Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 00:31:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 165260 пъти)
 
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 06, 2008, 11:44:59 »

Диде, Първо ЧЕСТИТО!!!!  weddingday :svatba:Много здраве и само щастливи мигове Ви желая!!!
 В твоята галерия не видях снимки от сватбата. Качила ли си? Мойе ли да ми кайете украса къде да си поръчам? А и букет?Една седмица преди Сватбата ще ми стигне ли да организирам  украсата, разните му DJ , фото, видео и не знам още какво. Или да ходя по рано? Просто защото роклята ми ще е готова седмица преди свтбата, да си я взема от Варна и тогава да ходя в Бургас. Да не се разкарвам само между двата града. А колко искат за тоалетна в х-л Б-я? И DJколко иска за след 23.30?
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #91 -: юли 06, 2008, 12:06:43 »

Диде, Първо ЧЕСТИТО!!!!  weddingday :svatba:Много здраве и само щастливи мигове Ви желая!!!
 В твоята галерия не видях снимки от сватбата. Качила ли си? Мойе ли да ми кайете украса къде да си поръчам? А и букет?Една седмица преди Сватбата ще ми стигне ли да организирам  украсата, разните му DJ , фото, видео и не знам още какво. Или да ходя по рано? Просто защото роклята ми ще е готова седмица преди свтбата, да си я взема от Варна и тогава да ходя в Бургас. Да не се разкарвам само между двата града. А колко искат за тоалетна в х-л Б-я? И DJколко иска за след 23.30?

Какво имаш предвид под да организираш DJ, фото, видео и т.н една седмица преди сватбата? Уговорила ли си се с тях вече? Ако си ги капарирала и имаш само да уточняваш подробности с тях, една седмица по-рано е ок, но ако имаш предвид, че тогава ще ги търсиш  girl_impossible. Малко зависи и кога ти е сватбата, но идните месеци са много натоварени от към сватби...
Кога ти е сватбата?

Мисля, че повечето бургаски DJ взимат по 50 лв/час
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 06, 2008, 12:14:31 »

Ангажирани са, за подробности става дума. Разните там малки неща, които си отнемат време.
На 24.08 е сватбата, но на 15.08 ще си взема роклята.
« Последна редакция: юли 06, 2008, 12:16:12 от Alexsa » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #93 -: юли 06, 2008, 12:57:17 »

Мисля, че времето ще ти е напълно достатъчно. Ако ще ползваш агенция за украсата, бих те посъветвала да им се обадиш малко по-рано, в случай, че те имат нужда да уточнят и подготвят нещо предварително.
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 07, 2008, 22:15:20 »

Благодаря ти! Още се чудя как да постъпя. Може би ще оставя само една седмица.
Цветарски магазин да ми препоръчате? Идеята ми е букета ми да е висящ, падащ. В някои магазини правили само кръгли.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 08, 2008, 08:35:13 »

Ами то малко трудно да ти се препоръча цветарски магазин, понеже не се знае в кой ще ти изпълнят желанието.Но.... ето няколко:
= ЧАР на Ботева ,почти до кръстовището на билковата аптека
= ДИАНА или ДАЯНА пак на Ботева срещу ДНА-то
= един бутик за цветя отстрани на Пиргос стил-бившето кино Родина
= цветарницата на гърба на църквата Кирил и Методий
= един готин бутик за цветя,намира се на уличката на кръчмата Стария капитан, ама нищо по-подробно не мога да кажа
........... като че ли това се сетих на прима виста, но разбира се ти трябва да тръгнеш и да питаш. Аз лично препоръчвам първите 2 магазина, които съм написала .
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 08, 2008, 12:29:14 »

Момичета знаете ли къде в Бургас мога да си намеря покани на Такрида? Харесах си няколко техни моделчета в сайта им...
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 08, 2008, 13:49:53 »

В сайта им пише ,че работят с "Метро" ,"Била" ,"Бонжур"!
Защо първо не провериш там? good
Ако няма направо им пиши и ги питай: e-mail: [email protected]
Успех и кажи какво е станало ,за да може като дойде време и аз да търся да знам от къде да започвам! girl_wink
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #98 -: юли 09, 2008, 08:25:01 »

И аз съм с двете ръце за магазин ДИАНА на Ботева-срещу ДНА!
А за поканите-да, най-добре им пусни и-мейл и те ще ти кажат точно как стоят нещата!
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 09, 2008, 09:41:39 »

мацки колко време преди сватбата, трябва да сме ангажирали дж, фото и видео ? huhhuh.gif
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 09, 2008, 09:43:06 »

Зависи кога ти е сватбата - ако е лятна, колкото можеш по-отрано. Ако е през другото време месец-два мисля, че стига.  smile
Активен
emotikona
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #101 -: юли 09, 2008, 11:19:09 »

Здравейте мили момичета!Дойде и моето време да се включа при вас.Досега само събирах информация,защото съм съвсем боса по отношение на организацията.Е все пак ми е за първи път.Благодарение на КлараФина ми светнаха някои неща.Сега искам да попитам знаете ли някой в Бургас да изработва дигитални фотоалбуми и видеооператор който да заснима в HDV и диска който ни предостави да не е DVD диск а BLU-RAY диск.Милото е маняк на тема високо качество и не сме наясно къде да търсим  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 09, 2008, 13:16:37 »

За Хай-дефинишъна знам. Ние ще сме с такава. Те предлагат и обикновена камера, но и моят любим е маняк...а и ще ни направят подарък обикновено DVD на сватбата, т.е. който не може да гледа Blue Ray (които са 99% от населението), ще има нормално DVD. Ако ти трябват координати - пиши на лични. Цената е 600 лв. (за нормалната камера е 300 лв.)
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 10, 2008, 11:46:46 »

Алоооооооооооо бургаските булки, нещо се покрихте? Я бързо всяка да влиза и да дава отчет до къде  е стигнала. diablo И си помислете за една срещичка......??? tease
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 10, 2008, 12:30:40 »

Аз писах в темичката за църковния брак,но да питам и вас!
Тъй като съм си изгубила кръщелнето свидетелство,може ли да си запазя църквата без него GROAN,а пък по-нататък майка ще иде да ми извади дубликат(понеже съм кръстена в Бачковския манастир)? help
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines