Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:29:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на АРЛИНА 09.08.2008  (Прочетена 57766 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 02, 2008, 09:59:53 »

Направо ме разби! funnytooth laugh ROFL
"Списък на списъците" ROFL  ROFL ROFL
Така поне може да си сигурна, че няма да забравиш нещо!
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 02, 2008, 10:06:21 »

честита темичка и от мен  @}->-
намирам списък на списъците ти за много полезен и си просто супер организирана, и на мене биха ми трябвали ама нямам нерви да ги правя и реших да го карам по -спокойно  pardon пък може и да забравя нещо, няма да е трагедия, аз и младоженеца ще сме на линия  girl_wink sarcastic
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 02, 2008, 10:08:57 »

Мила въобще не те мисля за луда-и аз имам едни такива списъци blush и да ти кажа мисля че са си дори доста полезни Wink че иначе  crazy crazy crazy
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #18 -: юли 02, 2008, 17:55:15 »

Arlina,  10x
Направо ми обра точките с тия списъци, браво на теб.
Аз като си гледам тефтера, съм започнала около 10 различни, в които има само по 2-3 неща. Май и аз ще правя "списък на списъците" (това ще стане нарицателно във форума), та дано разбера за какво съм почвала толкова много списъци.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 02, 2008, 17:57:18 »

арлинче, мила,

аз също съм с много списъци

засега обаче само за покупките;

после и на всичко останало;

Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 02, 2008, 18:56:01 »

Мила, изобщо не си луда и никой няма да те сметне за такава. Напротив, много добре си организирана, точно така се прави! Иначе става хаос. Браво на тебе!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 02, 2008, 19:05:53 »

Арлина, аз си мислех, че съм единствения контрол фрийк, но вече не се чувствам самотна yahoo  tease браво за списъците, така наистина всичко е под контрол и вероятността да се забрави или пропусне нещо се свежда до минимум  good
букета е страшно красив и нежен, поздравления за избора! с тортата какво стана? от къде ще е..май съм изтървала  blush
надявам се с роклята си изпълнила онова  girl_wink което беше решила да правиш! ужасно се радвам, че е при теб и че неволите приключиха благополучно!  good
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #22 -: юли 02, 2008, 21:59:39 »

Виенерин, аз пък мисля, че в този форум сме се събрали предимно контрол фрийкове  Girl_hide
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 03, 2008, 08:11:16 »

Момичеее на това му викам аз сериозна организаци даже трябва да взимаме пример от теб поздравявам те за което Bravo give_rose като гледам справяш се блестящо само така така с тези списъци хем на теб ти е спокйно хем знаеш че всичко ще е както трябва good
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 04, 2008, 07:08:50 »

Благодаря ви момичета smile

Wienerin, тортата реших да бъде от Sky Line. Ето този модел, но на пет етежа и може би ще я поискам без зелените листа:


Но в тези цветове:

Още не съм решила колко розова да бъде. Дали като на тази снимка, или основата да бъде бяла и само розичките розови. Украсата ни като цяло е с преобладаващо бяло и акцент розово, но от сладкарницата ми обясниха, че технологията на правене на захарното тесто била такава, че не става хубав бял цвят. Ако държа на него трябвало да бъде с крем от горе, а аз реших че повече държа на захарното тесто, защото дава съвсем различен вид. Тоест вариантите са основа с розово+панделка в близък до бялото цвят+розови цветчета или основа в бяло+панделка в бяло + розови цветчета. huhhuh.gif

Вчера се видяхме с кумувете и май се уговорихме кой какво и как ще подарява и сега само чакаме датите, които са им удобни за да резервираме почивка за тях danceg
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 04, 2008, 11:26:57 »

ммм супер е тортата  Bravo ама мисля, че са те поизлъгали за захарното тесто, нашата също беше със захарно тесто и си беше съвсем бяла и красива  blush не знам дали си засичала някъде снимки, ако искаш ще ти пратя да видиш бялото

аз мисля, че след като всичко е в бяло с акцент розово и тортата трябва да е бяла с розов акцент, а и от розово до розово има разлика и да не стане някой фал.. huhhuh.gif
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 04, 2008, 11:43:02 »

Арлина, тортичката  е страхотна и наистина ще е по-добре без зелените листа.
А относно списъка на списъците те разбирам напълно. Аз съм по-същия начин. Както си седя се сещам за нещо и веднага го записвам, защото гаранция след 5 минутки съм го забравила и после си го добавям в списъка. Но няма начин. Толкова много неща и подробности има по една сватба, че  е абсолютно безумие да запомниш всичко
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 04, 2008, 12:03:27 »

Wienerin, твоята торта е много хубава! Аз даже ти писах тогава, защото бях на вълна избор на сладкарница, но имам спомени, че ми писа за по-висока цена, от колкото ми се искаше blush Аз обиколих доста сладкарници и човекът с когото разговарях от Скай Лайн ми направи много добро впечатление, не вярвам да ме е излъгал, по-ското имат различна "технология" на производството на това захарно тесто. Иначе розовото от снимката мен ме устройва, аз всъщност за повечето неща държах да поръчвам нещо, което вече са правили, а не по снимка от интернет, защото е ясно, че не може да се получи същото. Затова си купих готова рокля и т.н. Надявам се тортата да стане както си я представям.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 04, 2008, 12:35:59 »

 blush вярно, че така беше за тортата,сигурна съм, че в Скай Лайн ще се справят след като си обиколила на много места и те са ти вдъхнали най-много доверие..

страшно много си права да поръчваш неща, които са правили вече в цеха, защото при нас "леко" бяха проявили въображение за украсата въпреки точните инструкции  beating
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 04, 2008, 13:55:33 »

Много се смях за списъка на списъците. Аз съм малко по разхвърляна и всичко записвам върху хвърчащи листчета, една специална тетрадка и отделно в компютъра обаче като ми потрябва нещо се чудя къде съм го записала и пада едно търсене.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines