Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:14:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ 3  (Прочетена 215750 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: септември 25, 2008, 14:03:55 »

Здравейте на всички!Планираме сватба за май-юни, 50-60 гости.Някакви идеи за ресторанти с ниски куверти, не искам някаква грандиозна сватба, а просто да се съберем и да се повеселим.Става въпрос за София, но като гледам за какви цени говорите... съм навита и около Сф. smile
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: септември 25, 2008, 14:31:20 »

Ние като обикаляхме ресторантите в София се убедихме, че средната цена е 40 лв. на куверт. За май- юни догодина предполагам, че ще стане над 50 лв. Около София имаш предвид друг град ли? За там трябва да предвидиш и някакъв транспорт предполагам и пак ще се оскъпи.........
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: септември 25, 2008, 15:06:17 »

Смятам гостите да си поемат транспорта... имах идея за Правец, там има църква, в която правят венчавки, има и ресторанти...а и моята рода е от Ябланица, а милото си е софиянец.... та Правец (или Ботевград ) са по средата...
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #108 -: септември 26, 2008, 10:33:28 »

Здравейте,
ще се омъжвам догодина и сега сме в процес на търсене на ресторант. yahoo
ще бъдем  100 човека , но досега където сме ходили няма особено място за толкова хора и се притнеснявам, че няма къде да се извие и едно хоро  Wink
Изключвам Радисън и от този клас хотел -ресторанти, тъй като са доста скъпи кувертите -80 лв sad
Моля ви за помощ, идей и съвети, като изискването е да не е в градина, защото може да вали.
Спряли сме се засега на Централ Форум на Красно Село, ако не се лъжа бившия Славия, но все пак....ще се радвам, като абсолютна начинаеща бъдеща булка пишеща в този форум да намеря подкрепа от вас-вече изминали този път:))) Харесали сме си и Военния клуб, но още нямаме инфо за кувертите и условията за наем на салон там! Като средна цена на кувертите мислим 40-42 лв.
p.s. вече чета този форум редовно и се образовам във всички насоки danceg
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: септември 26, 2008, 10:38:39 »

Има много информация в темата за ресторантите, но все пак и в твоята темичка да споделя информация. Защо не проверите ресторанта на Хотел Сити, знам, че обслужването там е много добро:
http://www.sofiacityhotel.com/

Или защо не прегледаш направо ето тази страница:

http://svatbata.com/restaurants/restaurants.htm
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #110 -: септември 26, 2008, 12:08:28 »

Доколкото знам, наемът на Военния клуб е 5 000 лева и отделно е кетърингът - те работят с външна фирма, там няма ресторант.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 26, 2008, 21:39:29 »

Има ли булки от Хасково...някои има ли отзиви за ресторант Каменец...чувала сум че собственика искал да си вземе украса за сватбените дни ама не знам подробности...а и било много красиво...  smile
ако някои има инфо или снимки бих била много благодарна..   smile give_rose smile
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 28, 2008, 19:57:19 »

valka27, здравей!
аз отдавна не съм писала в този форум, но вече мога да споделя от опит...Нашата сватба беше на 30.08.08 в ресторант света софия на пиротска.Изключително доволни сме, както ние така и нашите гости! Бяхме 52 души, ресторанта е с капацитет до 110. На пода е с мокет (за гостите с неудобни обувки беше супер да могат да се събуят боси lol, а по края масите са със сепарета - много удобни и просторни. Това  ти го казвам, предвид факта, че се оказа доста скъпо да наемаш калъфи за столове и т.н. Управителката - Екатерина Андреева е цяло съкровище - дава съвети преди свабата и в самия ден не се усети присъствието и(не ти се натрапва постоянно с някакви организационни въпроси).Всичко беше точно както ни обеща - за всяко нещо, за което бяха поели ангажимент, го изпълниха безупречно! Имаше само двама сервитьори - нито един от гостите ни не остана с празна чаша или чиния! Куверта ни беше 28 лв и някакви стотинки, мога да ти го пратя на лични - доста от гостите не успяха да изконсумират всичко - беше доста като количество. аз опитах от всичко по малко - беше много добре приготвено и топло сервирано. За повечето от другите подробности преди сватбата пак в тази тема май бях писала,можеш да прочетеш, или ако те интересува пиши на лични. Горещо ти препоръчвам нашия ресторант - няма да съжаляваш за избора си! Ако не си намерила Ди джей и такъв мога да препоръчам, но да не излизам от темата! Успех в избора и не забравяй, че този ден е твой и трябва на теб да ти харесва и да ти е весело! Поздрави:)
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 29, 2008, 21:33:37 »

Здравей hoty, Цената на куверта наистина е много добра...можеш ли да ми изпратиш снимки.А от DJ доволни ли сте, че на последната сватба, на която бяхме...ужас...
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 30, 2008, 11:24:25 »

Здравейте момичета!Аз сум нова тук,но догодинна ми предстои радостното събитие.аз сум от Пловдив и винаги съм искала да се омъжа в Лениград.Сега когато дойде така чакания момент се колебая между Ленинград и ресторант Амбасадор в хотел Тримонциум.Определено клоня все още към Лениград ,но ме притеснява дали сватба от кам 120-130 човека ще може да напълни ресторанта достатучно и дали няма да изглежда малко празно.Много ви моля,ако някоя от вас се е женила там или има снимки от правена сватба там нека ми изпрати снимки,пишете ми ако имате аз ще дам email.Много искам да видя самия ресторант вече украсен и направен.Много ще буда благодарна и ако сподели с мен цени на куверти и такива неща отнасящи се за тези два ресторанта.Ние не сме ходили д апитаме още защото мисля, че е рано.Сватбата ще е септември и  аз мисля,че е нормално някъде янъари да резервираме хотел.Добре ли е като време?Май много писах спирам вече. blush
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: септември 30, 2008, 11:28:01 »

от моите обиколки по пловдивските ресторанти, аз си избрах АМБАСАДОР...просто никъде не видях такава обстановка и 4истота..успех в избора smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: септември 30, 2008, 22:02:13 »

Аз пратих майка ми да се разгледа из ресторантите да видим кой е по така с вид и в ресторанта който мислех че искам да ми е сватбата се оказа че най евтиното и най обикновено мениу е 50 лв. Oh my ...   girl_impossible колкото и да ми харесва май 6те ми отпадне като вариант... sad
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 01, 2008, 22:01:32 »

Здравейте момичета!
Ами и аз да се включа! Нашето радостно събитие сме го планували за юни месец, но вече започваме подготовката, въпреки че се твърди от много приятели, че е твърде рано  blush но на мен ми е адски готино да се занимавам. Май нашите гости ще са около 150 човека  yahoo та търсим си ресторантче, а може би и хотел което да събере толкова хора, да не е много скъпо, хубаво е да има и хотелска част за да може да настаним гостите, които не са от София, ако може да има и градина  good и да е едно общо помещение за да няма гости, които да не виждат младоженците. Помагайте!!!! Girl_hide
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 02, 2008, 10:42:35 »

Някой има ли отзиви за ресторант Той и Тя???
Активен
jem18
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 02, 2008, 13:55:49 »

Аз също се готвя за сватба. Положението с ресторантите никак не е добро. Странното е, че няма нормални такива- или трябва да се целиш в пет ири четиризвездни хотели, съответно ресторантите в тях или останалите са ..... доста зле. За съжаление цените в първите са много високи и то не толкова кувертите, колкото последващите ги такси- за внасяне на алкохол, за да ти сложан калйфки на столовете, за престой след 5-ия час. Изобщо положението е в задънена улица. Ресторант Той и тя не е лош, но си е доста дискомфортно да разположиш гостите в две зали. Освен това му сменят името за незнам кой път, което ме смущава. Аз видях как го подготвят за сватба и беше много красиво. Но нещо ме притеснява. Ресторанта на хотел централ форум също не е лош, но сватбите май са го подкарали на конвейр и ми се струва позахабен, а украсата им е .......Както казах в четири и петзвездните положението е от 55 лв нагоре и това е без такси. Чудя се аз ли съм капризна...Моля споделете.... 
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines