Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:27:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kopche - 6.08.08  (Прочетена 42139 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #120 -: август 05, 2008, 22:36:57 »

Минавам за мъничко само, задъхана и развълнувана и определено много изморена! ина, не се притеснявай, нищо не си замърсила  good Ванили, христи, Слънце, гостенка и ина - много ми стана драго да ви прочета пожеланията, утре е великия ден!  tease днес бях на пробни прическа и грим, получи се много добре, но нали съм отвеяна си забравих апаратчето вкъщи да зарежда.  tuktuk Добавка към грима и прическата, получих експресна маска за лице, маникюр, педикюр, бърз масаж на лицето. Имаше опция и за боядисване на косата, но реших да си запазя естествения цвят  Wink То си било цял сватбен пакет услуги, а аз мислех, че плащам само за коса и грим  crazy пиколина, честит рожден ден тогава  girl_wink Иначе сме готови с всичко, украсата сама си я правихме, мисля, че се получи успешно с бледожълти рози и някакви зелени увивни растения. Гостите пристигнаха днес, обадиха се, че всичко е наред и утре започваме екшъна рано сутрин  tease Не знам дали ще успея да се отчета със снимки веднага, защото ни чака път, но ... вие си знаете - като се върнем  girl_wink А, ноктите ми ще са в бледорозово тип френски маникюр, прическата ще е вдигната, опъната отпред и понакъдрена отзад със забодени малки розички на подходящите места, а гримът ще е като на първата снимка, което се оказа доста подходящо за лицето ми. Две клиентки в салона проявиха интерес към роклята ми и искат да я купят след сватбата. Явно ще има наддаване  laugh Определено булка във фризьорския салон предизвика фурор и радостни възгласи у всички клиенти, които влезнаха там  pardon Много вълнения днес, хайде ще ви пиша пак при първа възможност!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 05, 2008, 22:43:25 »

мила,

наслаждавай се на всяко усещане, то е неповторимо и единствено!!!!!!

ще чакаме снимките с нетърпение!!!!

нека утре е твоят ден - незабравим, изпълнен с незабравими емоции и щастие, споделено с най-любимите и близки хора!!!!!!!!!!!!!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 06, 2008, 07:22:25 »

Копче, пожелавам ти най-прекрасния ден, за които си мечтала.Много усмивки и приятни емоции за едно щастливо семейство give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 06, 2008, 07:33:17 »

Пожелавам ти страхотен ден утре, най-прекрасен и изпълнен с любов, вълнение и приказни емоции!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 06, 2008, 08:18:34 »

 marriage priest Хайде, хайде - всичко най-най хубаво. Весело изкарване, много усмивки, цветя и танци Ashamed
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 06, 2008, 08:27:41 »

Копче, весело изкарване и от мен!! От това, което вчера си написала разбирам, че ще си прекрасна булка!! Ти се забавлявай, а ние търпеливо ще чакаме снимките!!!
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 06, 2008, 08:42:06 »

E, дойде и твоят ден! Пожелавам ти да си най-красивата, най-щастливата булка на твоя сватбен ден! Flower Flower Flower Flower Flower Flower

 Good luck Good luck Good luck
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 06, 2008, 08:49:38 »

Днес е ТВОЯ ден!
Желая ти незабравим ден, много емоции  yahoo, танци  danceg
Нека купона да е на 100% Party time
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #128 -: август 06, 2008, 09:15:22 »

Желая ви страхотно забавление и влюбени погледи - това е най-важното за ВАШИЯ ден!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #129 -: август 06, 2008, 09:18:45 »

Мило kopche, един вълшебен ден е днес за вас  wedding Обичайте се много и не забравяйте никога доброто си настроение  Sunshine Много слънце и топлина в съвместния ви живот  heart heart heart  CHEERS
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 06, 2008, 10:11:58 »

Честитоооо! Много любов, щастие и добро настроение!!!
weddingweddingweddingweddingweddingweddingweddingweddingweddingwedding
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 06, 2008, 21:24:03 »

Честито!
Много любов, здраве и уважение ви желая!
Останалото сами ще го постигнете! Flower Dance2 Good luck
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 06, 2008, 21:38:41 »

 smile weddingday twohearts
 Честито и от мен!
Много любов, много щастие и много дечица!  smile
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 06, 2008, 22:17:38 »

Пожелавам ви един незабравим ден! give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #134 -: август 06, 2008, 22:49:07 »

Благодарности! Ето ме само да ви кажа, че всичко мина прекрасно! Това е несравнимо вълнение, което всяка жена трябва да изпита поне веднъж в живота си! Много непознати хора ни спира и ни честитиха, дори малко поваля, колкото да разнообрази и освежи въздуха (и да се изредят гостите да ни убеждават, че това е на късмет). Нямаше големи гафове, само малки недоразумения, от онези детайлчета, за които все забравяме да се сетим  laugh Храната беше страхотна, ритуалът беше много тържествен, гостите много усмихнати, много танци. Определено мога да изкрещя "Искам паааак!"  yahoo Снимки и подробности след медения месец  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines