Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 20:17:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта- част 3  (Прочетена 184647 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: октомври 10, 2008, 16:57:58 »

момичетаааааа.....бързам да се похваляяяя....  yahoo
купих си първите не6тица за на6ия ден...не е кой знае какво няколко све6ти за на6ата розова сватбена маса и цветни камъчета за декорация ама аз много им се кефя...видях ги случайно в един магазин и си ги взех  yahoo много било хубаво да си направи6 покупка за сватбения ден ,колкото и малка да е  danceg

а ето ги и тях...

Честито, много са симпатични! Но да ти кажа, това е само началото. Накрая си имах цял шкаф - големичък и то - пълен с такива неща. blum Като почнеш е трудно да спреш, хихихих...
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: октомври 10, 2008, 17:19:39 »

ехехехе...накрая най вероятно и моя ще е така претъпкан...аз и за вкъшти съм така...джунджурийки колкото си искаш...  blush

Р.С. намерих го най накрая това шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш    yahoo yahoo yahoo yahoo вече няма да ви пиша с цифри  като неандерталец   Bravo
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 10, 2008, 21:24:52 »

Ние вече си уговорихме с фирмата за украса какво искаме!
Нашата маса, младоженската, е взаимствана от една наша съфорумка Mirmar! give_rose Утре ще намеря снимките и ще ги прикача! Girl_hide Украсата ни ще е в тъмно цикламено, бледо лилаво и бяло!
На нашата маса украсата ще е с бели лилиуми! А на другите ще са бели покривки, по средата с лилави линти, ще е с икебани от живи цветя и свещи топки! Салфетките ще са лилави на цветя! А балонте ще са по три на маса в съответните цветове, като белите ще са с нашите инициали! Yes Зад нас ще има платно с приглушена светлина! И някъде ще сложим българското знаме, защото много държим на него! Ами горе долу е това!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: октомври 11, 2008, 14:03:22 »

Ние вече си уговорихме с фирмата за украса какво искаме!
Нашата маса, младоженската, е взаимствана от една наша съфорумка Mirmar! give_rose Утре ще намеря снимките и ще ги прикача! Girl_hide Украсата ни ще е в тъмно цикламено, бледо лилаво и бяло!
На нашата маса украсата ще е с бели лилиуми! А на другите ще са бели покривки, по средата с лилави линти, ще е с икебани от живи цветя и свещи топки! Салфетките ще са лилави на цветя! А балонте ще са по три на маса в съответните цветове, като белите ще са с нашите инициали! Yes Зад нас ще има платно с приглушена светлина! И някъде ще сложим българското знаме, защото много държим на него! Ами горе долу е това!

Много хубаво звучи украсата  :bravo:ще чакаме снимки да я видим smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: октомври 11, 2008, 14:06:08 »

момичета...много искам да имам на първия блус падащи балони над нас...знам чеги прикрепват с мрежа за тавана на тесторанва/....ама там е работата че искаме да сме в ресторан с лятна градина...и няма да има таван pardon знаете ли дали има вариант да се направи пак ама на открито... huhhuh.gif
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: октомври 17, 2008, 12:55:30 »

BeRa, имах същия проблем като теб.
Милото нали има фирма, която с това се занимава и принципно нямаше да има проблем да имаме "дъжд от балони" на 1-вия сватбен танц...ако бяхме на закрито.

Ама на открито нямало как да стане (логично) и аз му надух главата преди сватбата да мисли варианти, защото искам и точка по въпроса.
Предложих му да опъне някаква тел между дърветата в градината и там да закачи "съоръжението" и той замалко да го направи, ама накрая се отказа, защото не всички дървета били стабилни, ако духнел по-силно вятърът, можел да прецака ситуацията и т.н.

Накрая специално заради мен и голямото ми мрънкане по въпроса милото и съдружника му измислиха нова технология  blum Балончетата бяха пълни с хелий и закрепени към земята и вместо да падат над главите ни, в един момент се разлетяха нагоре, около нас и даже се получи по-готино.
Така че и това е вариант, ама е малко сложно като изпълнение, дано да намериш фирма, която да ти го направи. Ако ставаше въпрос за Бургас, нямаше да има проблем.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: октомври 17, 2008, 13:49:53 »

Коя фирма за балони сте ползвали за София? smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: октомври 21, 2008, 11:08:39 »

Момичета имате ли снимки на украса с лилиуми ? good
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: октомври 21, 2008, 11:10:10 »

Коя фирма за балони сте ползвали за София? smile

Ние ползвахме за Бургас, но ги има и в София - Асико (имат магазин на Пиротска)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: октомври 21, 2008, 11:17:58 »

tasty, това мога да ти предложа, макар че лилиумите присъстват само малко. Това го правих а сватбата на сестра ми, ама почти всички лилиуми, които замъкнах от Бургас до Каварна не приличаха на нищо в тази жега тогава и затова използвах толкова малко от тях, наложи ми се да ги заменям с други цветя. По принцип са много красиви, ама нетрайни, твърде нежни и прашецът им много обилно се сипе и цапа цветовете.
Има на пазара български и китайски лилиум, българският е по-качествен, но е по-скъп.   


* DSC01523 (Medium).jpg (66.91 KB, 800x600 - видяно 337 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #145 -: октомври 21, 2008, 11:53:51 »

Боже, китайците и лилиуми ли правят вече  crazy

Това в кръга на шегата. Иначе знам, че тичинките трябва да се махат още преди да са се разтворили и произвели прашец. Така лилиумът издържа по-дълго време. Защото в момента, в който се оплоди (прашецът полепне по плодника) цветето вече е изпълнило биологичната си функция и увяхва.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: октомври 21, 2008, 12:09:16 »

Моя приятелка, която има магазин за цветя и по всяка вероятност ще прави всички цветни украси в деня предложи да сложи капсулки на цветята с вода за да останат свежи, но те ще са скрити и няма да се виждат  Bravo
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: октомври 21, 2008, 12:13:53 »

но както тя събира идеи така очаква от мен как искам да изглеждат нещата, а аз още не зная  blush помагайте с идейки моляяя danceg
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 21, 2008, 12:16:28 »

Боже, китайците и лилиуми ли правят вече  crazy

Това в кръга на шегата. Иначе знам, че тичинките трябва да се махат още преди да са се разтворили и произвели прашец. Така лилиумът издържа по-дълго време. Защото в момента, в който се оплоди (прашецът полепне по плодника) цветето вече е изпълнило биологичната си функция и увяхва.

Хаха, и аз така реагирах, като чух за пръв път за китайски лилиум! lol
Иначе тази информация за лилиумите е доста полезна, не я знаех.  Bravo
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: октомври 30, 2008, 10:26:31 »

Спешно търся високи свещници под наем, 2 броя!  help Трябват ми за ритуала!
Виждам в Албумите, че Литъл Дидка е имала! Еstrella също! Доколкото помня Дидка работеше в някакъв подобен магазин!
« Последна редакция: октомври 30, 2008, 10:33:08 от eli_m » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines