Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:50:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се справим със зълвата или девера си?  (Прочетена 24676 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 04, 2011, 16:27:23 »

Оооооо, и мен би ме било срам! Аз не тежа на майка ми от 17 годишна. Но това си е просто до човека! Тази сестра просто си е такава! Но не всяка сестра е. Wink
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 04, 2011, 18:55:34 »

Аз пък нямам зълви, но си имам цели 3 девера.
С единия се мразим открито и видим ли се, все едно не се забелязваме, е, аз го унищожавам с поглед де.
С другия си говорим, но общи приказки, предпочитам да не общувам с него.
С последния - избягвам да комуникирам с него по всякакъв повод. Не дойде на годежа ни, защото бащата на годеника ми, който му е никакъв на него, щял да му се разсърди. Такова пу**ино поведение не понасям и с него общо не желая да имам.
Иначе, последният се гласи, че ще идва на сватбата, за другите 2-ма не знам, а годеника ми го е страх да пита баща си... pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 04, 2011, 21:08:30 »

Аз имам девер имам и сестра.Двамата с мъжът ми се разбираме прекрасно с тях по простата причина, че се постарахме да е така.Мога да изтъкна хиляди кусури на девер ми както и Мерал на сестра ми, но най-важното и за двама ни е че това са ни много близки хора и ако има нужда ще говорим, ще спорим, но няма да стигаме до положение на ненавист.Не искам аз да съм човека заради който Мерал и брат му да не се разбират.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines