Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 22:04:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТРАДИЦИЯТА НА ГОДЕЖА  (Прочетена 167623 пъти)
 
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #75 -: декември 28, 2007, 10:44:34 »

Ние се събрахме заедно с родителите, но той нищо не направи. Сега по коледа като бяхме у тях направих намеци по въпроса за пръстена. По-принцип ми е обещал да ми даде, но може и след сватбата да е.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 28, 2007, 10:59:08 »

Гери мислиш ли, че пръстенът е най -важното нещо след като така или иначе и двамата сте се решили на крачката наречена брак? Аз си мисля, че това е същественото smile
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #77 -: декември 28, 2007, 11:13:38 »

Разбира се, че по-съществено от това, че ще сключваме брак няма. Това ще е най-щастливият момент в живота след като се срещнах с него де  DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 28, 2007, 11:30:32 »

Katitka много хубаво се е получило!!! *YAHOO*Поздравявам ви най-искрено и ви желая всичко най-хубаво и нестандартно и занапред каквито сте и вие!Като знам какви неща правиш за другите сватби представям си твоята сватба колко ще е щура и хубава! *INLOVE*Годежът също е бил супер и най-хубавото е,че всичко е минало без притеснения и излишни суетни!
Още веднъж честито!!! Bravo yahoo give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 28, 2007, 12:00:08 »

еееееееееееееееее Кате с такова вълнение прочетох разказа ти направо и аз се просълзих!!прекрасни сте захарчета  blum и леко  от толкова любов да не стане карамел не че ще е лошо де  Bravo
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 28, 2007, 14:55:48 »

Katitka много хубаво се е получило при вас. И това с шоколадчето, много  мило е било, явно много сте се забавлявали smile

При нас също се получи доста по-добре от очакваното предвид факта че присъстваха и двете жени на бащата на милото. С нашите отидохме по-рано за да измислим как да седнем всички на самата така че двете жени да не са една до друга и накрая така се получи че милата ми баба беше между втората жена, първата жена и бабата  crazy Обаче баба е много бойна и се справи със ситуациата. В крайна сметка всички изкараха добре и много се забавляваха smile

По въпроса с официалната част: Когато всички дойдоха(баща му закъсня 20 мин) Даниел стана, взе си скрития букет и бутилката уиски и отиде до нашите, майка ми и баща и те станаха(баща ми такава физиономия беше направил, бая се беше притеснил). Даниел подари букета на майка ми и каза че е от 7 червени рози, които символизират седемте години на нашата връзка, а на баща ми даде бутилката и баща ми: Ами мерси за уискито, но за какво ми го даваш и Даниел: Ами дошъл съм да питам дали ще ми дадеш дъщеря ти за жена. И баща ми ме пита аз дали съм съгласна и аз казах да естествено, и баща ми какво да прави милия, каза че е съгласен стиснаха си ръцете и ме даде. После получих и новия годежен пръстен, бабите го удариха на рев, после снимки, прегръдки, целувки и после си беше парти, хапване и пийване. Готино си беше smile

Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 28, 2007, 15:01:24 »

Браво и на вас Капризче  Bravo
Аз да си призная... blush очаквах да прочета че е имало екшъни с двете жени на бащата на милото ти  :cow-boy:Но слава богу всичко си е било наред ;-)
Много много да се обичкате и още много пъти по 7 години да бъдете заедно  rains
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: декември 28, 2007, 15:07:42 »

 Bravo Bravo Bravo на Катитка и на Мис Каприз  smile. Така Коледата става още по семеен празник за вас. Много забавно е било! Катитка каква е нахилена на снимките  DANCE!!!
Пожелавам ви много любов и разбирателство и винаги да сте толкова влюбени!!!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 28, 2007, 15:26:24 »

Мерси danieIa и Astika. И ние не очаквахме да мине така гладко, но за щастие всичко беше ок smile

Ще пусна и снимки тези дни smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: декември 28, 2007, 17:33:27 »

@}->--на Катитка и на Мис Каприз @}->--пожелавам ви много любов и прекрасни мигове заедно
 Мис Каприз,ще имаш едно наум и на сватбата по далеч една от друга да няма battle battle battle bqsnasym :slap blush
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #85 -: декември 28, 2007, 17:42:23 »

Ние се събрахме заедно с родителите, но той нищо не направи. Сега по коледа като бяхме у тях направих намеци по въпроса за пръстена. По-принцип ми е обещал да ми даде, но може и след сватбата да е.

Гери, за мен подаряването на пръстена е страшно интимен момент, който и двамата ще помните до край. Може би бъдещият ти съпруг изчаква или подготвя подходящ романтичен момент, за да сложи пръстен на ръката ти.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 28, 2007, 23:02:29 »

Здравейте,като прочетох последните странички се развълнувах много и реших да споделя и нашият годеж.Нашата история малко разпъната във времето.Молото работи предната зима на Боровец и за първи път бяхме разделени.Беше много тежко  cray cray cray И милото ми решило точно, че тази раздяла му помогнала да реши, че вече е готов за следващата стъпка.Купил той пръстена и чакал МОМЕНТА.Ние с него всеки месец на 25то число си празнуваме поредния месец от нашата връзка.И на 25 април ми цъфна с годежен пръстен.Цял да полудея от радост.И след цялата еуфория решихме официялния годеж да е на Рожденният ми ден - 13 октомври ( защото заради работата ни лятото пак сме разделени  cray  ).Дойде дълго чаканият ден.Ние с него сме от различни градове и той с техните дойде до нас за обяд като ги бях предупредила, че до 12 часа вечерта трябва да сме се прибрали в новият ми дом ( така съм чела тук в форума).Започна обяда беше толкова напрегнато защото нашите се виждаха за втори път.Като дойдоха носиха торта във формата на сърце,огромни букети за мен и мама,уиски,баници и какво ли още не.....Само,че милото мислело,че няма да му се налага да държи реч и че всичко ще му се размине.Само, че свекър ми към края на обяда му вика: а ти няма ли да кажеш защо сме дошли???? И той като печервеня,като смени 100 вида бои на лицето си  blush blush голям смях падна.И каза той тези важни думи на баща ми, пък баща ми като се притесни..... blush Погледна мама и й вика: ами какво ще правим ще я даваме ли? А мама: ами да ние много си го харесваме и знаем,че отива в добри ръце.През цялото време сестра му на милото снима с камера и всичко е документирано.Покрай цялата еуфория почти забравиха , че имам рожден ден.Само милото се сети и ми подари нов телефон който оттавна исках.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 28, 2007, 23:10:13 »

След 5 часа път пристигнахме в дома на милото и вече мой дом.Свекърва ми ме посрещна с пита с мед.Захрани ни и аз трябваше да намажа с мед рамката на входната врата, но от долу нагоре за да ни върви на хубаво.И отново всичко се документира  girl_wink Внася ме милото на ръце в спалнята, а вътре свекърва ми ( много ми е криво да я наричам така защото тя е изключителна жена- тя е новата ми мама ) посипала цялата спалня с листенца от рози, по пода и нощните шкафчета ароматни листенца,горяха много свещи и имаше една картичка с пожелание за нас, което ме разплака  cray cray cray. И така това беше най-красивият ми рожден ден. yahoo yahoo yahoo
Много съжалявам за дългото обяснение но исках да ви разкажа всичко подробно.Съжалявам  give_rose
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 29, 2007, 09:17:34 »

Аплодисменти за новата мама на Diavalo  Bravo Bravo Bravo!
Дано винаги останете в такива отношения и да продължаваш да ни я хвалиш, че във форума май има недостиг на свекита-мамчета!!!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 29, 2007, 11:06:10 »

diavalo  много романтична и красива история. И това което е направила свекървата е много мило. Дано винаги се разбирате така добре, а с мъжа ти да имате още много романтични преживявания  give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines