Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 00:26:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Regina94 - 24 май 2008  (Прочетена 56937 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 26, 2008, 08:46:57 »

честито на новото семейство !! бъдете щастливи и влюбени !!! smile give_rose give_rose weddingday
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 26, 2008, 08:50:54 »

Честито!
Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот! give_rose give_rose give_rose
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 26, 2008, 09:04:23 »

Честито на новото семейство.Радост и любов да изпълват живота ви. give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 26, 2008, 09:20:40 »

Честито и от мен! ного щастие и любов!!! Чакаме разказче и снимки!!!!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 26, 2008, 09:23:02 »

Честито на новото семейство - беше страхотен ден:)

хайде чакаме снимчици
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 26, 2008, 09:24:53 »

Мило семейство ,честито - пожелавам ви много щастие и успехи!!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 26, 2008, 09:30:22 »

Честито на новото семейство!!! Пожелавам ви много да се обичате и да сте много щастливи и усмихнати kiss2
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 26, 2008, 13:35:38 »

Честито! Много щастие и любов! smile

p.s.Нямам търпение да видя снимки Wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 26, 2008, 14:50:51 »

Честита сватба
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 26, 2008, 17:08:53 »

Честито миличка! Желая ви цялото щастие на света! Много любов и силни чувства!
 heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #100 -: май 26, 2008, 20:24:38 »

Скъпи мои,

Исках да ви напиша за сватбата когато получа поне една снимка, но тъй като това ще отнеме дни, реших че не си струва да чакам.

Първо, огромно благодаря на всички ви за милите думи и пожеланията  heart! Само хора, които са лично заети с организирането на една сватба могат да оценят нервите и позитивните емоции които изникват непосредствено преди и по време на събитието. А повечето от вас ми оказаха страхотна помощ точно в последната минута, когато спешно се нуждаех от независими мнения.

Сватбата мина отлично -не съвсем по план, както и очаквах, но ето в този момент решавам че няма да се ядосвам за пропуснати възможности, а да се радвам че никакви големи гафове не се случиха.

Четвъртък беше последния ми работен ден и бях така уморена и развълнувана, че изобщо не можах да спя. Добре че кумата ми беше вече дошла, че да има с кого да с говоря вечер, да има кого да изпратя до химическото чистене и куп такива неща. Няколко дена преди сватбата времето тук стана много студено, дъждовно и гадно. От ресторанта, в който бяхме планирали коктейла ни предложиха в случай че вали да го преместим от градината в коктейлната зала. Младоженеца много хареса тази идея, а аз нещо се разсеях и не опонирах достатачно и навреме -това е и първия ми извод от деня - скъпи мои, като решите да направите нещо по ваш си начин в никакъв случай не се отказвайте! Дори и в последствие да се окаже глупава идея, мног е по-лесно да се спи с мисълта че си сгрешил отколкото че си планирал нещо както трябва , а в последствие си се поддал на чужда, макар и неволна манипулация. В четвъртък вечер обаче тази мъдрост още не ми беше изкристализирала.

В петък сутрин прекарах 2 часа на маникюр и разкрасяване при любимата ми козметичка - 2 часа в които истински се отпуснах и си починах. А като видях как оформи изгризаните ми нокти и как прелестно ме гримира след като ми оформи веждите, чистосърдечно си признах че не харесах пробния грим при нейната колежка и смятам да се откажа от услугите на салона им за сватбения ден. Жената много се зарадва на комплимента за професионализма си, влезе ми в положението и направи невъзможното -размести графика за събота така, че да може да ми отдели 30 мин за грим при това с моите си Bobbi Brown материали. Може и да ви се струва дребна работа, но в Швейцария жеста и представлява върха на обслужането.
В останалата част от деня тичахме из града  да посрещаме гости, до банката, на последна среща с музикантите (които така и не получиха от мен инструкции каква музика да свирят), намествахме масите за вечерята, координирахме разположението на свещите, осветлението и тейбъл картичките.

Вечерта се срещнах със свещеника който тъкмо бе пристигнал от Германия, да уточним детайлите - кой кога влиза, виното отворено ли се носи, има ли кибрт за свещите (бях си подготвила цял списък).
После, по съвет на Wienerin, се срещнах с и фотографа и му показах плана за деня по часове, показах му църквата, мястото за коктейла и вечерята (и трите места са в радиус от 100 метра от къщата ни)

Когато всички гости се отправиха на вечеря или към хотелите си, а аз , скапана от умора, се прибрах не можах да заспя до 2 часа посред нощ.

Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 26, 2008, 20:30:34 »

 Bravo яяяя кой се е завърнал като госпожа вече  yahoo

честито отново, цялото щастие на земята желая на теб и на съпруга ти и започвам да чакам втората част на разказа, до тук звучи  good give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 26, 2008, 20:46:09 »

Новоизлюпената госпожа,чакаме снимки и останала част от разказа,на най-интересното прекъсна blum
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 26, 2008, 21:00:30 »

Новоизлюпената госпожа,чакаме снимки и останала част от разказа,на най-интересното прекъсна blum

И аз чакам госпожо , не ни дръж в напрежение дълго време  girl_wink

Още веднъж ЧЕСТИТО и много любов  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #104 -: май 26, 2008, 21:05:56 »

Иска-ме още, иска-ме още ...  hiphip hiphip hiphip hiphip hiphip
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines