Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:17:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Сливен? - 2 част  (Прочетена 137119 пъти)
 
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: септември 17, 2008, 12:21:58 »

Даниелка за украсата на ресторанта ползва ли услугите на някоя агенция или от ресторанта ти го окрасяваха? Защото са ми казвали, че в "Национал" не работели с никакво агенции. Също така може ли да споделиш какво включваше  менюто ви  blush ?   give_rose
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 17, 2008, 13:02:44 »

Моля всички момичета които са празнували в " Национал" да споделят мнението си за ресторанта, за обслужване и всичко останало. Май май ще се насоча на там аз....
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: септември 17, 2008, 14:03:09 »

Ние първо се бяхме спрели на "Дева", но в последствие се отказахме.След 2 месеца ме потърси управителката да ме пита какво е станало със сватбата. crazy Уж беше много зает ресторанта и си искаше бързо капарото, а после ме търси след 2 месеца.Незнам как точно се получават тези неща. Решихме да сме в "Национал", в малката зала. Тя събирала 110 души, но ни се струва малко тясно за толкова хора. Вярно е , че не работят с фирми за украса, но тази , която ми предложиха много ми хареса и не ми се видя скъпа.Арката е 60 лв., масата за булката - 50 лв. и балончета по 1.50 лв. Коверта ни е 25 лв за сега. Ако нещо друго ви интересува - питайте.
Утре ще ми пристигне роклята. yahoo yahoo yahoo
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: септември 17, 2008, 14:34:02 »

А правят ли и украса за масите на гостите или това вече е въпрос на договаряне?
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: септември 17, 2008, 14:44:07 »

Наистина и на мен малката зала на Национал ми се струва тесничка. Голямата е добре, даже доста. Има си голям дансинг до който всички имат лесен достъп и поглед-всмисъл вижда се от всякъде. Девата като обстановка ми харесва много. Ресторанта си е доста хубва и светъл-нещо, което липсва на Национал. В АБС е хубаво, но отвън-както беше моята сватба, макар че дансинга не се виждаше добре от всички страни. Вътре си е наистина механа и нищо особено. На моята сватба украсата беше осигурена от тях безплатно, както и арката. Като персонал са много разбрани и внимателни. Но както казах, за зимна сватба не бих избрала там.
Активен
mimozi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #185 -: септември 17, 2008, 18:34:06 »

  Привет момичета blush Днес съм малко по-спокойна или поне се опитвам да не мисля за лоши неща.Да ви кажа май цените навсякъде са еднакви или поне се доближават.Някой може ли да ми каже колко средно продължава една сватба в ресторанта?Притесняват ме тези 5часа и половина с които разполагам.То е ясно,че ще се продължава другаде.... angry                                                                                                                   
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: септември 17, 2008, 18:54:37 »

Mimozi, добре дошла при нас!
Ами продължителността на сватбата е различна, зависи как ще се договорите с управителите на ресторанта. Също така е от значение дали сватбата ви е дневна или вечерна. Ако е дневна, ще гледат да ви изгонят по-бързо, защото е много вероятно след вас да има друга сватба. Ние сме били в Национал на дневна сватба и към 17:30 трябваше да си ходим. Абе ако е вечерна смятам че докъм 0:00 е нормално. На нашата сватба останахме до 2-2:30, обаче ни бяха казали, че няма никакъв проблем да останем доколкото си искаме. Така че, всичко в крайна сметка в въпрос на договаряне. Друг е въпроса, че може да ти кажат няма проблем останете докогато искате и като го запазите да има изненади от сорта:...ама до еди кога си трябва да приключите. Надявам се на никой да не му се случва, затова преговаряъте!
Активен
mimozi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #187 -: септември 17, 2008, 19:28:35 »

Виленце дневна ще е и както каза ти въпрос на договорка.Обаче отиваме ние с милото преди няколко дена случайно ,а и мислех да питам за нещо ,но ни изненадаха ,че са приели вечерна и до 17.30трябва да си тръгнем Oh my ....Ако не бяхме минали щяхме да разберем в последния момент и тогава щях да се cray cray cray cray cray.А лично управителката ни каза ,че няма да приема друга сватба и можем да останем колкото искаме.А имам по-малко от месец за да търся друг ресторант,а май с дневните сватби навсякъде е така,затова ще си останем в Дева.ДАНО ТОВА ДА СА ВСИЧКИ ПРОБЛЕМИ И ЛОШИ ИЗНЕНАДИ
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: септември 17, 2008, 21:41:46 »

mimozi,добре дошла!
Ами наистина за дневна искат да си тръгнеш към 17.30ч.Времето наистина минава много бързо.Не се тревожи,при нас имаше едно вметване,че може да приемат друга сватба на долния етаж.Аз направо онемях и добре,че не се получи така.Ама то си имало тоалетни и на 2та етажа и си били отделни зали.Не знам как въобще може да му хрумне на човек такова нещо.Така че крайният час ни се видя доста по-малък проблем от това да се забрави точно на коя сватба си гост.Това в кръга на шегата,разбира се!Няма страшно,надявам се,че ще си изкарате много добре,а от персонала ще останете доволни.И на мен ми се искаше вечерна сватба,но с толкова гости от други градове щеше да стане много сложно.Времето на дневните сватби наистина тече много бързо,но пък спомените си струват!
Катрин,роклята скоро ще ти е в ръцете,дано си много доволна от резултата!Спокойна подготовка!
« Последна редакция: септември 17, 2008, 21:47:16 от bori » Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 18, 2008, 06:53:21 »

Niksha, да ти кажа нямам голям спомен от менюто,тъй като не хапнах нищичко,а пък за него отговаряше майка ми.
Но като цяло имаше шопска салата,алкохол не съм сигурна май
 по 100гр. на човек и по две безалкохолни,за предястие паниран език и още нещо ,ама не се сещам какво беще pardon......за основното ти предлагат два варианта мешана скара или пържола в сос и варени зеленчуци,ние избряхме второто и гостите казаха,че било много вкусно,а пък и мешаната с кебапче и кюфте малко ми простееше за сватба...нали разбираш blush
Всичко останало като ядки,мезета,алкохол и разбира се сватбената торта си ги внесохме допълнително.......АМИ МАЙ ТОВА Е girl_wink
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: септември 18, 2008, 12:00:33 »

Мимози, добре дошла и от мен. Това му е неуобството на дневните сватби, че трябва да помислиш за после, въпреки че не е задължително. Наистина некоректно отношение да се поемат 2 сватби за 1 ден-винаги ми е било отвратително това. За вечерната дават понякога ядене останало от дневната и такива. За жалост това е положението и нищо не може да се направи. Иначе не се безпокой, за тези часове ще има достатъчно време за всички етапи от сватбата в ресторанта. Така или иначе всичко ще мине много бързо за теб. lol Ще видиш, че всико ще е наред.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #191 -: септември 18, 2008, 16:16:08 »

Момичета, аз преди 19 дни се омъжих в Ямбол, но тъй като не успях да намеря добър фотограф там, послушах vilence и ангажирах Огнян Темелков от Сливен. Много съм доволна от успугите му и с радост го бих препоръчала на всеки. Късметлийки сте, че имате такива професионалисти в града.
Поздрави на сливенските булки и късмет на бъдещите  give_rose
Активен
mimozi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #192 -: септември 18, 2008, 19:19:44 »

Привет момичета!Много благодаря на всички за топлите думи heart heart heartи милото посрещане.С радост разглеждам всеки ден албумите ви и си мисля,че е време да си направя и аз. А колкото до подготовката ще послушам кумовете:"Не наказвай себе си за грешките на другите" Bravo Bravo BravoС милото сме решили много да се забавляваме и да   се отпуснем максимално danceg danceg dancegНай-много да се изложим пред гостите ,като ни кажат ,че нямаме ресторант yahoo yahoo yahooи да си нямам прическа,защото днес фризьорката ми не дойде за пробна  insane insane insaneМоже да получим  first first firstза наи-каръшка двойка badgirl badgirl badgirl badgirl badgirl badgirl badgirlЗа сега чао от мен  motoкъм следващата изненада bad
« Последна редакция: септември 18, 2008, 20:25:21 от mimozi » Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: септември 18, 2008, 19:34:06 »

Браво, момичета!!! Темичката се активизира. Bravo Bravo Bravo
Добре дошли на новите съфорумки. Ще помагаме с каквото можем.
Аз да се похваля, че днес ходих на проба. Роклята е идеална. Избрах си и чашки.
Мимози, не се тревожи, всичко ще се нареди и сватбата ви ще бъде прекрасна. За кога сте насрочили събитието?
Активен
mimozi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #194 -: септември 18, 2008, 21:52:22 »

Katrin_sl сватбата ще е на 12.10.08(поне така си мислим.....)Роклята е готова от преди месец.Заради многото гости от други градове решихме да е дневна с изнесен ритуал Скоро ще кача малко снимчици.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines