Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:37:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249443 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юни 08, 2008, 22:53:12 »


Аз пускaм снимка на моята рокля фаворит. Имам и още няколко резервни варианта, в случай че с тоя мой голям бюст се окаже че това не е роклята за мен... На миналите по този път ще ппомоля за коментар- ако сте с голям бюст - проблем ли е роклята да е без презрамки

Не си ли мислила за същата рокля но във вариант от две части: бюстие и пола. Вчера пробвах такива бюстиета и стоят много добре. А и така са пристегнати, че оформят добре линията към талията.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юни 09, 2008, 05:37:34 »

Момичета, може би е малко  Offtopic но аз да попитам: какво имате предвид под голям бюст, защото аз съм с чашка C и не знам това минава ли за голям бюст, според мен е среден някакъв, не е малък, нито голям. И аз искам рокля без презрамки, за това питам  blush
misskapriss, С е най-добрият размер за бюст според мен, защото е точно по средата, не е голям, но не е малък, така че всичко трябва да е като правено за тебе.  good
Аз съм В размер и ще си зашият подплънки в бюстието, защото няма да нося сутиен, корсетът ми е доста плътен, но без подплънките стои малко празно.
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юни 09, 2008, 07:44:57 »

Аз да ви кажа, вчера бях на проба. Не съм разказвала, но роклята ми е А-линия и бюстието се изгражда върху сутиена, като за да може да не увисне всичкото нещо само на презрамката през врата, сутиенът в долната си част се пришива за роклята. За няколкото проби, които правих се убедих, че ще ми е удобна и най-важното няма да се свлича. blush Въпреки, че роклята ми ще е само основа марокен и над него дантела с разни цветчета и перлички, е доста тежка. Аз нямам големи, а средни чашки, но реших за сватбата да нося презрамка, защото имам горчив опит от рокли без... angry Исках да попитам, момичета как се справяте с дължината на роклята, след като си обуете удобни обувки за танците? При мен се получава разлика от 3-4см, но роклята ще се влачи по земята.  nea Пробвахме няколко варианта с шивачката, но при всеки вариант се губи линията на роклята...
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юни 09, 2008, 09:11:49 »

Добро утро на всички от мен  smile  Coffe
Аз да ви кажа- мисля си че бюста зависи и от височината и от килограмите- на моите 160 см и 50 кг  ми се струва че имам голям бюст (гръдна обиколка 75 см, и чашка С). Доколкото аз знам чашките са размер А,В,С,D,E и както ellie_bellie е казала "C" трябва да е нещо средно, ама при мен се получава да клони към голям, отколкото към нормален...

В крайна сметка май ще се ориентирам към рокля от две части (така си мисля че горната част ще може да се стегне по-добре и няма да тежи толкова, че да се свлича ). Кажете и вашето мнение , ама май модела дето съм го пуснала не търпи да е на 2 части- все ми се струва че ще се изгуби линията и идеята...

micedj аз бих те посъветвала да си я направиш дълга като за високите обувки, а после вярно че ще се влачи , но според мен ще сте вече на фаза в която и боса да си няма да ти пука много  blum Отделен е въпроса че може и да не ти е толкова удобно и да я застъпваш- ама просто не виждам как може да се реши проблема (или си вземи не толкова високи обувки за официалната част - така че после разликата да е до 2см )
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юни 09, 2008, 09:37:52 »

здравейте и от менsmileснощи се върнах от асеновград и вече си поръчах рокля Bravoзначи аз мерих доста рокли без презрамки, но ми се виждат доста неудобни,само докато стоя в пробната ми се налагаше да си вдигам бюстието.аз съм също чашка С,на моето тяло бюстът ми изглежда голям(аз съм 52кг и 168)наистина зависи много от телосложението дали чашка С е голям или малък бюст.на моята рокля презрамките ще са през врата мисля че така ще е по удобно.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юни 09, 2008, 09:42:03 »


Аз пускaм снимка на моята рокля фаворит. Имам и още няколко резервни варианта, в случай че с тоя мой голям бюст се окаже че това не е роклята за мен... На миналите по този път ще ппомоля за коментар- ако сте с голям бюст - проблем ли е роклята да е без презрамки

Роклята е прелестна. Обаче за бюста... nea Абе само внимавай да не подскачаш много на хората и да не се навеждаш пред фотографа и ще си ОК. Bravo
« Последна редакция: юни 09, 2008, 11:34:57 от snezhito » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #216 -: юни 09, 2008, 10:22:32 »

Моята рокля също е без презрамки, но със върви отзад. Когато ги затегнаха зараво, ми се стори, че роклята няма да мръдне, макар и да дърпах постоянно нагоре (съвсем несъзнателно). Пак ще кажа, че много зависи от модела, защото роклята ми е без презрамки, но въпреки това не е отворена, а покрива изцяло бюста. Рокля от две части също звучи много разумно, за да се избегне смъкването.

micedj, по-добре си направи роклята според височината на официалните обувки. Може и просташко да ви прозвучи, но чух вече няколко човека да казват "след втората ракия на кой му пука". Аз бих казала след първия час ще спре да ми пука, до толкова ми стига суетата.

 
Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 09, 2008, 11:01:36 »

Моята рокля е от две част и има презрамка през врата. Аз сега съм с чашка Д, малко напълнях, но за бала си бях с чашка С. Тогава исках рокля без презрамки, но докато ми е скъсяваха в пробната за 10 минути дръпнах 10пъти, че ми се свличаше, въпреки че беше стегната много. Сега вече си знаех, че с моя бюст рокля без презрамки не става. По добре преди да си вземете роклята стойте с нея малко и вижте как ще е. Нали на този денх трябва да ни е удобно все пак. Аз сега като си купих роклята и стоях с нея се чувствах много удобно и комфортно в нея.  girl_wink
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юни 09, 2008, 12:48:44 »

Моята рокля е цяла и няма презрамки....по принцип де  blush
Но решихме с продавачките да се зашият едни тънички за през врата,които като цяло ще са скрити и ако случайно имам нужда от тях само ги вадя и ги връзвамм ... Wink
Мисля че това е доста удачен вариант  pardon
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 09, 2008, 13:49:15 »

Момичета, доста се дискутира темата за големите бюстове , а мен ме вълнува доста. според мен човек,който наистина има голям бюст въонще няма и да се замисли за друг вариант освен презрамки, просто за голям бюст вариант без презрамки не съществува. освен ако не е силиконов разбира се и при това със скоро направена операция smile
няколко продавачки се опитаха да ме убедят, че нямало проблеми,което просто ми се вижда смехотворно. Ако някой няма голям бюст просто няма как да знае какво е.
и на мен ми се иска рокля без презрамки-по добре стои , но като си я облякъл в магазина и не  мърдаш, а като почнеш да се  движиш просто е абсурдно, още повече че болшинството от роклите са тежки и ще е голямо неудобтво и притеснение, да си придърпваш роклята и да се притесняваш постоянно.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #220 -: юни 09, 2008, 15:20:10 »

Мм, не съм съвсем съгласна. Ако роклята е добре ушита, ще залепне по тебе и те би трябвало да мърда.
Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юни 09, 2008, 16:04:02 »

Мърда, мърда и то много, колкото и да е стегната тя просто се свлича. Казвам ти от личен опит. danceg
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юни 09, 2008, 16:09:33 »

Ох...това с големият бюст се явява проблем  pardon .... и аз съм в търсене на красив и удобен вариант  Wink

Според мен това определено е с презрамки  good Била съм с бюстие шито точно за мен и според моите мерки и форми .... за конкретното събитие, състоящо се в стоенето няколко часа на едно мероприятие беше добре - седяхме си и толкоз.

Но категорично ако трябва да прекарам цял ден с нещо и да си танцувам спокойно и да се чувствам комфорнто без да се замислям за облеклото си, не бих избрала без презрамка .... пък и когато се повдига от презрамката и придържа бюста изглежда по - добре, прибира се и не се приплесква ....

Аз лично ще си търся с презрамка  good
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юни 09, 2008, 22:19:52 »

Здравейте момичета!
Аз днес за първи пат пиша вав форума, но от доста време го посещтавам и чета. Моята рокля е порачана от преди месец, но ще бъде готова чак през първата седмица на август,т.к срокът за изпалнение е 13-14 седмици. Избрах си роклиата от едно списание още миналата година.Тръдно открих магазин, в който я имаха,т.к е колекция 2008,но когато я пробвах просто останах учарована.Беше по-красива от списанието:)
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юни 10, 2008, 06:30:19 »

Благодаря за отговорите
Доставиха нови рокли Моника в гр.Силистра от Асеновград
това е моята рокля. Какво ще кажете? smile





« Последна редакция: юни 10, 2008, 06:35:04 от ivkam82 » Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines