Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:50:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта- част 3  (Прочетена 175379 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #15 -: август 12, 2008, 07:55:09 »

Пробвай в магазините за шивашки материали. Там обикновено продават мъниста, перлички, разни камъчета. А също така и на "Илиянци" има в китайските халета, които са откъм главния вход. Но, като купуваш само едно или две пакетчета, цените са си като в магазина. И трудно вдяват на пазарлък, да не кажа хич. Та, първо си поогледай магазините.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 14, 2008, 08:57:44 »

ето и украсата за ресторанта..това сърце и още едно по-малко ще е зад нашата маса, на масите ще има по една чашка с вода, а в нея листенца от рози и малка свещичка, панделки от розова и синя органза, на столовете пак такива панделки (без да са облечени), балони, както и тейбъл картички забити в букетче от изкуствени цветя-розови и бели рози, на нашата маса ще има един огромен продълговат букет-от рози тип "Карина"...май е добре....вие какво ще кажете


* ukrasa_restorant.jpg (34.01 KB, 500x375 - видяно 498 пъти.)
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 14, 2008, 12:03:50 »

едно в друго ли ще са малкото и голямо сърце? мисля че ще е хубав фон smile а и много са ти идейни букетчетата с номерата на масите. Bravo сама ли си ги прави или си ги поръча някъде?
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 14, 2008, 12:14:39 »

едно в друго ли ще са малкото и голямо сърце? мисля че ще е хубав фон smile а и много са ти идейни букетчетата с номерата на масите. Bravo сама ли си ги прави или си ги поръча някъде?

едно в друга..едното по-голямо,другото по-малко...номерцата на масите ги направихме аз и мама....взехме малко дърво за поставка (съответно изпилено и оправено от един приятел дърводелец), купихме изкуствени цветя от магазина, забучихме ги...а номерцата ги взех от нета-смених текста и остана само картинката, залепих ги на едни такива пръчки дето се слагат за украса на букетите, мама им уши "дрешка" да облечем дървото да не стои грозно и всичко стана добре... Bravo Bravo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 14, 2008, 12:19:29 »

ако ми остане време може и аз да се възползвам от твойта идея blush smile хареса ми това че по този начин ще украсиш малко масите, а и номера няма просто така да стои
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 14, 2008, 12:20:20 »

ако ми остане време може и аз да се възползвам от твойта идея blush smile хареса ми това че по този начин ще украсиш малко масите, а и номера няма просто така да стои

благодаря за комплимента blush
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 14, 2008, 15:17:45 »

Момичета, имам нужда от помощ - от три седмици търся перлички, които да са в пакети за украса по масите, но все не намирам. Може ли някой да ми каже къде е веждал и цена!

Аз пак с моят Флора Комерс - там има перлички good
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 14, 2008, 15:47:51 »

Аз пак с моят Флора Комерс - там има перлички good

Има, да. И в Рам Топ гледах - но във Флората има повече избор.

Във Флора Комерс единственото, което ме дразни е как една продавачка ти се лепва за гърба и седи и те гледа да не би да откраднеш нещо! Ужасно е! Щях да купя много повече неща, ако не ми висяха по този противен начин на главата!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 15, 2008, 07:13:08 »

и аз да попитам къде се намират тези Флора Комерс и Рам топ? не съм запозната много с правилата и ако не  е позволено да се дават адресите тук пишете ми на лични на лични.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 15, 2008, 08:10:18 »

и аз да попитам къде се намират тези Флора Комерс и Рам топ? не съм запозната много с правилата и ако не  е позволено да се дават адресите тук пишете ми на лични на лични.

http://www.flora-com.com/ ето ти линка
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 15, 2008, 10:46:53 »

много благодаря shaska,
разгледах го и мисля че ще измисля все нещо (поне едно време ме биваше smile )
в магаина или в склада им мога да си купя единични бройки от различните асортименти които предлагат?
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 15, 2008, 10:57:06 »

много благодаря shaska,
разгледах го и мисля че ще измисля все нещо (поне едно време ме биваше smile )
в магаина или в склада им мога да си купя единични бройки от различните асортименти които предлагат?

предполагам от магазина..в склад се продава само на едро..успех give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 21, 2008, 10:06:09 »

Момичета вижте какво намерих-  http://www.getmarriedbg.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 21, 2008, 14:41:28 »

За Флора Комерс - да, можеш да си купиш единична бройка от каквото си поискаш, не само от магазина на петте кьошета, но и от 'склада', който е до Руски паметник good
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 22, 2008, 09:03:07 »

Момичета вижте какво намерих-  http://www.getmarriedbg.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1



Дам smile И аз на тази фирма смятам да се доверя за моята украса. Страхотно мило и отзивчиво отношение, много стилни и нежни украси, без да са претрупани, а и цените са напълно приемливи на фона на това, което гледах до сега smile
 Утре даже ще ходим с девойката до ресторанта за да нахвърляме някои идеи. После веднага ще напиша отзиви
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines