Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 03:38:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Regina94 - 24 май 2008  (Прочетена 52743 пъти)
 
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 05, 2008, 22:58:16 »

 good аз ти казах, че с Любо няма да имаш никакви ядове!

 blush тортата е наистина малко strange  blush но пък съм сигурна, че е била вкусна  Wink
на мен букета ти много ми хареса  good
забравих да кажа за малката шаферка, страхотна е била good
« Последна редакция: юни 05, 2008, 23:14:06 от Wienerin » Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #136 -: юни 06, 2008, 00:00:11 »

Поздравления Regina94  give_rose                                                                                                Изключително съчетание на лукс и елегантна простота, изчистеност, доведена до съвършенство!
Благодаря ти за удоволствието да сме част от твоите "гости".
Направи ми впечатление и една черно-бяла снима на младоженци от преди доста време. Предполагам,че това са твойте родители. Много мил и трогателн начин да направиш и майка си участник в твоя специален   ден,макар да съм сигурна,че тя винаги е до теб.
Пожелавам ви бракът ви да е достатъчно старомоден за да е вечен и достатъчно модерен за да оцелее!

Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 06, 2008, 00:30:32 »

Reginaааа, великолепно е било всичко!!! Вие сте прекрасна двойка, толкова чаровни, сватбата е била много стилна, ти си като модел за тази рокля, тя е правена за тебе!!! Нямам думи да опиша вълнението си. Много много щастие ви пожелавам!!! За снимките също нямам думи и за сетен път се убеждавам, че и аз съм избрала правилния фотограф. Благодаря ти, че сподели тези красиви моменти с нас!!!
Целувки от мен!  air_kiss
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #138 -: юни 06, 2008, 08:18:51 »

 Bravo Bravo Bravo

Regina, нямам думи. Стахотни сте и двамата със съпруга ти. А роклята найстина е правена за теб.
Фотографа няма да го коментирам, че и без друго изживях тежко това, че нашата дата беше заета още януари месец.

Бъдете много щастливи заедно!
« Последна редакция: юни 06, 2008, 10:34:11 от KlaraFina » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #139 -: юни 06, 2008, 10:15:38 »

И аз като ellie_bellie така се развълнувах... Не съм мислела, че е възможно някой, който дори не познаваш лично да пробужда такива силни емоции... Даже пророних и някоя сълза.
Докато се включа вече всичко е казано. Няма да повтарям комплиментите. Всичко е прекрасно ! А ти си ТОЛКОВА красива ...
Видях на всички снимки как сияеш и колко си усмихната. Всички сте усмихнати, прекрасно е... Аз сред хора се превръщам в чудовище - постоянно съм нацупена и намръщена. Дори от пробите на роклята нямам нито една усмихната снимка. Бих искала да съм поне малко красива и усмихната като теб.
И мен втората снимка много ме впечатли. И тази на момиченцето с червената рокля и филията е просто жестока.
Възхищавам ти се !
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #140 -: юни 06, 2008, 10:20:51 »

Regina,

Сватбата е била чудесна , а снимките са много хубави, фотографът уникално е уложил духа на събитието!

 Много хубава двойка сте! Все така да се обичате както в този специален ден!!! Bravo
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 06, 2008, 10:58:25 »

Regina снимките са прекрасни. Много сте хубави и ти и съпругът ти. Личи си класата на сватбата ви. Страхотни сте  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #142 -: юни 06, 2008, 11:20:28 »

Много ви благодаря  give_rose

Подготовката беше сериозна. В един момент съжалявах че нямах сватбен агент, но нещата стават много по лесно ако сам командваш парада, затова съм доволна от резултата. И не на последно място тук всичко се организира million пъти по лесно от колкото в БГ.

Пример – когато търсехме ресторант в БГ само ни прехвърлъха от този на онзи, не можеха да дават оферти 1 година по рано, не можеха да гарантират нищо, а ни знаеха бюджета. Сега като се замисля те може би не са ни вярвали. Тук, със същия буъджет, в много по скромен ресторант ни поканиха на среща с менута, маси, планове за разположение на гостите, цени – всичко. За 1 седмица беше уредено.

Цветенден, най-много държах да няма парвенющина! От това ми се изправя косата. Семплоcт винаги е по-добрия избор за мен.

Еллие_беллие, постарах се и фотографа да се чувства добре – хората дават 100% себе си само ако им вярваш и  им дадеш най-добрите условия за работа и ясно му казах какво очаквам – да снима каквото той намери за добре, защото той знае повече по въпроса за сватбената фотография. Пълен респект към доказания професионализъм Wink

Клара_фина – не се натъжавай! Ако всичко останало е по план, и снимките ще са така. По важното е да си щастлива на сватбата, а не какъв ще е албума после. Ако си спомняш този ден с радост всичко друго няма значение. Виждала ли си щастлива букла с лоши снимки?

Инахастра, от четенето във форума разбрах, че хората се стресират много на този ден , за детайли. А от стреса никoй не се разхубавява. Затова всичко исках да е максимално опростено, за да може на деня да се радваме и да следваме естествения ход на празника , а не да се щураме напред-назад кой какво ще носи в църквата например. И на всички гости бях пратила план за деня по часове, така че всеки да знае кое следва, а не да се чудят и да се оглеждат някой да ги води. На деня никoй не се занимаваше с глупости, всички празнувахме. В нормален ден аз въобще не съм така цъфтяща, но и рядко сам толкова щастлива.

А за роклята ... ехх, знаете как я мислих тая рокля  smile

Баба ми , бог да я прости (майката на мама) беше шивачка. И при един спор по повод абитуриентската ми рокля тя каза – "роклята е рамката, ти си съдържанието, не си губи времето само да търсиш зашеметяващи тоалети, търси симбиоза със самата себе си".

Златен съвет.

Добре  че и вие ме окуражихте, защотоо на деня въобще не мислех как изглеждам – роклята преди всичко ми беше удобна, бях в кожата си.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 06, 2008, 11:39:54 »

Regina94, страхоотни сте!!! heart
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 06, 2008, 11:49:00 »

И аз така ги чаках тези твои снимки....чакането си заслужавяше! Всичко е повече от страхотно! Фотото, Ти, роклята на малката шаферка, съпруга ти, та дори и тортата!Бъдете щастливи!!!!!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 06, 2008, 20:45:22 »

Разкошни снимки!  give_rose give_rose give_rose Чак не можах да повярвам, че са от съвсем истинска сватба. Бъдете винаги щастливи, загледани в една посока, подкрепящи се един друг и много, ама ужасно много влюбени. Поздравления за красивата и стилна сватба!  give_rose
« Последна редакция: юни 06, 2008, 20:54:03 от plamik » Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 06, 2008, 21:38:31 »

Страхотни снимки и страхотна сватба!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 06, 2008, 21:44:10 »

 Bravo Bravo Bravo Когато нещо й харесва на баба ми, тя казва "Напълни ми душата!". Същото бих казала и аз за снимките ви  Bravo Bravo Bravo.
Някои са направо като картички. Хареса ми това, че наистина няма нищо претрупано и всичко изглежда чисто и просторно. И ти си много естествена, особено ми хареса опашката ти. Много малко булки биха се престрашили да не бъдат с някоя сложна прическа /вкл. и аз sad/. Супер си!
А снимката с бялата рокля и белия лаптоп е страшна smile!
Желая ви много семейно щастие!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 06, 2008, 23:08:44 »

Regina94, ти нищо не каза за пътуването ви след сватбата. Как изкарахте?
А къде ще ходите на меден месец през есента?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #149 -: юни 07, 2008, 00:15:47 »

Само аз ли ням да видя снимките, защото откакто съм се регистрирала ИЗОБЩО нямам достъп до галериите?  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines