Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:55:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222159 пъти)
 
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #225 -: юни 19, 2012, 09:45:20 »

При нас се очертава да имаме 7 дечица. По- големите не ме притесняват (въпреки, че имаме 3 момченца, които са на около 5 годинки и са палавички), но най-малките са две момченца на по една годинка, за които аз лично много държа да присъстват (едното е на сестра ми), но се опасявам, че ще има достааа рев. Хубавото е, че имаме запазени стай в хотела, за гостите извън града, ако много реват ще ги изпращаме да спинкат  pardon  Baby

Аз мисля, че дечицата внасят много настроение на една сватба..... е дано не запея друга песен след сватбата  blush
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #226 -: юни 19, 2012, 13:34:57 »


Аз мисля, че дечицата внасят много настроение на една сватба..... е дано не запея друга песен след сватбата  blush
Абсолютно на същото мнение съм good А и никое дете не е дошло, за да ви развали празника. Ако има достатъчно неща, които да му грабват вниманието няма и да се сети да се върти около вас smile Мисля дори, че ние сме виновни за това доколко запавно ще им е на децата...ако никой не се е сетил за тях, нормално е те да си намерят занимание blum blum blum
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 19, 2012, 15:10:09 »

Ние  също имахме  дечица,горе  долу на  еднаква  възраст,другите  бяха  поотраснали вече smile)Та  по-малките бяха  заредени с  бутилките със сапунена  вода и  правеха  балони постоянно,търчаха  и  играеха  с нас,даже  не  съм  ги и усетила,че има  деца:) Когато  режехме  тортата се  наредиха  покрай  нас и  с едни очички  гледаха  тортата и чакаха да  им  дойде  реда.След  като ние  се омазахме и преди  да  викнем  другите им дадох розичките  от  отгоре и  парченца от  тортата.Бяха  много  щастливи.Имаше и  балони и  падна  игра:)
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #228 -: юни 25, 2012, 15:58:24 »

Ние имахме три деца и понеже бяха на една възраст се държаха за ръце и си играеха през цялото време. По едно време ходеха да търсят съкровище и ми носеха разни монети от масите, големи сладури бяха  Kinder Kinder
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #229 -: юни 25, 2012, 18:02:13 »

На нашата сватба имаше две почти тригодишни принцеси, които бяха гвоздея на програмата като разрязахме тортата - наредиха се на опашка да си хапнат веднага след нас и така по два три пъти smile Порасналите принцеси ( 12-16) бяха шаферска подкрепа без драми с каква рокля да бъда и също така ни потанцуваха, доста профенсионално, аз така не мога smile Ние забравихме да им дадем сапунените балони (разсеяна булка beating), обаче не се пречили на никого.

Твърдо съм ЗА децата на сватбата, те се радват не по-малко от младоженците и допринасят много за настроението на всички, после пък им е такъв приятен спомен, че са били на сватба, направо не мога да ви опиша... имам чувството, че севпечатляват повече  и от младоженците.
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юни 26, 2012, 15:45:25 »

Твърдо съм ЗА децата на сватбата, те се радват не по-малко от младоженците и допринасят много за настроението на всички, после пък им е такъв приятен спомен, че са били на сватба, направо не мога да ви опиша... имам чувството, че севпечатляват повече  и от младоженците.

Да. В събота бях със сестра му и дъщеря й, която е на 5 години, когато малката ме видя в сватбената рокля в магазина, не спря да повтаря колко съм красива, колко хубава рокля, дали може да я пипне, питаше майка си дали и тя ще има такава, изобщо много сладка такава. И определено се вълнува.
Не сме обикаляли много магазини, но и не попаднахме на хубави модели за малки момиченца. Малката иска да е в бяло и тя. Ако някоя от вас е срещала бели роклички за 5 годишни из София, моля да ми каже.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юни 26, 2012, 15:49:49 »

Да. В събота бях със сестра му и дъщеря й, която е на 5 години, когато малката ме видя в сватбената рокля в магазина, не спря да повтаря колко съм красива, колко хубава рокля, дали може да я пипне, питаше майка си дали и тя ще има такава, изобщо много сладка такава. И определено се вълнува.
Не сме обикаляли много магазини, но и не попаднахме на хубави модели за малки момиченца. Малката иска да е в бяло и тя. Ако някоя от вас е срещала бели роклички за 5 годишни из София, моля да ми каже.
за съжаление и аз ударих на камък, всичко е или скъпо и еднотипно или няма цвят.
Затова си поръчах от ибей за малката племенница, от тафта страхотна рокля, само за 29 долара. yahoo
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юни 26, 2012, 15:55:29 »

за съжаление и аз ударих на камък, всичко е или скъпо и еднотипно или няма цвят.

Да, розово имаше във всички нюанси например.
Аз от това, което видяхме, също оставам с впечатлението, че трудно ще намерим това, което търсим. Ще се разходим още няколко пъти и ако не намерим - купуваме плат и при шивач.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юни 26, 2012, 16:02:48 »

Да, розово имаше във всички нюанси например.
Аз от това, което видяхме, също оставам с впечатлението, че трудно ще намерим това, което търсим. Ще се разходим още няколко пъти и ако не намерим - купуваме плат и при шивач.

забравих да спомена че на илиенци, в молчето в дъното , има рокли всякакви шаферски, поне последия път имаше
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юни 27, 2012, 09:32:54 »

http://carnivalkids.com/kolekciya_LYATO__MOMICHE__Roklya/0/0/40/3/7.html
Момичета, разгледайте тук или идете в магазина им. Понякога имат добри попадения за официални рокли при това бели. Дано успеете да намерите, това което търсите.  good
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юли 10, 2012, 12:27:30 »

plamik, благодаря ти за сайта. Има много приятни модели, дори харесах две бели рокли и щях да поръчам, но за съжаление нямаха и от двата модела по-голям размер.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юли 16, 2012, 16:56:08 »

На нашата сватба имаше 11 дечица, едното от които беше още бебе. Наистина децата внасят съвсем различна атмосфера. Голяма атракция бяха, особено племенникът ни и шаферките. Подаръците бяха изцяло съобразени с възрастта им и не бяха еднакви. Децата не са ни създавали никакви проблеми, дори бяха от полза. Шаферките носеха кошниците с късметите, хвърляха листа от рози в ресторанта, непрекъснато се въртяха около мен, но без да пречат, държаха ми букета, когато се наложеше. Тъй като на дансинга имаше много балони, а имахме танцова формация, децата избутаха всички балони отстрани, така че да не пречат на танцьорите. Гостите много им се радваха. Честно казано аз очаквах да създават проблеми, но всъщност беше много приятно, че бяха на сватбата.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #237 -: юли 23, 2012, 05:58:59 »

http://carnivalkids.com/kolekciya_LYATO__MOMICHE__Roklya/0/0/40/3/7.html
Момичета, разгледайте тук или идете в магазина им. Понякога имат добри попадения за официални рокли при това бели. Дано успеете да намерите, това което търсите.  good
Роклите са им невероятни smile Ние за малката кръстница взехме от там. Стана случайно, без да знаехме, че предлагат такива прелести и сега видях, че сте публикували сайта им smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 27, 2012, 20:14:00 »

Момичета, вижте каква жестока идея за шаферче, което да носи пръстените biggrin  ROFL
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 27, 2012, 21:51:51 »

хаххахах жестокооо:) danceg
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines