Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:19:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 3 част  (Прочетена 180922 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: май 28, 2008, 16:47:33 »

Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 28, 2008, 18:56:39 »

момичета, колко време преди сватбата трябва да съм готова с тези подаръци, аз мислех след като ми потвърдят гостите да ги поръчам;

вие предвидили ли сте няколко подаръка отгоре?

Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 28, 2008, 19:12:40 »

maj4eto, според мен много нежно (и пълно) ще стане, ако сложиш под бонбонките набран тюл. Може да бъде в различни цветове и твърдост във всеки магазин за платове би трябвало да има и върви около 5-7лв метъра.

gostenka_82 ние сме взели отгоре, защото не се знае в последния момент може да дойде още някой. Ние гостите първо ги канехме устно и на място хората си казват могат или не могат да дойдат. Това започна около 5 месеца преди сватбата и сега вече всички са поканени и знаем грубо колко човека ще има. Друго нещо с което може би трябва да се съобразиш е какви подаръчета искаш. Ако са по-тривиални (гипсови фигурки и т.н. прахосъбирачки girl_wink) може да не бързаш толкова, но за нещо по-специално си предвиди поне 2-3 месеца по-рано, за да няма неприятни изненади в последния момент. Надявам се да помогнах мъничко, успех в подготовката  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 28, 2008, 19:18:13 »

Гостенка зависи дали ще ги правиш или купуваш.Ако е само за купуването като ти потвърдят гостите може да отидеш и да ги купиш.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #4 -: май 28, 2008, 21:46:14 »

maj4eto и аз имам абсолютно същия проблем, а кутийката ми е микроскопична плюс това. Накрая реших да сложа повече - 7 или 9. Така ми каза на Фабс майка му де. Щото и в Италия традицията е за пет (здраве, щастие, плодовитост, късмет и дълъг живот), ама току виж ако сложа повече ми донесе и още нещо  DANCE
Иначе и с тюл може да стане много хубаво и булчинско. Пробвай да видиш как стои.
Колко бадеми ви взела ? Ние взехме 2кг за 80 човека. Притеснявам се дали ще имам достатъчно.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 29, 2008, 08:00:10 »

inaxastra Аз май ще се спра на тиул  pardon и ще оставя по 5 бонбончета smile
За 60 човека съм си взела 1 кг и дори ги преброих  blush това са около 350 бадемчета-така че ще ти стигнат за по 7 бадемчет.Но по добре и ти си ги преброй за сигурност  smile
Ето и на какво съм се спряла smile
Как ви се струва


* pod.jpg (27.45 KB, 667x500 - видяно 539 пъти.)
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 29, 2008, 08:03:21 »

и


* 6_0.jpg (21.51 KB, 200x148 - видяно 5919 пъти.)
Активен
Kleo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #7 -: май 29, 2008, 08:03:55 »

inaxastra, много е сладка кутийката!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 29, 2008, 08:04:12 »

а ето тоя тиул си харесах за сега


* 25_0.jpg (26.26 KB, 250x173 - видяно 5913 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #9 -: май 29, 2008, 08:40:08 »

Kleo това, което си видяла е кутийката на maj4eto, но е много сладка, да  girl_wink И с тюл ще стане много добре. Моят модел е някъде много назад във втора част на тази тема и за него самия тюл не е подходящ.
Но maj4eto щом си взела 1кг за 60, на мен 2кг за 80 ще ми стигнат със сигурност, че не ми се броят стотици бадеми  pardon Направо се чудя как си имала мотивация да ги преброиш, но браво де  good

 
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 29, 2008, 08:45:08 »

По напред в темата четох, че някой търсеше рисувани стъклени бутилчици със послание вътре. Вчера влязох в един магазин за подаръци на пазара на Красно село и там имаше такива изрисувани малки шишенца с послания. Имаше в най различни шарки и цветове. Цената на бр. е 2лв.
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 29, 2008, 08:52:06 »

Johnson,

Да страхотни станаха Bravo и аз много си ги харесвам  good, картона наистина е релефен от едната страна....е просто на снимката така изглеждат като кожени....спрях се последно на червения вариант със сухите цветленца....
Картона го купих от книжарница Слънчоглед, огромен е не знам какъв формат е, един лист е 2 лева, което е направо без пари....от един лист направих двайсет кутийки....
А на мен ми трябват около 100 бр. Иначе за самата декорация за себе си избрах този по семпъл вариант...ще отида тези дни и до Джъмбо да видя какво мога да намеря за декорация отгоре, ако нищо друго не ми хареса остава този вариант.....
Ще пусна после отново снимки, ако има нов вариант....
Проблема при мен е какво да има вътре и както повечето момичета обсъждат за сега съм се спряла на бонбони Lindth или захаросани бадемчета, още не съм решила какво точно да бъде... crazy
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 29, 2008, 09:10:32 »

Може да вземеш от тази изкуствената трева и да срожите като подложка.стои хубаво и има доста цветове

Слънчогледовите булки видях страхотен подърк за вашите сватби.Това е свещник във формата на слънчоглед като мястото за поставяне на свеща е тичинката.Много хубаво е направен.Може да служи за красота и без се слага свещ вътре.На едро е 2,60 а на дребно 3,40.
В този магазин имаше и дъска за рязане цялата осеяна със слънчогледи.
« Последна редакция: май 29, 2008, 14:02:22 от gucci » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 29, 2008, 15:21:01 »

gucci , мерси, миличка за информацията. Като цена, малко множко ми идва това със свещника, макар че съм очарована от идеята със свещника, по принцип не мога да си позволя подаръчетата да са голямо перо в бюджета. Все пак къде във Варна ги видя тези страхотни неща? Аз не че имам път нататъка, но мога да "впрегна" някой евентуално, ако има път (сестра ми примерно следващия път като ходи до Каварна за организацията на нейната сватба може да мине през Варна първо)

Ако успееш да снимаш магнитчетата, ще съм ти много благодарна!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 29, 2008, 16:09:51 »

Кикси утре ще снимам и двете и ще ти кажа цена за магнитчетата.ама те са доста и ме ориентирай какви магнитчета да ти снимам че са поне 15 вида и ще е трудно да снимам всички.Ами магазина се намира до Планет Клуб до жп.гарата.Незнам дали ми разбра обясненията.ако искаш на лични мога да ти обясня повече.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines