Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:07:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въздържайте се от ...  (Прочетена 111727 пъти)
 
pingaloca
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 1



« Отговор #135 -: март 20, 2008, 00:46:15 »

Темите много се разводняват.
Започваме малко по-твърдо.
Там където могат да се обединяват, ще се обединяват. Там, където не може директно триене.  bad

За по-твърдото съм съгласен !!!
Време е...  SUICIDE
I don't need luck cause I got a four leaf clover
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #136 -: май 06, 2009, 16:43:43 »

А какво може да коментираме тук тогава? Нали това е целта на темата - да споделяме всичко около роклите ни или нещо бъркам??? Ако има някакви правила какво може и не може да пишем тук - кажете, но на мен ми е странно в темата за роклите за не може да слагаме снимки или да се радваме и оплакваме.
Активен
Suei
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #137 -: май 06, 2009, 16:52:46 »

Целта на форума е точно такъв-да споделяме, да даваме информация....Ако искам с тия момичета да си пиша на лични и скайпа варши работа.Така че мисла, че точно тук трябва да си пишем!!!! На който не му изнася да не отваря тази тема!!!



А сега по темата- и според мен трябва да се пробва първо някакъв подобен модел и тогава да се минава към поръчка.  Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 06, 2009, 17:32:00 »

Има правила за писане във форума.
1.Изтрила съм много "Благодаря" и "Хубава е" и "Прекрасна рокля".
2.Не мисля ,че 4-ри поста един след друг със снимки са това ,което търсим във форума
3.Темата много лесно мога да  заключа темата ,а потребители отнасящи се към модератори с този тон Suei са меко казано невъзпитани.
4.Не съм казала да не се споделя нищо,просто да не прекалявате със серията от хвалебствия.защото ако някой просто иска да види снимка,нова покупка или мнение за атели ,първо ще трябва да изчете 2 страници Браво и после да намери търсената информация.Целта на форума е не да си губим времето,целта е да се спести време и горчив опит.

Премествам постовете в по-подходяща тема,където може  да се срещнем и други отзиви
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 10, 2009, 17:41:17 »

Много моля новите съфорумци,а и тези които са по отдавна ,но не са добре запознати с правилата :

1.Не се "записвайте" в темата.За мен ,а вярвам ,че и за останалите модератори тези постове са лишени от всякакъв смисъл,губят ни времето докато ги трием и не са полезни на никой потребител.

2.Моля,не превръщайте темите в чат.Всички искаме на попаднем на градивен диалог и споделени мнения,но не и на олеле ,благодаря ти и т.н.Аз лично това го трия без да се замисля.

3.Пишете вярно моля ви.Вие сте бъдещето на България и ще създадете още по-далечното й бъдеще.Бъдете грамотни.

4.Ако сте доволни от някого - споделете го в съответната тема и само в нея.Ненужни и досадни са едни и съши постове в 3-4 теми.Разбираме еуфорията ви ,но тя създава хаос.

С пожелание за много специлани сватбени моменти и с желание да бъдем наистина полезни един на друг.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 10, 2009, 17:44:49 »

Абсолютно подкрепям fiibi_bg good
Иначе си става трудно за четене...А като видя пост от типа на "Запис" и направо... bad diablo

Само за грамотността - малко трудно е според мен да стане, човек като е запомнил грешния начин на изписване на една дума и край - цял живот така си кара.
А иначе и мен ме дразнят правописните грешки и ако имаше как щях да ги поправя  blush , а ми е неудобно да правя такива забележки, за да не засегна някой...
« Последна редакция: май 10, 2009, 17:47:06 от Kiksi » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 10, 2009, 19:05:17 »

Аз съм на 100% съгласна с Фиби и Кикси.Мнения от рода "Запис" са меко казано безсмислени.Също така за хвалебствията си има теми и в по-вечето случай яко разводняват темата.За правописа, хубаво е да се пише правилно, но аз самата не мога да претендирам, че го правя, макар че се старая, но има момичета, които и след препрочитане на написаното от тях трябва да гадая какво са искали да кажат.Затова апелирам помислете преди да пишете.Препрочетете какво сте написали и вижте дали околните ще го разберат  good
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 12, 2009, 09:46:43 »

Следващият с мнение "запис" получава подарък - бан за 3 дена.
Повторно - вечно!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 12, 2009, 09:59:10 »

С всичко съм съгласна,момичета-само с едно не...По въпроса с правописа...Защото има и хора като мен,които нямат клавиатура с кирилица и са си запаметили долу-горе къде са им БГ буквичките и пишат така...и вярвайте ми трудничко е...или трябва да правя разни комбинации ,за да напиша едно ц,б или точка и запетайка...заради това не ги и пиша често pardon Все пак не сме в час по БЕЛ  pardon
Не искам да засегна някой сега-просто си казвам мнението pardon
Продължавайте в същия дух да си вършите работата good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 12, 2009, 10:11:22 »

И аз съм наълно съгласна с мерките за тези "запис"-и. По едно време си мислех, че може да има функция, която аз не съм видяла, и като се "запишеш" в дадена тема, после примерно ти изпраща новите коментари на пощата (което, разбира се, би било крайно досадно за мен поне) и затова се прави  huhhuh.gif
А иначе, Майче, за клавиатурите - предполагам е така, но мисля, че Фийби има в предвид например упоритото писане на "окраса" в темата "Украса на ресторанта" например - което е много често срещано явление  nea
« Последна редакция: май 12, 2009, 14:57:52 от bubka » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 12, 2009, 14:34:40 »

Аз се опитвам да пиша грамотно но в много от случайте на пиша главни букви и пропускам и изяждам букви като бързам.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 12, 2009, 20:44:59 »

Имах впредвид ,точно каза Бубка

А иначе, Майче, за клавиатурите - предполагам е така, но мисля, че Фийби има в предвид например упоритото писане на "окраса" в темата "Украса на ресторанта" например - което е много често срещано явление  nea

Всеки в бързината прави грешки и те не са обект на точката от поста ми!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 12, 2009, 21:57:50 »

Присъединявам се към молбата да се пише грамотно. На всеки му е ясно, че при бързане или при някакви проблеми може да се сбърка, но тук става въпрос за граматика, а не за технически грешки. Не може да се пише Окраса, кОмуване, сваДба, както и наЩе или ваЩе многократно - няма такива думи в българсия език.  angry
Много често се получава да се разменят буквите при писане например, но в крайна сметка затова има "предварителен преглед" преди да се публикува поста, за да се види как ще изглежда.  pardon Аз лично почти винаги си преглеждам какво съм написала и си поправям грешките като ги видя, защото се дразня като видя такива.  Girl_hide
Тези "записи" наистина са адски дразнещи и винаги ги трия като видя, но съм съгласна с мерките, които Тео е написал, защото си има правила на форума и те трябва да се спазват.  good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 13, 2009, 09:10:33 »

напълно подкрепям казаното дотук относно грамотното писане и "записите", както и мерките, които Тео ще наложи  good.
Окраса, кОмуване, сваДба, както и наЩе или ваЩе многократно - няма такива думи в българсия език.  angry
Срещала съм много такива "правилно написани" думички и наистина е доста дразнещо, направо ми идва да пусна линк към правописния речник  angry Аз също винаги си проверявам мнението преди да го публикувам, а и след това го прочитам и, ако има някоя грешка, го поправям  good

А за записите....  crazy не виждам никаква логика в такива постове - според мен спокойно можеш да следиш определена тема, щом ти е интересна, и без да постваш "запис"  pardon
Активен
Suei
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #149 -: май 13, 2009, 14:25:21 »

Най-много ме дразни някой като напише "незнам". Никой ли не ги е учил ,че отрицателната частица "не" се пише ОТДЕЛНО  от глаголите!!!!!  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines