Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:46:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222134 пъти)
 
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юни 06, 2012, 13:42:21 »

Ние единственото нещо, което бяхме приготвили за малките бяха балони с хелии от украсата ни  blush
Всички деца се бяха побъркали по тях, обикаляха, танцуваха, много се забавляваха. Имахме 9 деца на възраст  между 2-8 години. Интересното беше, че някои не се познаваха, но по възраст направиха двойки smile 
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юни 06, 2012, 14:09:54 »

Ние за щастие ще имаме само едно малко детенце и то не чак толкова на 7 г.
Децата на близките ми приятелки са много мънички и няма да могат да ги доведат  danceg
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юни 11, 2012, 21:09:01 »

и аз ще има около 9 дечица от 3-9г:) pleasantry
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #213 -: юни 13, 2012, 10:45:45 »

Ние бяхме осигурили за всички деца от тези шишенца със сапунена вода за да правят балончета. Но сега идва реда и да се оплача от тях!!!  angry С риск да обидя някой ще кажа от ЛИЧЕН опит децата не са за сватби!!! Първо са като развързани, 2ро всякаква украса издържа точно 2мин. след влизането им в ресторанта и всички усилия отиват по дяволите. Казаха ми че при нас за заградили със столове, пътеката при посрещането, защото децата са я направили на нищо. И не разбирам кой е винове децата или родителите им. Като не могат да ги укротяват да не ги взимат. После вечерта видях малките нахалници да хвърлят едни топчета по чашите от уелкъм дринка diablo и ест имаше счупени чаши. За балони и друга подвижна декорация ест. все едно не е имало  nea Аз не съм майка все още, но един ден живи и здрави знам, едно от сега, на такива мероприятя БЕЗ деца. Наистина не искам да обидя никой, просто споделям личния опит от нашата сватба.  nea

Звучи мн неприятно, но истината е че на самата сватба нямах мн време да разсъждавам в/у това, но не е и останало незабелязано от мен.  smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юни 13, 2012, 11:16:28 »

Олееее и при нас имаше диванета, обаче такова чудо не е било... макар че гасиха свещи, хвърляха лед по едно време от втория етаж, ама мъжът ми им се скара и престанаха, родителите им не реагираха...
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #215 -: юни 13, 2012, 11:23:55 »

родителите им не реагираха...

Ето затова говоря!!! На никой не му пукаше и не го интересуваше къде и какво прави детето му, като цяло.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 13, 2012, 12:37:32 »

Вината не е в децата, а в родителите. Който е решил да си води детето, си поема грижата за него за цялата вечер. Моята най- добра приятелка сама реши да не взема сина си, когото аз много обичам. Той скоро ще навърши 4 години, но тя самата ми каза, че няма да успее да се наслади на деня, ако е той е там, понеже непрекъснато ще тича след него.
« Последна редакция: юни 13, 2012, 12:47:37 от sunset » Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 13, 2012, 21:33:38 »

Момичета, много обичам дечица, ама съм в пълен потрес, че се очертават около 10 деца на нашата сватба  girl_impossible
Ако наистина всички решат да дойдат с децата си, ще имаме 7 деца на възраст около година-две, едно на 6 и едно на 5. Нито сме планирали детски менюта, нито знам какво можем да поръчаме (не искам да са на свободна консумация), нито ми се иска хаос и пищене точно на този ден.
Нищо не можем да направим, половината дечица няма кой да ги гледа, другата половина са на близки хора и не ни е удобно да кажем каквото и да било.  Плачещо момиче
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #218 -: юни 13, 2012, 22:07:38 »

flyin, по-добре да са на свободна консумация - няма смисъл да им поръчвате менюта, така или иначе няма да се изядат. Разберете се с ресторанта какви варианти могат дадат на родителите -филенца, картофки или нещо такова, но бъди убедена, че по всяка вероятност няма да поръчват.
Малките на по година-две ще се изморят бързо - много шум, много хора, ако са с колички вероятно бързо ще заспят в тях. На 5-6 годишните ще им е интересно smile Но по всяка вероятност родителите на малките ще намерят вариант да дойдат без тях.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #219 -: юни 13, 2012, 22:18:34 »

Ние също ще имаме дечица girl_wink Едното е нашето - момче, доста палаво на 3г. 8м. blush Кръстниците са с момиченце на 2г., но съм много щастлива от факта danceg Даже вече предупредих във фото студиото, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО искам сесия с двамата малчугани и ние Bravo Имаме още 2 на 5-6г и вече по-големи smile Май ще са на свободна консумация по горе изброените причини smile
П.П. Като родител мога да кажа, че не винаги вината е в родителя blush Просто няма как да се изтърсва по 50 пъти на ден колкото и да не слуша, а от приказки устата те заболява, но трябва време sad ...Но и вие един ден ща разберете, някой от вас ще имат послушни, други не чак толкова...съдба smile Никога няма да забравя думите ми преди като видех палаво дете и винаги казвах, че ако имам такова все ще е набито...да ама не, това не е решение sad
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юни 14, 2012, 08:58:02 »

flyin по - добре не им взимайте менюта, ние взехме за малките менюта, от нашите деца нито едно не беше докоснало храната след сватбата, с която майка говорих, всяка една ми каза, че е било напълно излишно да взимаме куверти. А децата бяха на различна възраст, единственото на което се радваха бяха соковете и балоните  pardon
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #221 -: юни 14, 2012, 09:48:42 »

И нашите детски менюта бяха почти не докоснати. Като оформяхме детския куверт питахме всички родители дали одобряват менюто и ни казаха, че храната е много.  pardon
Активен
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #222 -: юни 14, 2012, 11:47:51 »

Нашите детски менюта са пилешки хапки с корнфлейкс, пържени картофки и сокчета. Децата са 8, на възраст от 3 до 10 години.
« Последна редакция: юни 14, 2012, 11:50:29 от jenifer » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #223 -: юни 14, 2012, 12:56:35 »

Нашите детски менюта са пилешки хапки с корнфлейкс, пържени картофки и сокчета. Децата са 8, на възраст от 3 до 10 години.
Звучи идеално good Ние мислим или да вземем нещо такова или да са на свободна консумация, защото може някое да се задърпа да има същото като на родителите...определено няма нужда от цял куверт. По добре за тези пари да се вземе нещо, с което да се забавляват Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юни 14, 2012, 13:01:10 »

rady, съжалявам за случилото се, при нас май няма да има дечица, което е добре (повечето са бебета), кумовете имат две, но ще ги гледа баба им, защ. не искат да ги мъчат и знаят че ще им бъде трудно да ги гледат (едното е на почит 2, другото на 3г.)
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines