Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:47:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222135 пъти)
 
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #300 -: юли 22, 2013, 14:34:05 »

Аз също за сега още умувам какво да правя с дечицата. Чудех се дали да не са на отделна маса, обаче не знам родителите как ще реагират smile Явно ще се консултирам с тях, когато се чуем за потвърждението. Имам вариант и за детско меню и за свободна консумация, но и това още не мога да преценя. Всяка малка подробност вече я обмислям и все измислям нови и нови варианти и не знам до къде ще стигна накрая crazy
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юли 23, 2013, 16:22:18 »

И аз си обмислях свободна консумация, но не е опция в нашия ресторант. Май ще ги питам за някакви хапки и аз, какво Виви препоръчва.
Идеята да има някакви близалки, балончета и т.н. е супер, особено за Welcome Drink-a, когато ще е навън и могат да си тичат и играят колкото си искат. За вътре, мисля техните подаръчета за гости да са някакви книжки (или играчка), но не за оцветяване, че ще отидат покривките smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юли 23, 2013, 16:50:37 »

Аlli,Мilenuity,  и аз мислех за отделна маса, но в ресторанта ме убедиха, че това не било опция, защото родителите не спирали през цялото време да тичат на детската маса да се занимават с малчуганите си и да ги обслужват и следят къде са. А иначе в нашия ресторант ни предложиха детско меню, което да включва малка салатка с пържени картофи и някакво месо за основно + десерта и безалкохолни. Най-добре да се консултирате с екипа на ресторанта какъв е най-добрия вариант. Не съм сигурна, че свободната консумация е добра идея, особено при по-малките хлапета, които едва ли ще разберат какво предлага ресторанта и на тях какво им се яде. Това си е лично мое мнение, без да искам да го натрапвам.
« Последна редакция: юли 23, 2013, 16:52:21 от tsve4e » Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: август 21, 2013, 17:47:06 »

На една сватба ,на която присъствах бяха наели сватбен детски аниматор -много хубаво забавляваше децата и родителите спокойно си танцуваха и пийваха
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: август 25, 2013, 23:12:35 »

Съвет от мен, не взимайте много неща за децата. На нашата сватба имаше около 15 деца на възраст м/у 2 и 13 години, нищо не ядоха бяхме им поръчали детски менюта, така си и останаха, ядоха от менюто на родителите си. Бяхме им купили сокове, само тях изпиха. Игреха само с балоните и украсата на ресторанта, нищо друго не им прикова вниманието,а и танцуваха много smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: октомври 21, 2013, 08:53:21 »

При нас няма да се взима куверт за децата,а пък и ще има достатъчно храна и за тях.  danceg Ако трябва нещо допълнително ще се поръча. Мен по-скоро ме притеснява въпроса дали да им наема аниматор или не? Чудя се много. Премислям го доста  време вече,но все още не мога да реша.  tease cray
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #306 -: октомври 22, 2013, 16:28:51 »

misspanda , защо не го обсъдиш с избрания ресторант? Със сигурност ще могат да ти споделят свой опит и да ти дадат насоки. Разбира се, крайното решение си го взимаш ти, но те са превили сватби и знаят неща, които и през ума не биха ти минали (това го установих на срещата с мениджъра на нашия ресторант  Wink ).
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: октомври 22, 2013, 16:55:22 »

misspanda всичко зависи от това колко деца ще има на сватбата ти.Другото нещо ,което трябва да съобразиш,че на децата на една сватба им е интересна булката.Дърпат я за роклята ,за булото.Искат да си играят с аксесоарите,абе типично по детски.И това ги радва.Другото нещо ,което отново трябва да съобразиш е родителите.Познавайки родителите най-вероятно сама ще можеш да прецениш дали децата ще са хаотично пуснати и ще са навсякъде или родителите им ще ги контролират.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: октомври 22, 2013, 21:11:11 »

misspanda , защо не го обсъдиш с избрания ресторант? Със сигурност ще могат да ти споделят свой опит и да ти дадат насоки. Разбира се, крайното решение си го взимаш ти, но те са превили сватби и знаят неща, които и през ума не биха ти минали (това го установих на срещата с мениджъра на нашия ресторант  Wink ).

Обсъдих го с управителката и тя е на мнение,че ми трябва задължително аниматор. Това обаче тя остави на мен да реша и да потърся сама човек. В този ресторант специално не са правени много сватби.  blush Но правят много мероприятия и имат доста добро и качествено обслужаване. Та като цяло аз повечето неща ги научавам от форума или от майки,баби,братовчедки,приятелки. smile blush

 fiibi_bg - ще имаме може би към 10 деца или повече на сватбата. Доста са! Почти всеки наш приятел,роднина има деца и то бебенцата са доста. Между 1-7 годишни са ни дечицата. Това за мен е една причина,поради която трябва да потърся аниматор. Родителите ги знам като доста грижовни и си следят децата. Не ги оставят без надзор. Помислила съм да има кът с играчки. Иска ми се аниматор,за да не тичат все родителите след тях,все пак няма как все да седят на едно място децата. Чудя се дали да не обсъдя този въпрос с всичките хора,които са с деца.  Hmmm Ще го помисля малко по-задълбочено,защото искам да им е добре на всички.
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #309 -: януари 17, 2014, 16:14:26 »

Съвет от мен, не взимайте много неща за децата. На нашата сватба имаше около 15 деца на възраст м/у 2 и 13 години, нищо не ядоха бяхме им поръчали детски менюта, така си и останаха, ядоха от менюто на родителите си. Бяхме им купили сокове, само тях изпиха. Игреха само с балоните и украсата на ресторанта, нищо друго не им прикова вниманието,а и танцуваха много smile
Много благодаря за споделеното, личният опит и преживяното е от огромна полза.
На моята сватба ще има доста дечица, така че се включвам с удоволствие в темата.
Моите дечица са три, на сватбата ще са на 8г, 8г и 5г. По списък засега общо децата са 30-тина, голяма част ще отпаднат, но най-вероятно ще останат поне 15-20  smile
Засега планирам аниматор, балони и детско меню. Колебаех се за по-големите дечица да поръчам меню като за възрастните, но ще преценя след дегустацията.
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #310 -: януари 21, 2014, 17:38:30 »

Аз много се чудя как се настаняват децата,когато са по-големички, дали до родителите или на отделна маса? Когато са 10-13 годишни за детско меню ли са или не? Вие питахте ли родителите как предпочитат? Аз мислех на всички под 15 да е детско, но не съм съвсем сигурна колко ядат момчетата.
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #311 -: януари 23, 2014, 15:26:00 »

  Момчета на 13 според мен са за меню като за възрастен. Моите и трите са момичета на по 7,5 г каките и 4,5 малката. И трите са слабички, но едната спокойно си изяжда колкото мен, примерно 3-4 пълнени чушки вкъщи или пък огромна купа със спагети. Малката яде малко по-малко, а другата кака хапва колкото да оцелее, тоест няколко лъжички от нещо и две хапки от другото.
  При мен повечето деца ще са в интервала 5-9 г и все повече клоня към детско меню все пак, защото има значителна разлика в цената. Но ще изчакам дегустацията преди да взема решение.
  Всички деца мисля да ги настаня до възрастните които отговарят за тях. Моите със сигурност ще са при бабата, дядото и лелята. За децата на кумовете още не съм сигурна само кой ще отговаря. Останалите деца отново при семействата, поне за хапването. Пределно ясно ми е че няма дълго да се останат на масите и мисля с аниматор поне за кратко да им се задържи вниманието, както и диджея е обещал да подготви някаква игра и музика и за тях.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: януари 23, 2014, 19:36:17 »

Децата мисля, че ще им хареса повече детското, отколкото менюто за възрастни. Ние на всички до 15 години им поръчахме детско меню и родителите, и децата бяха много доволни. Според мен наблегнете сокчета да има, децата не обръщат внимание какво ядат. give_rose
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #313 -: януари 24, 2014, 13:28:05 »

  Детското меню е салата, пилешки хапки с пържени картофки, торта и безалкохолно.
  Безалкохолното за всички е без лимит.
  След мненията най-вероятно ще остана на този вариант за дечицата все пак, благодаря много  smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: януари 24, 2014, 13:35:59 »

Всичко по менюто е ок, но безалкохолното включва ли и сокове, защото повечето родителите не дават на децата си газирани напитки.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines