Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 22:14:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249380 пъти)
 
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юни 05, 2008, 17:44:17 »

Определено мисля да се размина с ходенето до Асеновград. Иначе цените в Лита са повече от добре за мен - 400-500лв. Но проблема е там, че не искам рокля с обръчи, а май в тази се влюбих  pleasantry
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юни 05, 2008, 17:47:02 »

Определено мисля да се размина с ходенето до Асеновград. Иначе цените в Лита са повече от добре за мен - 400-500лв. Но проблема е там, че не искам рокля с обръчи, а май в тази се влюбих  pleasantry

аха, добре

извинявай

успя ли да я пробваш, да видиш как ти седи?
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 05, 2008, 17:53:05 »

Пробвах я, малко ми е голяма. Снимките от телефона са прилични, но няма как сега да ги сваля, а правих опит да снимам екрана с фотоапарата и по-добре да не качвам снимки  angry В понеделник като видя роклята (тази, която е в галерията ми) вече ще падне голямо чудене. Досега съм пробвала около 20 рокли и то различни модели, но и не мога да придобия ясна предства, защото нямаше рокля, която да ми става - всичко е широко, а аз само се чудя дали да свалям още килограми  crazy
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 05, 2008, 20:24:28 »

Пробвах я, малко ми е голяма. Снимките от телефона са прилични, но няма как сега да ги сваля, а правих опит да снимам екрана с фотоапарата и по-добре да не качвам снимки  angry В понеделник като видя роклята (тази, която е в галерията ми) вече ще падне голямо чудене. Досега съм пробвала около 20 рокли и то различни модели, но и не мога да придобия ясна предства, защото нямаше рокля, която да ми става - всичко е широко, а аз само се чудя дали да свалям още килограми  crazy
Защо ще ги сваляш тези килограмии ? Само това немога да разберааа,но както и да е ако харесаш някоя рокля,то нали продавачките я прикрепят с кърфици или там както се казва ....за да ти лепне,проблем щеше да е ако ти е малка,но ако харесааш нещо спокойно можеш да шиеш по твой размери smile
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #184 -: юни 06, 2008, 07:56:41 »

Цитат
Момичета сега разглеждах сватбените албуми и много ми харесах една рокля Някой може ли да ми каже от къде мога да си намеря подобна? Wink
същата тази рокля я видях на 31.05. в сияна в Асеновград.Аз също се бях спряла на подобна, но има много булки с абсолютно същата /тук в албумите ги гледах/ и затова си купих друга.В момента в Сияна има доста подобни модели т.е. прави и без обръч.Аз моята от там си я купих и съм супер доволна от модела  danceg.
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #185 -: юни 06, 2008, 08:59:43 »

Аз сетих за нещо недотам романтично, обаче бая важно... абе с тия големите рокли, дето са с обръчи, как по-точно се ходи до тоалетна? blush ROFL
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 06, 2008, 09:06:52 »

Birbochukova  А можеш ли да ми кажеш каква цена беше роклята в Сияна? Или подобните модели колко вървят горе долу, защото не ми се дават много пари за рокля? 10x 10x 10x
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юни 06, 2008, 09:11:47 »

cremcaramel много си е логичен въпроса, особено ако не е много голяма тоалетната,може би някой трябва да те придружии да държи роклята, ама ако няма място smile
най-добре са тези булки с хотелска част и отделни поли
те могат да се качат в хотела и да си събличат полата smile
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юни 06, 2008, 09:17:24 »

И аз имам такъв проблем. Мойта е с обръч, а като влезнах в тоалетната, когато ходих до ресторанта, ами тя беше супер малка, няма как да се завъртиш и незнам как ще се ходи до там! Най вероятно ще трябва да ми помага кумата. pardon
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 06, 2008, 09:31:59 »

Ох и аз имах такива притеснения,но не тоалетната се оказа най-голямото изпитание,а качването в колата.И като седнеш и обръча ти се вдига нагоре и може да ти обърше червилото angry

Иначе за тоалетната и мацото и майка са ми помагали blush
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #190 -: юни 06, 2008, 09:44:59 »

Аз съм решила, че ще се преобличам по принцип, ама в началото ще съм си с булчинската рокля, а пък съм голяма пикла... ама ще се справим някак  pardon
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #191 -: юни 06, 2008, 10:38:51 »

Това вече отвсякъде е  Offtopic моля модераторите да го преместят където му е мястото, ама да кажа, че моята кума пила някакви хомеопотични капки против пишкане и не е ходила до тоалетна 16 часа в деня на сватбата. Аз не знам колко е добре това, но тя много ми ги препоръчва. Купувала ги е от Германия.
Активен
buba_katinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 06, 2008, 15:55:33 »

Намесвам се в темата да кажа за последните обсъждани пробеми -
1. В тоалетната сте придружител - той ви държи роклята, а вие си вършите работата. Моята беше с един обръч и не ми беше много трудно.
2. В колата - аз лично нямах проблем - обръча се огъва, така че си сядате и тои се намества къдет оим място. Всичко става в тюл и е кеф. Ама шофьора да му мисли - моя се справи все пак.
Но не ми се е вдигал обръча като седна.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 06, 2008, 18:31:16 »

момичета, как се сетихте за проблема с тоалетната????????

не се бях замисляла

и затова  sad

и при мен тоалетната е тясничка, но ще се справя някак си, знам ли

пък и мисля да се преоблека по-късничко
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #194 -: юни 08, 2008, 10:12:47 »

Това с тоялета е много кофти номер, за това обрачите са малко неподходящи, ако ви тревожи това защо се спирате на обрачи има и други начини да бъде обемна роклята в долната и част.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines