Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:36:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kopche - 6.08.08  (Прочетена 45111 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 28, 2008, 07:45:10 »

И аз съм за първта снимка с грима   smile и прическата е хубава,ама по това време на сезона няма ли да ти е малко жешко с пусната коса (аз само от тая гледна точка искам нещо вдигнато иначе съм привърженик на пуснатите коси)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 28, 2008, 08:59:32 »

копче,

честита темичка,

само да отбелжа, че и на мен първият грим повече ми харесва!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #77 -: юли 28, 2008, 15:22:22 »

Благодаря, гостенка. Момичета пробните ми грим и прическа се отложиха за 4 август чак  pardon Жената се обади преди малко и се извини, каза, че ще си вземе седмица почивка, защото някой в семейството й е починал и тя не се чувства добре sad . Вече предплатих капаро в салона, така че няма да ходя другаде. За сметка на това имам повече време да мисля прически и гримове  blum 
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 28, 2008, 16:19:51 »

копче,

ти си избери цветовата гама;

при първия пробен грим аз не казах нищо и ме направиха розово-лилава с бели изкрящо под очите - лъщях като юбилейна монета!!!

при втория, казах кафяво-бежова гама и се получи точно каквото искам;

ако бях помислила преди да отида на пробен, щях да си спестя някой друг лев!!!!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #79 -: юли 28, 2008, 16:25:29 »

О, аз вече споменах, че тя ме предупреди да си нося снимки на прически и гримове, които ми харесват, за да се ориентира какво искам и да изберем най-доброто. Вече си се представям с лаптопа в салона, събирам снимки и трупам в една папка да съм подготвена. Ще си нося и двата комплекта сенки, които си купих, да видим дали ще свършат работа. Аз може да не знам какво искам, ама знам какво не искам  blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #80 -: юли 28, 2008, 20:02:51 »

Защо с лаптопа ? Аз ги бях сложила в малък формат, на една страничка десетина прически и му ги показах изпринтени  pardon
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #81 -: юли 28, 2008, 20:11:36 »

Така съм свикнала, все го разнасям с мен  pardon А и не знам дали ще се изпринтят добре снимките  girl_impossible Затова - залагаме на сигурното - лаптопа и да гледа колкото си иска. Мисля и младоженеца в цветарския магазин да го пратя с лаптопа и снимки на букетите, които ми харесват  blum Така, де ... да не цъфне с някакъв лилав букет и да не стане жертва на продавачки, "които знаят най-добре". Все пак като видях цените в цветарските магазини ... няма да минем с букет под 300 евро  cray И за да не ми го излъжат да вземе нещо даже още по-скъпо, ще отиде инструктиран и въоръжен със снимков материал. Да няма неразбрали после  GRUMPY
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #82 -: юли 28, 2008, 20:24:13 »

300е? Моят струваше 50е букета, 20е среден пакет розови листчета и 4е мини-розички за косата.

Ей, къв ви е висок стандарта ...  Oh my ...
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 28, 2008, 20:24:40 »

kopche, 300 евро! Какви невероятни цени имате!  Oh my ... Цветята ли са толкова скъпи или трудът на флористката?
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 28, 2008, 20:24:56 »

Малеее  Oh my ... за толкова скъп букет ако трябва и на телевизор ще им го покажа   biggrin


Извинявай малко за глупавия въпрос, ама аз защо не мога да се сетя за твоята рокля? Показвала ли си я досега?.. или аз съм изпуснала crazy
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #85 -: юли 28, 2008, 21:30:39 »

От булченската серия са такива минималните цени момичета  pardon Това е Норвегия, тук всичко е скъпо. Тази сватба златна излезе за 30 човека, представям си ако бяха повече cray Поне спестихме доста от разходите понеже взехме халки, рокля, костюм от България, а поканите и тейбъл картичките аз ги правих.  Ще ви дам такъв пример, един пакет 8 покани + тейбълки в същия стил в книжарницата е 35 евро.

ина, еланида, красунка - толкова е. Може и да се размина с малко по-малък, ако го взема по-обикновен, но такива са цените, обикалях магазините и ченето ми висна точно като вашите. Всъщност той ще го избира и прави, аз даже не искам да знам колко ще струва  huhhuh.gif

Ще ви дам и друг пример - една сватба, не луксозна, с всичките й атрибути за около 80 човека излиза 180 хиляди крони. Което е около 45 хиляди лева. Представете си как се плащат такива разходи от двама студенти  shok Мисля, че започвам по-добре да разбирам норвежците, които започват подготовката 2 години по-рано. Но пък ако и двамата взимат добри заплати, не излиза толкова скъпо. Скъпо е, когато нямаш такъв доход и когато боравиш с по-малки цифри, както правим ние в България.

Красунка, бях постнала снимка на роклята ми в близък план преди време в някоя от темите за булчинската рокля. Прав модел с коралова дантела отгоре по цялата дължина на роклята и две тънки презрамки, цвят шампанско.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 28, 2008, 23:41:18 »

Олеле вече се радвам че ще правя сватба в БГ след като чух за какви цени иде реч там  scratch one-s head

А за роклята звучи супер като описание- ще се постърпя още малко докато те видя  в пълен блясък  smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #87 -: юли 29, 2008, 00:01:16 »

Цените не са чак толкова високи, ако живееш по местните стандарти - тоест взимаш шестцифрена годишна заплата. Ние сме само със стипендии и почасови работи, защото учим и няма как ... Знаеш, че и в България има хора, които ще реагират по различен начин на "халките ще ви струват 1560 лева, а гравирането на имената - още 86 лева". Едни ще кажат, че е скъпо, а други - че не е чак толкова висока цена. Но ако взимаш 10 000 лева месечна заплата, може би няма да ти се стори чак толкова скъпо. Зависи от това с какви пари разполагаш по принцип. В крайна сметка ние решихме да не правим луксозна сватба, а нещо стилно в по-нормален ценови диапазон.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #88 -: юли 29, 2008, 08:34:20 »

kopche, а не може ли някой от пристигащите от БГ да ти донесе един букет...
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 29, 2008, 10:04:33 »

kopche, много ме заинтригува с тази Норвегия! Да, страни с петрол... А как е с алкохола - пие ли се изобщо алкохол на сватбите? Извинявай ако съм досадно любопитна. give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines