Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:30:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249432 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юни 11, 2008, 08:52:57 »

Здравейте момичета!
От съвсем скоро открих този сайт и  форум и вече съм много доволна от информацията, която намерих. Благодаря! И на мен за щастие ми предстои едно хубаво събитие през септември, но се оказва, че аз ще съм в основата на организацията. Докато имаше много време, вече си мисля, че не остана изобщо, а има толкова неща да се правят.... crazy
Несъмнено едно от най-важните за мен е роклята. Искам да се чувствам добре в нея. Въпросът ми към вас е, ако някой може да направи такова сравнение, дали си заслужава ходенето до Асеновград или може и само във Варна?
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 11, 2008, 09:32:09 »

_Elle_, thank you нашето ходене до Асеновград се отлага за 21 юни , иначе и аз съм си набелязала Сияна!  Обещавам да споделя какво съм видяла и естествено снимки ако мога да ги кача. blushА някои знае ли  в събота до колко работят магазините там?
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #242 -: юни 11, 2008, 10:24:26 »

Здравейте момичета!
Аз днес за първи пат пиша вав форума, но от доста време го посещтавам и чета. Моята рокля е порачана от преди месец, но ще бъде готова чак през първата седмица на август,т.к срокът за изпалнение е 13-14 седмици. Избрах си роклиата от едно списание още миналата година.Тръдно открих магазин, в който я имаха,т.к е колекция 2008,но когато я пробвах просто останах учарована.Беше по-красива от списанието:)

Защо отнема толкова време?  Сигурно роклята е поръчка от чужбина... Имаш ли снимки от роклята да покажеш и колко струва ако може да споделиш?
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 11, 2008, 10:33:19 »

Аз започнах подготовката с избора на рокля. Понеже не обичам да обикалям, пробвайки различни модели дрехи, реших да поровя в нета. Точно 3 вечери отделих за това, защото вече на третата всички рокли бяха започнали да ми изглеждат еднакви и нямаше коя да ми хареса повече от друга. Обаче първите 2 вечери бях запазвала в папка разни модели. После привиках майка ми, сестра ми и брат ми за мнение и всички единодушно се спряха на точно един от тези модели. А аз по природа трудно правя избор за такива неща, особено ако е много голям. Само че моделът е на дизайнер, който няма представители в БГ. Най-близкият бутик е в Гърция, а не се ентусиазирах много да ходя до там. Опасявах се да я поръчам от нета и остана да пробвам с ушиване по снимка. Моделът е ТОЗИ. Реших да се обърна към Романтика, предвид авторитета им. В бутик РОМАНТИКА на Витошка ми поискаха цена 1200лв shok. Аз просто RUN. Противно на логиката, се отправих към EDDYK- другият техен бутик, където я оцениха на 890лв. Дори това беше много за мен, но, предвид първата цена, не мислих повече от минута и се съгласих. За близо 3 месеца я ушиха. Взех я на 20 май. Ако трябва да съм честна- старшно ми хареса, когато я облякох за първи път!!! Личеше си, че е копие, а не оригинал, но в него момент въобще не мислех, че ме е грижа за това Girl_hide. Онзи ден я облякох за втори път и вече магията я нямаше sad.... Просто всяко различие ми действа angry. Приликата може да се каже, че е 95%. Но въпреки това, аз продължавам да харесвам повече оригинала Girl_sing.
Може би днес ще я облека за 3-ти път, за да ме снимат с нея и после ще кача снимки в галерията си.
« Последна редакция: юни 11, 2008, 10:37:52 от Alannah » Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #244 -: юни 11, 2008, 10:50:23 »

Здравейте момичета!
От съвсем скоро открих този сайт и  форум и вече съм много доволна от информацията, която намерих. Благодаря! И на мен за щастие ми предстои едно хубаво събитие през септември, но се оказва, че аз ще съм в основата на организацията. Докато имаше много време, вече си мисля, че не остана изобщо, а има толкова неща да се правят.... crazy
Несъмнено едно от най-важните за мен е роклята. Искам да се чувствам добре в нея. Въпросът ми към вас е, ако някой може да направи такова сравнение, дали си заслужава ходенето до Асеновград или може и само във Варна?
Аз мисля че няма нужда да се ходи до Асеновград, т.к.почти всички фирми имат във Варна партньори, освен това тук има няколко хубави бутика от които можеш да си избереш рокля на много добри цени, просто трябва да се обиколи навсякъде и след това да си решиш, ако имаш нужда от помощ за адреси на бутици -пиши имам на всички.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 11, 2008, 10:52:42 »

Аз за това предпочитам да я взема по близо до сватабата, за да нямам време да мисля за такива неща и да сравнявам с оригинала, защото като се знам каква съм, винаги се колебая за всичко и със сигурност ще си намеря сумати кусури.
А съм сигурна че е красива твоята Alannah , особено на деня когато я облечеш, с прическа и с грим, всичко ще е още по различно и прекрасно.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 11, 2008, 11:59:47 »

Ами май няма номер или поне аз не мога да го видя! angry
Иначе роклята е от колекция "SHARLETE" и е под номер 7 в сайта!
Дано съм ти помогнала да я откриете по-лесно!
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юни 11, 2008, 12:10:59 »

Alannah много е красива роклята!!!
Дано да нямаш проблеми, затова че е без презрамки!!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юни 11, 2008, 12:12:38 »

Дано, Аничка Cray!

Недей така миличка! Сигурна съм че роклята е приказна и ти си много красива с нея. Хайде покажи снимка, но да ти кажа ти си много хубава, така че не вярвам нещо да ти седи зле  give_rose
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юни 11, 2008, 12:18:42 »

Аз вече много се ядосвам на себе си  girl_impossible Роклята, която чаках (в галерията) я видях, но съм доста разочарована sad То е вярно, че не знам точно какво искам, но все си мисля, че трябва да "Ах-на" по някоя рокля. А то при мен май се получава, че нищо не ми харесва. Остават само 2 месеца и започвам сериозно да се притеснявам. В събота пак ще мина на пълна обиколка по магазините и дано не се налага да ходя и до Асеновград.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 11, 2008, 12:27:21 »

Аз вече много се ядосвам на себе си  girl_impossible Роклята, която чаках (в галерията) я видях, но съм доста разочарована sad То е вярно, че не знам точно какво искам, но все си мисля, че трябва да "Ах-на" по някоя рокля. А то при мен май се получава, че нищо не ми харесва. Остават само 2 месеца и започвам сериозно да се притеснявам. В събота пак ще мина на пълна обиколка по магазините и дано не се налага да ходя и до Асеновград.

Имаш достатъчно време все още. Не се притеснявай. Аз също имам само 2 месеца и никаква рокляне съм си харесала все още, но не се притеснявам. Всичко ще се нареди, не с епритеснявай  girl_wink
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 11, 2008, 12:34:09 »

__MIMA__ няма защо да се притесняваш. Когато видиш твойта рокля ще го разбереш веднага! Имаш доста време, рови се в нета има много рокли. Аз така търсих 2 месеца, след което излезнах по магазините и изведнъж ТЯ блесна пред мен - и си казах това е тя, мойта рокля.
Пожелавам ти успех!!! good
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 11, 2008, 17:56:35 »

Здравей micedj

Благодаря ти за хубавите думи. Да има камачета по бюстието, както и по дантелата на полата

Надявам се избара ми да е добър

Бюстието ще бъде малко променено но като е готово ще изпратя отново снимки smile
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 11, 2008, 18:06:58 »

Малка поправка smile

Благодаря на всички които сте дали мнение за роклята ми

Да ще има було и чантечка със същата дантела.

А полата? за нея нищо не казахте. На снимката не се вижда но е от няколко вида плат и е многопластова, което я прави малко по загадачна. Избрах си "А" линия, понеже съм нисичка и не ме отива пола от типа "Принцеса"

Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 11, 2008, 20:05:39 »

ameliaa казаха ми, че роклята струва между 800 и 1000 лв.


Модератор:Писането на кирилица е задължително!!!
« Последна редакция: юни 11, 2008, 20:09:28 от gucci » Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines