Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:20:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 105043 пъти)
 
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 15, 2008, 12:33:28 »

krasunkata разплаках се, докато гледах клипчето ...  cray ВЕЛИКОЛЕПНО Е!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #76 -: юли 16, 2008, 18:22:01 »

Колко е хубаво да имаш такива приятели, които да заслужават подобен жест.. Радвам се от сърце за вас и ми е мило. Макар и да е рядкост, го пожелавам на всеки ! Наистина имате шанс  Clover

ПП. Благодаря ти за стихотворението  give_rose  много топло ми стана от него на сърцето и ще направя всичко възможно така да бъде !!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 17, 2008, 11:05:36 »

Красуната, клипчето е страхотно. Моите поздавления!   Bravo както и текста. Това е нещо много лично. Хубаво е човек да има такива приятели. Дай Боже повече такива.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 17, 2008, 12:14:28 »

Момичета кокичета yea благодаря ви много за безценните съвети и за милите думи  god
Иска ми се на всеки поотделно да напиша по няколко нещица, но времето така ме притиска sad че само мога да ви дам една дружна прегръдка yea и много целувки   kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Аз тия дни се поизгубих малко че си бях на село да помогна на единствените ми баба и дядо че клетите хорица вече изнемогват, ама нали комшиите имат и те да са като тях гледат какво ли не... Малко ме натъжи факта че няма да мога да ги видя на сватбата си, ама пътя няма да им понесе на техните 80 години. За физическата работа няма да говоря- вече имам агротен  smile (май изгорях на потник  smile ), ама и психически доста се натоварих и вместо да съм щастлива булка, ми стана толкова тъжно заради спомените дето ме връхлетяха там... cray cray cray Всяка вечер си поплаквах по малко... cray
Днес се завърнах при моята майка и пак ми домъчня и за нея - че е сама жената и се бори с какво ли не и сега май само ми се плаче  cray

А така ми се иска да е другояче... Ех, стига съм ви занимавала с тия битови проблеми- то кой ли ги няма, пък и се успокоявам че лошо лошо ама и по лошо има на тоя свят...

Малко и за сватбата- уж щях да нахвърлям грубо разпределение за гостите ама реших да не правя работата двойна и да изчакам всички да потвърдят/ откажат и тогава. Радостната новина е че поне за сега от 118 човека, 90 са потвърдили присъсвие  smile Даже ми стана много мило на душицата като разбрах че наши приятели са си променяли почивките заради сватбата, а малката ни шаферка (6-годишна сладурана) навсякъде разправяла че на 9.08 трябва да е в София че имала важен ангажимент  ROFL
И така равносметката за тия дни е- нищо по сватбата, няколко решени чисто битови проблема (БТК и разно други  smile  обичайните заподозрени) и физическа работа в огромни количества.
Утре заминавам за София- мисля да мина през препоръчаната пекарна и ако се съгласят направо от сега да ги поръчам питките. После съм на козметик, ще се постарая да с видя и с една приятелка дето ще си майсториме украсата за ресторанта двете та да вземем окончателно решение какво да бъде. после пак събирам багаж и на следващия ден заминавам на море за 3 дни с бъдещите ми свекър и свекърва (  smile толкова ми е странно да ги наричам така хорицата че те са ми като майка и баща, много си ги обичам и се гордея с тях- ). Мисля да изясня въпроса с тях как искат да ги наричам?
Май това е за сега... Нещо доста се отплеснах дано да не ви е доскучало . В случай че четете и тоя ред- значи сте много много търпеливи  girl_wink biggrin
Успешен и усмихнат ден на всички Ви Sunshine от сърце  heart
« Последна редакция: юли 17, 2008, 12:39:19 от krasunkata » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 17, 2008, 12:47:33 »

П.П. Забравих да ви кажа за реакцията на кумовете- кумата се обади през сълзи и си поплакахме дружно по телефона (ама от опит да ви кажа плакането очи в очи е по- трудно и изморително  biggrin ) И кума беше много възхитен. То и аз сега като си го пускам пак и ми се насълзяват очите- радвам се че съм успяла да предам емоциите ...
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #80 -: юли 17, 2008, 17:17:22 »

>>ама и психически доста се натоварих и вместо да съм щастлива булка, ми стана толкова тъжно заради спомените дето ме връхлетяха там...

Нормално е, Красунка. И аз се късам от рев като сравнявам как се променят хората и местата с годините. Преди сватбата пък - не питай! На самия ден ще си разтоварена от тежки емоции и ще си 100% радост и щастие. Гарантирам  smile !
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #81 -: юли 17, 2008, 19:46:47 »

krasunkata, и аз мисля като Regina, сега му е времето да плачеш и за сватбата ще си преодоляла всичко. То май е нормално да ни връхлитат такива моменти преди това важно събитие, човек се спира за момент, прави равносметка, но продължава нататък.

Аз съм пропуснала, къде ще ви е сватбата?
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 17, 2008, 21:47:08 »

Regina94   и KlaraFina благодаря ви за подкрепата  give_rose - добрите думи никога не са излишни. Иначе на мен и друг път ми е ставало мъчно и ми е минавало, ще мине и сега , но понякога много боли когато знаеш че някой ще липсва, който може би е липсвал цял живот....
 Както и да е света не спира да се върти ...вярвам че ни очакват само хубави неща  smile

KlaraFina ти за града ли питаш- сватбата ще е в София, а ресторанта е Форум Централ. Решихме да няма църква че не сме от най- вярващите в тая институция. , пък и за гостите ще е по- лесно да не се разкарват из цяла София да ги изпогубиме  girl_wink- и така всико ще става в ресторанта  smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 18, 2008, 01:44:53 »

krasunkata, така е, това са тъжни неща, но са част от живота и е естествено да се случват. Сега предполагам си на емоционални катерушки и е нормално да приемаш нещата по-силно. Затова се наслаждавай на всеки миг от живота си, защото всичко преминава страшно бързо. Желая ти много щастие и успех с подготовката.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 18, 2008, 07:33:51 »

krasunkata нормално е това и май всеки си поплаква, защото така най-лесно се разтоварваме от събралото се напрежение. Наистина човек трябва да мисли позитивно и да е убеден, че го чакат само хубави неща. Така и света ще стане по-хубав.
Ти също заслужаваш да ти се случват само хубави неща - толкова красота и красиви неща извират от душата, сърцето и ръцете ти! good pleasantry smile
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 18, 2008, 07:46:59 »

Не е лошо, когато на човек му е мъчно да си поплаче. А е нормално да ти стане мъчно. Особено в такъв момент от живота ти, няма начин да не си направиш равносметка за много неща. Поплачи си, дай колкото можеш повече от себе си на хората, които обичаш и изживей с отворени очи и душа всички щастливи моменти, които ти предстоят!

П.П. Приятно изкарване на кратката морска почивка. Морето е доказано успокоително. Препоръчителен прием - няколко пъти на ден.  Wink
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 23, 2008, 23:29:34 »

Момичета ето ме и мен  Girl_hide !
Дори ,Ели и Светли мерси за подкрепата  give_rose
След няколко дни моренце съм заредена с много слънчево настроение. Светли наистина морето е страхотен елексир за душата- мога с часове да седя на брега и да слушам вълните- тогава забравям за всичко и само мечтая... 
Имам си и подарък- по пътя за морето свекър ми спря до една слънчогледова нива и ми набра най-хубавия слънчогледов букет  Sunshine последва фотосесия (аз обичам да документирам всичко  girl_wink както вече сте забелязали предполагам  smile
Иначе със сватбата се движа по график- запазих си козметик за 2.08, пробна прическа за 3.08,медицински и диджей на 4.08, уредих среща с фотографа на 5.08, , ама с грима май го закъсах- моята гримьорка ще е в отпуск и днес се чух с нея уж да ми препоръча нейна колежка, ама се оказа че и другото мимоиче няма да е в БГ и сега май си нямам гримьорка. Ако някой може да помага - сега е момента  smile ...

Сега ще пращам тортите на които сме се спрели на един сладкар да му чуя мнението (ще успее ли да се справи? ), ако не ще търся друго място. Човека е наш познат ама е от Враца и малко се притеснявам да не се разпилее тортата по пътя... Ето двата модела между които се колебаем.

На тази цветята да са слънчогледи, вместо тия лилавите и на различни езици да е написано "обичам те"
 по тортата


* mladojen4eska_torta1.jpg (36.65 KB, 240x344 - видяно 1991 пъти.)
« Последна редакция: юли 24, 2008, 09:15:38 от krasunkata » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 23, 2008, 23:34:06 »

А тази си я харесваме такава (може би без момиченцето и момченцето- чудя се)
Мислим тортата ни да е малка- колкото за ритуала да разрежем нещо, а на гостите да има неща като пасти или малки тортички, че в ресторанта ни отрязаха - нямало къде да поберат голяма торта и да му мислим ние  sad


* mladojen4eska_torta.jpg (21.75 KB, 404x500 - видяно 194 пъти.)
« Последна редакция: юли 23, 2008, 23:36:30 от krasunkata » Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 23, 2008, 23:36:09 »

Определено втората торта ми харесва повече , по-оригинална е  good
Дано да ти кажат че може да се направи  Wink
Давай снимка с букетчето със слънчогледите де girl_wink
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 23, 2008, 23:48:12 »

Мерси Teddy_   за мнението . Това е специално за теб  heart

« Последна редакция: юли 24, 2008, 00:28:38 от krasunkata » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines