Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:36:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kopche - 6.08.08  (Прочетена 45052 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #60 -: юли 22, 2008, 12:21:17 »

Зелени, но по-тъмни от втората снимка.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #61 -: юли 22, 2008, 12:23:24 »

Първият ми харесва най-много, като се знае, че третият не се вижда отчетливо.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 22, 2008, 13:59:18 »

Копче, на мен първият ми се струва страхотен! Аз понеже също сама ще се гримирам и си купих необходимите неща и една приятелка ме учи, та пробвахме с розово и зелено(има снимка в галерията ми) и утре ще пробваме и в кафяво и ще реша, после почвам да тренирам в нас, но моите очи са тъмно кафяви, но й показах този първия рим и ще видя дали ще ми пасне! Според мен трябва да пробваш!
Иначе като чета, всичко върви супер, и се радвам, че не се панираш!!! Дано да си я това хубаво настроение и до денят!!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #63 -: юли 22, 2008, 16:48:45 »

Момичета, да ви кажа честно и на мен първия ми грабна окото (и сърцето). Имам сходна форма на лицето, сходни очи (моите са малко по-зелени от тези на снимката, де), така че мисля, че ще ми отива. Само дето кожата на лицето ми май е по-беличка от тази, но ще пробваме! Да не забравяме също, че тази снимка е минала обработка през фотошоп  girl_wink Ванили, аз с розово изобщо не се виждам nea Или ще е нещо като на първата снимка, или нещо леко опушено в краищата и по-светло в средата на окото. Може би нещо като това долу, ама не с такива мигли, а с по-нормални.

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #64 -: юли 22, 2008, 16:56:02 »

Това си е класичекси грим (прилича на моя) - той винаги така се прави - с по-тъмен цвят във външния край на окото и светъл във вътрешния, и в арката под веждата. С молив даваш малко интензитет. То всъщност само избора на цветовете е проблем, а това с няколко проби в различни нюанси се решава моментално, защото не винаги това, което ти звучи добре е това, което ти стои най-хубаво.

Ти сама ли ще се гримираш (че не си спомням какво си казвала по въпроса) ?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #65 -: юли 23, 2008, 09:23:58 »

Мисля да пробвам сама като си купя малко сенки в подходящи цветове, колкото да видя цветовата гама (затова и събирам мнения), иначе фризьорката, която ще ми прави прическата, гримира булки също. Тоест той е "сватбен пакет" така да се каже - прическа + грим. Но предпочитам да имам идея кое как ми стои и да знам какво да й кажа като ориентир, за да не губим време в догадки и предположения  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #66 -: юли 23, 2008, 09:28:38 »

Да, разбирам. Точно това е проблемът като се гримираш сам, че няма как да си купиш най-различни цветове за проби - безсмислено е. И аз имах голямо чудене и все пак няколко кутийки грешен избор, но това е защото ми беше неудобно да искам в магазина да ми правят тестове с различни цветове (както се прави обикновено). Май това е най-добрия вариант, да накараш професионалистите да пробват кое как ти стои и да си купиш препоръчаните, и пробвани цветове, защото чрез интернет съвети за това  nea
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #67 -: юли 23, 2008, 11:44:35 »

kopche , страшно ми е  интересно да следя подготовката на сватбата ти! Всичко е много стилно и съм сигурна, че ще се получи страхотно.
Относно гирма - и на мен ми харесва първия, а и още повече щом твоето лице е подобно  good Тя фризьорката/гримьорка си знае работата, а ти вече ще си избрала подхдящите за теб цветове.
Твоята (и на някои други съфорумки) сватба се провежда в чужбина и е по-различна от традиционно българските и наистина е много интересно да разбера как се случват нещата там  give_rose
Пожелавам ти същото спокойствие до края, но то с тази перфектна организация няма как да е иначе  girl_wink
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 23, 2008, 16:18:56 »

копче честита темичка и да ти кажа ЩЕ СЕ ЖЕНИШ ТОЧНО НА ДАТАТА НА МОЯ РОЖДЕН ДЕН...да ти е честито...
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #69 -: юли 23, 2008, 17:19:07 »

Благодаря, момичета  Girl_hide inaxastra, днес си взех едни тъмносивкаволилавеещи сенки с по-светъл нюанс до тях и едни бежовосветлокафеникаквонеутрални в два близки нюанса. Нещо на снимките никак не излизат адекватно цветовете, затова няма да ги показвам. Та пробвах с тъмния цвят ... много добре подчертава окото, но ми идва малко тъмничък за дневна сватба  nea Бежовкото пък много ми бледнее нещо  nea Иначе в магазините ми препоръчаха точно тези два комплекта сенки като най-подходящи за кожата, косата и очите ми и ми казаха да сложа по-светъл тон от вътрешната страна на окото и точно под веждите, за да отворя очите още повече. Ще си ги нося на пробния грим, ако жената ги хареса, ще ги ползва, или поне ще ги сложи по-професионално от мен  blum А ако не, ще ги подаря на някой, който ползва гримове и ги харесва, гримиращи се каки покрай мен - дал Господ  laugh

фиданка, благодаря и на теб за милите думи. Аз точно така искам - малка, стилна, хубава сватба. Иначе тук определено не си дават много зор, няма шаш, няма паника, всичко се случва спокойно и бавно. Сигурно затова започват подготовката година и половина по-рано, де  funnytooth Утре ще обиколя цветарските магазини да огледам пак за цветенца и да избера нещо за украсата на масата и за косата ми, защото реших да съм с було за церемонията и да го сваля за партито като оставя само цветето. Та цветенце трябва да си харесам и да видя какво предлагат в магазините.

Шашка, мерси. Значи на рождения ти ден, а?  girl_wink Значи сме избрали съвсем подходяща дата  good

Момичета, то аз не се шашкам много, ама дните се търкулват ... продължавам с репетициите и с бистренето на речите, дала съм си срок до неделя да съм готова и с двете. Приготвила съм обещанията за играта с обещанията, остават ми още няколко въпросчета за детската игра, наградите за децата трябва да купим, но това не е нещо, което отнема много време. Другата седмица ще съм по-натоварена, но ще минавам веднъж дневно да видя какво сте писали  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #70 -: юли 23, 2008, 18:49:13 »

Като слушам цветовете, точно това ще ти подчертае цвета на очите. За тъмното не се плаши - от него има нужда, без да се прекалява разбира се. Да не те стряска изобщо. Моят грим е с графитено черно във външния край на окото, като се прелее със светлия цвят силата му умира, пък на снимките почти не личи. Така че действай смело  Wink
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #71 -: юли 23, 2008, 19:51:50 »

Може би си права, ина, ще видим жената какво ще реши, може и да има по-хубави цветове при себе си  girl_wink Като направя пробните грим и прическа, ще се снимам да си кажете мнението  give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 23, 2008, 20:24:20 »

И на мен най много ми хареса грима на първата снимка!
А прическа избра ли?


прическата също е готина!
« Последна редакция: юли 23, 2008, 21:18:59 от dorina79 » Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #73 -: юли 23, 2008, 20:33:42 »

Доста гласове събра първата снимка, радвам се  Bravo Прическа ... мисля да е пусната коса, само отпред и отстрани ще е повдигната леко нагоре (колкото да не ми влиза в лицето) и там, където се събира повдигнатата коса, ще започва булото. Ще сложа и цвете като махна булото, пак там, дето се събира косата. Виждала съм такива снимки, ама нямам линк сега.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #74 -: юли 23, 2008, 20:55:58 »

Ето нещо такова:

Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines