Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 19:25:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта- част 3  (Прочетена 184611 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: септември 30, 2008, 09:29:58 »

Здравейте мили дами!Аз съм нова тук ,но нека и аз да се похваля с идейте си.Първоначално мислех оркасата ми да е в светло лилаво,но в последствие се отказах,защото любимият ми червен цвят надделя!!! :PМисля всичко да е в червено и бяло.В галерията ми мове да видите на какво съм се спряла последно и ще ви бъда много благодарна да изкажете мнение и разбира се да давате още идеи.Пуснала съм снимки на почти всичко,само на масите като цяло няма снимка,но когата имам малко повече време ще споделя идеите и за тях.
Активен
Bella_Bella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


« Отговор #121 -: септември 30, 2008, 09:41:50 »

lady_in_love  Твойте нещица са много сладки, особено ми харесаха мини тортичките :)Аз също съм се спряла на Червеното за сватбата ми. Сопед мен това е най-подходящият цват. Ще се опитам да кача в галерията ми някои от мойте червни нещица, ако искаш да разгледаш. Поздрави
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 30, 2008, 09:48:02 »

Мерси Bella с удоволствие ще споделяме и разменяме идей! blum
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: септември 30, 2008, 10:27:24 »

И аз съм решила цялата цветова гама на сватбата да бъде тъмно червено - бордо. Имам много снимки в галерията - ако мога да помагам с нещо също казвай.
За украсата на ресторанта сме поръчали специално бордо панделки и тишлайфери за масите, за да паснат на цялостната концепция.
Знам че ще съм малко  Offtopic, но все пак един съвет от мен - не се вманиячавай до луда степен с червеното. То трябва да е само акцент, а не да се натриса на всичко. Примерно при нас младоженецът ще е в сив костюм със много светло лилаво до бяло риза. Червеното при него ще присъства във бутониерата му, така че хем пак ще има нещо червено, хем не е натрапено. smile
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: септември 30, 2008, 17:10:35 »

Честно казано, това с двата цвята за сватбата не го разбирам...
На мен специално ми беше много криво че трябва да се съобразя с това... Разбира се, постарахме се всичко да е в тон, но беше малко трудно да го докараме до 2 цвята, още повече че само в ресторанта ни имаше поне 3.
Аз винаги съм си представяла сватба в бяло и други светли цветове и накрая им теглих една м...на на всички и си направих всичко както исках:

Букета ми и бутониерите бяха с бели рози(въпреки твърденията че по цветови съображения трябва да са тъъъъмно червени до вишневи) и гипсофила + 1-2 зелени стръкчета оформени като сърчице зад розата; букета за колата беше с розови гербери и бели рози (бяхме поръчали тъмно-розови до вишнево гербери, но 50 такива еднакви трудно се намират...), формата му беше като сърце от гербери, посредата пълно с рози и отстрани пак рози които оформяха нещо като крила...

В ресторанта в средата на нашата маса сложихме букета от колата и се получи много красиво. Освен това по масите имаше вишневи салфетки и вишневи корабчета-оригами със златен надпис на имената на хората. в центъра на масите (на 1 или 2 места в зависимост от големината на масата) имаше сфера пълна с камъчета на дъното, вода до половината и един плуващ гербер, а около сферата имаше подредени морски мидички, които бяхме лакирали с бял седефен лак за да блестят. Беше се получило много семпло и красиво, а гостите можеха да си вземат сферичка за спомен от сватбата(освен подаръчетата които също бяха мидички). За украса на залата използвахме бели балони групирани по 3, като зад нашата маса балоните бяха съ гълъбчета и сърчица
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 30, 2008, 22:25:02 »

няма ни6то ло6о сватбата да е в повече цветове...никой не казва че задължително трябва да са само 2...има доста цветове които могат да се съчетаят и да се получи много добра и весела комбинация... Bravo

kpacmaBu4ka аз съм сигурна че на сватбата ти са били съчетани добре ветовете  danceg
може6 да пусне6 снимки да видим ако няма6 ни6то на против  give_rose
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 01, 2008, 14:53:00 »

няма ни6то ло6о сватбата да е в повече цветове...никой не казва че задължително трябва да са само 2...има доста цветове които могат да се съчетаят и да се получи много добра и весела комбинация... Bravo

kpacmaBu4ka аз съм сигурна че на сватбата ти са били съчетани добре ветовете  danceg
може6 да пусне6 снимки да видим ако няма6 ни6то на против  give_rose

Сложих си линкче в профила че нещо не се оправих с албума... обаче са малко множко снимките...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 01, 2008, 15:45:57 »

Нашата сватба трябваше да е в зелено, но тъй като ресторатна беше оранжев комбинирахме двата цвята.Хубавото в случая беше, че те могат да се комбинират не се "бият" така да се каже.Стана много готино(на мен си ми харесва  blum ) и не мисля, че има проблем да е повече от един цвят сватбата.Все пак се има на в предвид, че неутралните цветови гами в ресторантите са рядкост.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 01, 2008, 22:09:22 »

Сложих си линкче в профила че нещо не се оправих с албума... обаче са малко множко снимките...

много ви е хубава окрасата  Bravo тази за колата се е полу4ила страхотно...  yahoo
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: октомври 08, 2008, 18:24:25 »

И моята сватба мина и сега идва ред да благодаря. Като начало искам да благодаря на персонала на хотелски комплекс "Сънсет Ризорт" в Поморие и по - точно на този, който обслужва бална зала "Емералд". Всичко, което се предоставяше от тях беше изрядно, чисто и подредено.
Главен организатор на украса на ресторанто и по време на гражданската ми церемония е Венелина от агенция "Диаманти" Бургас. Справиха се страхотно. Украсата ми беше от много материи, като цветовата гама беше старо злато и бяло.
Нямам още снимки от фотографката, но имамедна две от гости на сватбата и ще ги пусна да ги видите. По - нататък ще публикувам още.
Ако някой иска страхотна и безпроблемна сватба горещо препоръчвам Диаманти, мога да дам и кордината. Аз см от хората, които трудно се доверяват, но Вени ми спечели доверието!  good  Bravo
Справи се страхотно, даже и за нещата, които я помолих в последния момент!  yahoo
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 08, 2008, 18:40:59 »

Булченската маса


* PIC_1332.jpg (54.29 KB, 496x372 - видяно 318 пъти.)
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 08, 2008, 18:43:58 »

не се вижда много добре, но над дансинга всичко е във воали с пандиле


* PIC_1354.jpg (48.48 KB, 496x372 - видяно 318 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #132 -: октомври 08, 2008, 21:05:13 »

 lady_in_love тортата от галерията ти е почти като нашата. Смея да предложа на фенките на червеното да разгледат албума ми  blush
Успех в подготовката  Wink good Wink
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 08, 2008, 21:37:35 »

lady_in_love тортата от галерията ти е почти като нашата. Смея да предложа на фенките на червеното да разгледат албума ми  blush
Успех в подготовката  Wink good Wink
  Леле прекрасни сте !  А  ресторанта е със страшно изискана украса !  Bravo Bravo Bravo
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 10, 2008, 16:48:09 »

момичетаааааа.....бързам да се похваляяяя....  yahoo
купих си първите не6тица за на6ия ден...не е кой знае какво няколко све6ти за на6ата розова сватбена маса и цветни камъчета за декорация ама аз много им се кефя...видях ги случайно в един магазин и си ги взех  yahoo много било хубаво да си направи6 покупка за сватбения ден ,колкото и малка да е  danceg

а ето ги и тях...


* DSC_0054 [800x600].JPG (63.13 KB, 410x273 - видяно 3189 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines