Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:32:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222147 пъти)
 
Mashi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #315 -: февруари 01, 2014, 22:02:31 »

Децата със сигурност ще наблегнат на сокчетата и тортата, така че не се притеснявайте много какво ще има в менюто им. Едва ли ще налитат на храна, по-скоро ще се забавляват и ще танцуват smile
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #316 -: февруари 03, 2014, 14:27:31 »

  Благодаря.
  Менюто ще остане така за дечицата, за възрастните приключвам също с избора.
  Безалкохолното е на кока-кола, включва и сокчета, очаквам да разбера дали и праскова ще има  smile
  Последен въпрос. Тъй като ще има уелкъм дринк за възрастните, като се заплаща такса обслужване, смятате ли че трябва да включим и дечицата? За тях казаха, че ще предлагат от сокчетата безплатно, но ще се заплаща също и такса обслужване. Някак ми се струва странно за възрастните да има нещо, а за децата не. Вариант е да взема и някакво детско шапмпанско за тях за тогава? Тоест да включа ли и дечицата в уелкъм дринка?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #317 -: февруари 03, 2014, 15:17:23 »

Според мен, няма нужда децата да бъдат включени в  уелкъм дринк-а, все пак това не е детско парти, а сватбено тържество.
Активен
momina_sulza
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #318 -: март 18, 2014, 15:27:01 »

Здравейте и от мен , аз съм пред същата дилема.На нашата сватба ще има около 20-на дечица и доста се чудя какво да им измисля като забавление... А също повечето дечица ще са на възраст между 3-5 годинки .Може ли малко помощ...
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: март 19, 2014, 16:14:43 »

Някой да има опит с наемането на аниматор за сватбата си?  cray blush
За София става въпрос - ако има препоръки приемам всякакви.
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #320 -: май 19, 2014, 13:57:12 »

Аз се отказах от наемането на аниматор. Единият от гостите обича да се занимава с деца, редовно събираше всички от групата в ДГ на каките и обеща и на сватбата да ги забавлява. Диджея също обеща да им организира нещо. Отделно и родителите ще са там. Моите дъщери лично хич не обичат организираните забавления от аниматори по рождените дни и мисля, че така ще е по-удачно. Сигурна съм че те ще искат да участват и да присъстват на сватбата все пак.
Хубавото е че ресторанта има и тераса до него, на която се излиза директно, където децата ще може когато искат да излизат.
За уелкъм дринка последно реших да ги включа. Църковният ритуал започва в три и половина, а влизането в ресторанта е едва в 6. Преди това от 5 е изнесеният ритуал. Възрастните ще имат какво да пият след църквата преди изнесеният ритуал, тоест в интервала 4-5 часа, така че ми се струва нормално и за дечицата да има сокчета или водичка в този случай.
В момента равносметката е 60 възрастни и 24 деца smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #321 -: август 22, 2014, 08:56:22 »

За нашата сватба аз почти съм наела аниматор. Една от булките във Варненската тема сподели, че всички са останали много доволни от аниматора на сватбата. При нас проблема е, че няма тераса, където да се излиза, а понеже ресторанта е на последния етаж, и ако искат децата да слизат в градинката трябва все някой да е с тях. Очаквам да има 10-12хлапета на възраст 1-7години.

Мисля да ангажирам човек от 19:30 до 22:30ч. Уелкъма ще е от 17ч, после изнесения ритуал от 17:45ч, така че мисля към 19ч ще сме приключили с церемониите и настаняването. 
От парти агенцията предложиха да оформят детски кът, но реших да спестя този разход. Имам мека настилка от сина ми, имаме много готина палатка, голям куб с игри от всеки край и други разни обемни играчки, така че къта ще си го оформим ние.

Добри идеи давате за детското меню. Ще попитам в ресторанта как стоят нещата със соковете- дали те имат или можем да си внасяме. Ако внесем ще купя от Метро кашон с Капи кутийки.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: октомври 06, 2014, 23:45:44 »

Някъде на зад в темата бяхме коментирали, ама пак ще го обобщя, понеже забелязвам ,че много много не се четат задните постове.

За тези ,които са в чуденка за детски аниматор, или какви забавления да измислят на децата...
абе пробвайте да съберете даден брой деца на едно място и вижте резултата. Не им трябват играчки, забавления или някой да им казва какво да правят. Това са деца и са способни да си намерят забавляние от невероятно безсмислени неща. Факта че не са едно или две деца, на които да им е скучно показва ,че след като са толкова много деца, едно на друго ще има да си играят на какви ли не игри и ще си изкарат страхотно дори и без аниматор.

Нямахме нито тераса на която да излизат децата на сватбата ни , нито някой да ги занимава, а в цялата какафония около сватбата ,най малко имах време да им измислям занимания. Единственото което направих е да ги събера на една детска маса ( без най малките разбира се) и да им направя детско меню и лакомства. Ми те сами си измисляха забавления и си изкараха страхотно, даже включиха и най малките в игрите си. Не видях родител да търчи след детето си, без да може да се наслади на танците или вечерята си, нито недоволно дете.

Единственото поражение (така биха го нарекли доста жени) е че ми събраха балоните от тавана за да си играят с тях. Имаха около 300 балона, с които удариха голяма игра, ама  и аз не съм от хората, дето ще тръгнат да се дразнят за дето са ми смъкнали украсата  crazy или пък че се навирали под масите, (макар че наще не го правеха, но не беше изключено че може да се случи) или каквито и да било други дяволии. Аз гледах да си изкараме и ние и гостит добре, па какви поражения щяха да ми нанесат децата, само щяха да са спомени, които после да разказваме.

От друга страна, гостите ни бяха супер доволни ,че не пренебрегваш децата им, защото ние си ги предупреждавахме да си доведат децата и че ще подготвяме детска маса.
Аз лично не бих се почувствала много доволно, ако някой ме покани на гости или сватба и ми каже че не иска да забера детето си ,за да не му пречи. Имайте в предвид ,че на всеки детето си му е мило и колкото и да е нямал намерение да го води на събитието, като му кажете че е нежелано ще го заболи. А ако си мислите че с меки намеци или в кръга на шегата като го кажете хората няма да се сетят се лъжете защото не са глупави

И не забравяйте в чуденката си как да забавлявате децата....те не искат забавление...те сами си го намират...
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: октомври 07, 2014, 14:03:50 »

Съгласна съм!!!
На нашата сватба също се получи така. Децата сами си се забавляваха и в края на вечерта не искаха да се разделят /особено момиченцата/  pardon
Събраха, кое само, кое с чужда помощ, още в началото /дори преди първият ни сватбен танц/ почти всички балони от тавана и тичаха с тях, играеха, хващаха се на хората... Като се сетя само, колко се чудех какво да ги правя децата на сватабта, сега чак ми е смешно girl_wink
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: октомври 24, 2014, 10:45:03 »

Ние също ще имаме дечица на сватбата. На приятели ни , които имат деца им казахме още в началото , че няма проблем да ги вземат със себе си ! Сега се  чудя за малките сладури какви подаръчета да има.Спряла съм се на два варианта , но не мога да реша .Едното е да им направим по едно пакетче с меденки (5 на брой) с различни детски мотиви , другото е от тези шишенцата с , които се правят балончета .  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #325 -: октомври 24, 2014, 10:49:03 »

Съседчето получи от сватба от онези чупещи се гривнички за ръце, които светят - има ги по дискотеките. Хвали се де когото срещне. smile
http://www.artlandbg.com/bg/products/category21/product2089.html
« Последна редакция: октомври 24, 2014, 10:52:32 от svekarva » Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: октомври 25, 2014, 10:00:06 »

vstambolska здравей
Аз мога да предложа един подарък за децата,изпитано е и мн се радват.Нашумелите парчета торта от картон.Всяко едно парче може да се напълни с лакомства.Нещо такова : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.442950739170036.1073741854.434984363300007&type=3  като украсата на парчето може да бъде в тон със сватбата.Или това : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.183504718522197.1073741837.171961843009818&type=3
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #327 -: март 19, 2015, 11:41:57 »

Аз имам друга питанка, чисто от организаторска гледна точка: Децата на отделна маса ли ги сложихте или всяко при родителите си?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: март 19, 2015, 11:44:16 »

Аз мисля всяко при родителите си. Те и без това няма да стоят на едно място.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 19, 2015, 11:45:23 »

О, не прави грешката да ги слагаш на една маса.. Нека всяко си е при родителите, пък да се събират да си играят заедно, ако те решат.. Иначе родителите постоянно ще трябва да ходят на тяхната маса и ще е лудница  nea
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines