Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:29:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на АРЛИНА 09.08.2008  (Прочетена 58003 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: август 28, 2008, 20:08:06 »

Уау, какъв разказ.... продължавай, никого не си отегчила, даже напротив....
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #181 -: август 28, 2008, 20:39:55 »

Арлина, продължавай да разказваш ... толкова подробно, описателно и увлекателно си ни споделила тези важни дни от живота ви, че имам чуството, че съм била и аз там и го съпреживявам give_rose За снимките съвсем нямам търпение, както и за разказ за меденото пътуване  girl_wink  Boat Sunshine 

ОБИЧАЙТЕ СЕ МНОГО    heart heart heart
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: август 28, 2008, 20:58:57 »

Здравейте отново smile Радвам се, че разказчето ми ви харесва. Обещавам да го продължа. Днес не ми остана време, но утре сигурно ще мога. Пускам ви обаче нещо, което повече ще ви хареса Wink

снимки

Албумите на тема сватба почват от галерията, на която за заглавна снимка е избрана тази от ритуалната зала (080808). За момента са последните 5, но ще има и още. Представляват:
 - Подписването;
 - Подготовката на рошавата булка tease;
 - Сватбени снимки от фотографа;
 - Няколко снимки от сутринта след сватбата;
 - Снимки от първата седмица от почивката - малкото морско градче Рапальо, близо до Генуа.

Очаквайте снимки от кораба smile Евентуално и краткото клипче от видеооператора, ако на съпругът ми му стигнат силите, защото вече втори ден седи пред компютъра и избира и обработва снимки smile А също и малко компромати от ергенските и момински партита smile Снимките в галериите са много, предупреждавам ви smile

Още нещо, обещавам, че ще пиша по темичките на другите булки - всички сте били прекрасни, почти всички снимки успях да изгледам, но нямам време в момента да пиша на всички blush
« Последна редакция: август 29, 2008, 08:38:26 от Арлина » Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: август 29, 2008, 07:17:20 »

честито и от мен smile бъдете много щастливи и винаги да се обичате както сега heart twohearts CHEERS

но снимки никъде не виждам, и най-странното е че като цъкна на "моят албум" ти излизат  дата 08.09.2008, а твойта дата вече мина smile и празен албум а искам да те видя колко прекрасна булка си била, че разказите са ти толкова увлекателни и подробни все едно  и ние сме присъствали:)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: август 29, 2008, 08:39:33 »

В предишният ми пост, думичката "снимки" (отделих я между два празни реда, да се вижда по-добре) е линк към сайт Wink
 А албума аз се опитах да го създам, после реших че не ми се занимава и уж гне го направих, но явно нещо съм объркала blush
« Последна редакция: август 29, 2008, 08:41:08 от Арлина » Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: август 29, 2008, 09:50:47 »

Арлина, била си прекрасна булка  give_rose

А разказа е страхотен.... Bravo
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: август 29, 2008, 11:59:06 »

Прекрасна булка си била!
Разказа и снимките, макар и малко са страхотни!
Булката с маратонки и було в колата страшно ми харесва.
Какво ли са си мислели останалите докато са се разминавали с теб?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: август 29, 2008, 12:09:59 »

Здравейте  smile

Имам малко свободно време и продължавам с разказа.

Речта на кума беше кратка и много хубава. Обаче не ни  каза горчиво и се наложи фотографа да дойде да му напомни след това blum После първият ни сватбен танц... един от любимите ми моменти на сватбата (тя цялата ми е един любим момент де Girl_hide). Накрая на песента милото ме вдигна както се бяхме прегърнали (той е доста по висок от мен) и си потанцувахме така - аз във въздуха. Гостите много ни се зарадваха.
Първото хоро го води кумата, защото булката така и не се научи blush Освен това уж щеше да е право, а пък не беше, добре, че не ми се виждаха краката под роклята. По време на това първо хоро ми се закачи тока в тюла на фустата... и не иска да се откачи. Съответно мен ме е страх да не я скъсам и се привеждам леко като стъпвам на този крак, съответно роклята ми удобно се разтила по килима на ресторанта, кумата се опитва да избяга от нея и да не я настъпи, но аз упорито и я бутах в краката и по едно време шлейфа ми се оказа на земята. Наведохме се, взехме го и си дотанцувах хорото така. После отидох в "бокса" както се смееше слънцето ми - застанала съм до нашата маса, а шаферката, майка ми, сестра му и още няколко момичета са се купчили зад мен да ми оправят роклята lol Инвентаризацията показа, че копчето не се е откопчало, а се е счупило, при това основното копче (имах две). Малко игла и конец свършиха работа, но докато се науча как да сядам без да опъвам роклята на неподходящо място се наложи още няколко пъти да повторим процедурата. Но беше по скоро забавно от колкото дразнещо tease
После се почнаха многото танци. На мен ми се струваше, че времето лети, че носят ястията едно след друго много бързо, добре, че агентката следеше кое кога да направим. Не исках да изляза на терасата или до тоалетната дори за миг, за да не изпусна нещо, искаше ми се да съм едновременно при всички гости, но нямаше как. Някъде по това време направих втората груба грешка - не хапнах абсолютно нищо и дори май вода не пих.
Малко след втората погача (аз отчупих по-малко парче, после любимият ми се опита да ми даде неговото, защото е по-голямо и да вземе моето, но аз не исках така, защото не е честно и в крайна сметка той се оказа с цялата погача в двете ръце, а аз с една малка звездичка от тесто в ръката), та в този момент започна да ми става лошо. Не знам дали от това, че не ядох почти нищо, от вълнението или от умората натрупа с месеци. Но се държах и имаше още танци.
Моят букет го хвана шаферката, която беше страхотна и много ми помогна, вратовръзката я хвана кума. Не бяхме видели, но на касетата се вижда как са го избутали напред, за да я хване и DJ-я казва, че е отборна победа lol А кумът и кумата са двойка от преди нас, т.е. от около 8 години.
Тортата ни беше много красива. Направо не си я бях представяла толкова хубава. Казаха и, че била вкусна, но на мен ми беше зле и опитах само първото парченце, което ми даде любимият.
Сватбата продължи до около 2 през нощта като аз почти не се включих в танците вече, но бях много щастлива, че се получи точно така като исках - малка сватба с много наши приятели, много танци и красиви мигове. За мен беше истинска приказка, която продължава.

Въпреки непредвидените случки съм много доволна от организацията. Нямаше никакви проблеми на сватбата причинени от недообмислени неща. Както вече писах единствено бутониерите не ми харесаха, и другото е, че агентката ни посъветва да пуснем сватбената книга още в началото, а ние решихме, че по-добре по-късно и не беше стигнала до всички гости. Но пък тези, които я видяха много харесаха корицата и снимките вътре - бяха  5 снимки, колажи - първата от сватбите на родителите ни, след това наши сники като бебета, като ученици и 2 с наши общи снимки.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: август 29, 2008, 12:23:24 »

Общо взето ако трябваше да правя сватбата сега бих я направила абсолютно същата. Никой от хората, които бяхме наели не ни разочарова - точно обратното. Всъщност в цялата подготовка се оказа, че проблеми имах само с M Tyler с роклята.
От ресторанта бяха страхотни - изпълниха всички мои капризи, обслужването беше на ниво, бяха усмихнати и много мили, всичко това при положение, че сватбата ни беше много малка за техния ресторант и имахме само една запазена стая, тоест приходите им не са били особено големи от тяхна гледна точка.
Бяха ни дали не стая, а един голям апартамент. Сутринта след сватбата беше страхотна... след като се наревах. Нали ви казах, че нито една сълза не пуснах на сватбата, но за сметка на това се събудих в 6:50 (навик, създаден от месеци, на медения месец чак към края почнах да спя до след 8 ) и почнах да рева, защото сватбата мина, защото беше хубава, защото четохме пожеланията в сватбената книга... И така поне около час. После събитията си остават лично за нас, но беше хубава сутрин blum Поръчахме си закуска в стаята, после се обадихме на мама и татко да дойдат да вземат останалия алкохол и празните бутилки, събрахме си нещата и си тръгнахме към къщи. После се оказа, че не сме си взели сватбените чаши, моя букет, една кошница и забравих още какво, та свекъра се връна да ги вземе следобеда.
След като се прибрахме разопаковахме подаръци, които се оказаха много и все хубави. Не очаквах толкова много подаръци. И си личеше, че близките ни са се старали и са ги избирали. Изобщо мисля, че ако не всички, то почти всички гости не просто дойдоха на сватбата ни, а много ни се радваха, бяха се постарали и я направиха незабравим ден за нас.

p.s.dorina, благодаря много, но ако снимките ти се виждат малко, сигурно не си видяла всички, защото от сватбата са над 300 качени Wink
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: август 29, 2008, 12:24:07 »

Обещавам, че ще ви пиша и за медения месец малко по нататък smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #190 -: август 29, 2008, 13:28:30 »

Много хубави снимки и вие сте много красиви!  Bravo Радвам се, че е бил толкова вълнуващ и незабравим ден!  give_rose
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: август 29, 2008, 13:31:43 »

успях да ги разгледам smile
много хубава и усмихната букла си била. и сватбеното тържество весело, и заразяващо с любов всички гости  Bravo
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: август 29, 2008, 20:59:25 »

Да, не са много малко.
Аз бях разгледала само тези с "рошавата булка".
Но сега мога да кажа, че наистина всичко е било страхотно!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: август 29, 2008, 22:51:42 »

Арлина, чудна си била! Такива сте сладки и усмихнати! Всичко на сватбата ти е било прекрасно. Много се радвам, че успя да ни разкажеш толкова хубаво. Мерси и от сърце ви пожелавам щастие и здраве на новото ви семейство!  give_rose
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: септември 04, 2008, 14:04:35 »

Арлина, много красива булка си била! А толкова влюбено се гледате...
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines