Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 00:19:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 165235 пъти)
 
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 26, 2008, 13:17:18 »

Благодаря ви много за сърдечното посрещане  give_rose! Вярвам че ще науча найстина важни и полезни неща както аз така и моят бъдещ съпруг  Wink
Искам само да допълня че когато съм  на вълната на на този сайт се чувствам  yahoo      всички сте толкова положителни и сърдечни!!!  heart
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #76 -: юни 26, 2008, 13:59:52 »

Цитат
Момичета каква е средната цена на куверта в ресторант България, че е толкова предпочитан щом персонала и отношението им е такова?

Ами "предпочитан" е, защото голямата зала на "България" е единствената в Бургас с подобен капацитет. Общо взето ако сватбата ти е над 100 човека и искаш да имаш място да дишаш трябва да си там. Те го знаят много добре и поради тази причина въртят хората на малкия си пръст с цените. Факт е, че имат резервации и за 31.05.09 и че аз съм си дала капаро 10 месеца по - рано и до тогава цените ще се промянят многократно, но не бива да се прекалява. Особено с измисляната сума след 23:30.

И аз бях на сватба там с дадено капаро от 2000 лв. и в 03:00 посред нощ майката на булката мина с таксита половината град за да я носи.
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #77 -: юни 26, 2008, 14:13:26 »

Така е, откакто "Приморец" е в дългосрочен ремонт , Бургас съвсем обедня откъм заведения, подходящи за по-големи сватби.В "България " са напълно наясно с това и с видимо удоволствие упражняват монопола си, понякога с излишно преиграване..
Някой сподели за качествена гримьорка, може ли координати на лични, моля?

« Последна редакция: юни 26, 2008, 14:16:37 от karmella » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 26, 2008, 14:21:05 »

Дааа - това беше една от причините, поради която се отказах още в началото от България и изобщо не отидох до там (за разлика от майка ми). Но и ние ще сме по- малко хора и имаме по- голям избор  pardon
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 26, 2008, 14:52:28 »

Момичетаааааааа, днес съм по-позитивно настроена.  yahoo
Вчера наистина бях доста подтисната от новините от х-л България, но не трябва да оставям да ми помръчават настроението два дни преди сватбата, нали?!  Party time nazdrave
Но колкото за бележката за капарото - то не е някаква си хартийка, а е фактура, скъсана от кочан, който е прошнорован все пак!!! Така че, както аз, така и те си имат своето копие, което трябва да пазят!!!
Що се отнася до стаята, която дават на младоженците в хотела - е, вече НЕ дават такава и това е от миналата година. Управителите ми казаха, че вече не предлагат тази услуга-бонус на младото семейство!  crazy
Е, ама вече това не е ли прецакване от всякъде от страна на х-л България?!  diablo
Уффф, както и да е, вече да става каквото ще  tease tease tease. Ще си наемаме и ще си плащаме и за стая, то се е видяло ...  focus focus focus

Активен
siolina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #80 -: юни 27, 2008, 09:29:50 »

диде хич не се ядосвай. весело изкарване  danceg нали утре е твоя ден  не се оставяй някой да ти го развали чакаме снимки...
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 27, 2008, 11:49:42 »

Диде,пожелавам ти с любов и нежност пътя да извървите, чак до златната си сватба в съгласие живейте!

Нека огънят на любовта във вашите сърца не гасне и в радост да растат деца, дома ви да напълнят с щастие!

Близостта до края запазете, да няма между вас прегради, съюзът свят с годините да стане по-силен, по-крепък от стомана.

Безкрайна радост пътя да чертае приятелите верни да са с вас до края и болката да бяга надалече, а щастието да ви съпътства вечно.

И халките, които ви свързват, и клетвите пред бог, и пред нас живота ви в един да обвържат обичайте се до сетния си час.
give_rose give_rose give_rose[/color]
« Последна редакция: юни 27, 2008, 11:52:06 от ameliaa » Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 27, 2008, 14:32:59 »

Благодаря,
ameliaa ,

Наистина, ужасно трогателно  cray
Дано да е така до края на живота ни.
И ви го пожелавам на всички, момичета!
Само хубави моменти и разбирателство!
Активен
prinzeska
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #83 -: юни 27, 2008, 19:00:05 »

Здравейте момичета.И аз чета отдавна но вече май е време и аз да се включа  smile нашата сватба е на 31 август в х-л България.Като чета коментарите и  beating.наскоро говорих с един приятел който се жени там и ми напомни колко струва тоалетната на хотела  blush незнам за вас но на мен ми е странно да се плаща за това още повече на сватба която е в ресторанта.направо е абсурд.Дори да се опиташ да платиш за гостите си лелката на входа дали пак няма да им иска по 50 ст на посещение  diablo
А иначе като цяло беше доволен от обслужването.е надявам се и аз да съм доволна накрая
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 27, 2008, 19:40:26 »

 Oh my ... И какво - плащаш веднъж на ресторанта и още веднъж на лелята. Ужас  Oh my ... Аз пък за разкош, август месец ще сменявам работа. Сега само се моля в следващият един месец да нямам много ексцесии на сегашното място  Плачещо момиче hysteric hysteric hysteric End Само за това се моля, че иначе ще ми е лудница. Пък и  *db*пропуснах pleasantry да им спомена, че отивам на ново място и  blush
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #85 -: юни 28, 2008, 09:16:09 »

Перипетиите, свързани или не със сватбата, не са никак малко.
Важното е да не забравяте, че сте истинска късметлийки и Ви предстои най-щастливото събититие и нищо не трябва да помрачава този прекрасен ден!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 28, 2008, 18:06:42 »

 skylife, стискам палци да те пуснат от старата работа без много неприятности. Все пак имаш за сватба да мислиш.... blum
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 29, 2008, 20:30:57 »

Здравейте, момичета!
Моята сватба също ще е в х-л България. Куверта ми казаха, че ще е 35 лв. А това след 23.30ч. - беше 60лв. Но това го говорихме в края на м.май. Наистина ли толкова са го вдигнали? Ужас! А до края на август мойе още да вдигнат всички цени.  Брат ми прави там сватба миналата година - това, което ме възмути тогава, а и сега като ми го казаха, че трябва да платя два куверта на сервитьорите. Не плащаме ли достатъчно за ресторанта, та и за тоалетната???? И не е ли аз ако съм доволна от тях, тогава да им платя??? Да не говорим, че е на съпия куверт в цял Бургас!!! На другите места вървят 25-28лв., само в х-л Мираж беше също 35лв.
Възмутена съм, но там ще е сватбата ми. Търсих р-т за 100 човека и само там ме устройваше, и то в малката зала!!!
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 01, 2008, 18:05:16 »

Alexsa,

Да, вече след 23.30 е по 100 лева на час. Ние също платихме два куверта на сервитьорите - те едва ли не си го изпросиха. Освен това платихме и 3 куверта за DJ-я, оператора и форографа.
И тоалетната, да .....  crazy
Това е за х-л България ..... smile
Активен
siolina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #89 -: юли 01, 2008, 20:39:41 »

диде съжалявам че в р-т България се опитват да съсипят един от най-красивите мигове . Много красива булка си . дано вси4ко останало да е минало добре .разказвай че на мен ми е мн мн интересно
и ЧЕСТИТО ! ! ! Пожелавам ви много щастие и любов !
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines