Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:15:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как си избрахте подходяща дата за сватбата - част 2  (Прочетена 125267 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 14, 2009, 16:27:09 »

Bravo
Като чета всички писания по повод деня за сватбата, нали и за да не остана по-назад, реших и аз да споделя smile Първоначлно приятеля ми искаше да е през септември, защото той е роден тогава, но често през септември е доста студено sad затова аз предложих август - хем да имаме време да се справим с подготовката, хем да е все още лято smile т.е. да има надежда, че ще е топличко. Понеже на 15.08  е сватбата на моя приятелка, на която ържа много и искам да присъства на моята сватба се спряхме на две дати - 02.08.2009, като резервен вариант - 30.08.2009. Държим на неделята, защото всички правят сватби в събота и е лудница. Оказа се, че от 01.08 до 15.08 не може да се сключват църковни бракове, заради постите и така остана 30.08.09, пък и тогава и двамата имаме имен ден smile Голям смях настана в църквата като отидохме да капарираме (Александър и Александра на Александровден). Късмет е концертът на Мадона на 29-ти и в повечето ресторанти тази дата беше свободна, дори в нашия ресторант една двойка беше отложила сватбата си за по-късно, усетили се хората за концерта и сменили датата, та спокойно си избрахме ресторант smilesmile Изобщо всичко е супер  *YAHOO*остава само времето да е хубаво, да си купим халки, да си намерим хубави и удобни дрешки с моето Слънце, да поканим официално гостите си и те да дойдат и .....   shok лелеееееееее още колко  работа ни чака ..... Oh my ... време е да се захващам smile
Пжелавам на всички сватбеният им ден да бъде мнооооооого слънчев (в пряк и преносен смисъл) smile     

И ние сме на тази дата!! danceg danceg danceg Вече си мислих, че съм сам аз във форума!
Не знаех обаче, че е Александров ден тогава pardon
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 15, 2009, 10:24:56 »

къде изчезна списъка на булките от София и датите в него
Активен
akselita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 16, 2009, 08:01:40 »

Нека и аз да се запиша в тази темичка blum
И ние малко на шега решихме още миналото лято,когато взех календара и разглеждах датите.Понеже сме в чужбина трябваше да е лятото,като си ходим на почивка в БГ, а и имаме доста рода(гости) в чужбина и всички си идват юли,така де трябваше да е през юли и видях,че 18.07 е събота,а на датата 18 април беше първата ни среща и се спряхме на нея.А и понеже сме от различни градове мислех ,че ще е по добре събота,ще има пътуващи и т.н
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #138 -: април 16, 2009, 08:05:54 »

Да ви питам, може да не е точното място, но нямам представа в коя тема е редно...
Според вас за август месец дали пак трябва да се съобразявам дали е събота или е делник или може като е лято да си сложа сватбата когато и да е? дали ще създаде неудобство?  Аз не знам защо си мисля, че като е август и всички са отпуска и си почиват, но дали е така....?
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 16, 2009, 09:54:27 »

Аз не бих рискувала да е в делничен ден. Вероятно хората ще са в отпуска, но не можеш да бъдеш сигурна, че всичките гости едновременно ще са в отпуска например от 5-то до 15-число smile
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 16, 2009, 10:02:02 »

И аз не смятам, че е много удобно да е в делничен ден, все пак не всеки си взема отпуската през Август, тогава биха затворили всички фирми и магазини, защото кой ще работи  smile
Но пък не виждам пречка да е в петък примерно, ходила съм на такива сватби и то не само през лятото
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 16, 2009, 10:16:51 »

При нас много изведнъж се получи. Ние изобщо не бяхмче коментирали за дата, ама като решихме, че ще се женим, и изведнъж започнахме да мислим и за датааа....И понеже на 29 август станахме двойка, на 29 август ми предложи брак, и в крайна сметка решихме, че на 29 август ще бъде и сватбата ни  give_rose
То се оказа, че тогава не може да има венчавка, но пък толкова си бяхме харесали датата, че решихме, че ще се венчаем в друг ден и така ще си имаме два пъти сватба  blum
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #142 -: април 16, 2009, 11:49:40 »

Защо не може на 29-ти да има венчавка  Oh my ... Нали постите са до 15-ти?
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 16, 2009, 11:53:49 »

При нас пък не можеше да е август,заради моето семейство,а пък не можеше и да е май-юни,заради неговото семейство,че работят в чужбина и не могат да се приберат,та така избрахме 25.07.09,като по-кръгло число,смятам че е хубава дата.На мен ми се искаше да е доста по-рано,но.....
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 16, 2009, 14:41:09 »

На мен ми се искаше да е доста по-рано,но.....

И на мен ми се искаше да е по- рано сватбата и все ми се струваше, че до датата остава цяла вечност....
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 23, 2009, 00:12:12 »

при нас лятото не се правят сватби много много , че точно тогава всеки се побърква от работа. НИе мислихме или тази есен , или другата пролет. Мисля си все че няма време и затова май ще е другата пролет. Някак си есета и по -точно октомври ми е едно носталгично по заминаващото си лято , но от друга страна пък пролетта е малко по-студено...та ще мислим още...
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 24, 2009, 09:02:38 »

  Нека и аз да се включа тук. При нас има 3 пъти числото 10 във връзката ни: той е роден на 10-то число, аз на 10-то число и се сгодиме на 10-то число. Искаме лятна сватба, а единствения 30-ти е м.август и така решихме тогава да бъде.(30 е сбора на датите ни)  smile
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 24, 2009, 22:45:00 »

при нас лятото не се правят сватби много много , че точно тогава всеки се побърква от работа. НИе мислихме или тази есен , или другата пролет. Мисля си все че няма време и затова май ще е другата пролет. Някак си есета и по -точно октомври ми е едно носталгично по заминаващото си лято , но от друга страна пък пролетта е малко по-студено...та ще мислим още...
тъй като догодина Великден е на 4-ти април , решихме нашата сватба да е на 15.05.2010 / има хубава дата и 17.04.2010 , ама на моят сестра му се жениха на тази дата , а ние си искаме наша , та решихме да е тази! и ще е топличко....
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 26, 2009, 20:40:39 »

Аз чак като изчетох тази тема разбрах, че имало подходящи и неподходящи дни, новолуния и т.н.  Нашата дата 15.08 си я определихме ей така - без даже и да се сетим какъв голям църковен празник е. И сега пуснах датите и имената ни в сайта, който tasty беше дала в началото на темата. И какво се оказа - 15 е подходящ ден за сватба за милото, 16 - за мен. И аз реших - започваме на 15 и ще приключим задължително в малките часове на 16ти. Така ще е подходящо и за двамата. yahoo
« Последна редакция: април 26, 2009, 20:44:11 от murche » Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 26, 2009, 22:53:41 »

ей сега ще видя и аз..не знаех за тези подробности  blush
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines