Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:35:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 223056 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 09, 2012, 12:36:29 »

В Джъмбо мисля, че имаше хеликоптери по 20лв., но не съм сигурна. Ако решим да вземем, ще е от тези, които са по 30-40лв., за да не се счупят на първото пускане. Но така или иначе идеята не е добра, поради причината, която посочих. За балоните съм напълно съгласна. Децата много си играят с тях, особено по- малките. Ние ще имаме балонен дъжд от 300-400 балона.
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #166 -: март 09, 2012, 12:45:44 »

30-40 лв за играчка е сериозна сума, ако има 5-6 дева- над 200 лв само за това...Аз бих взела подаръци за максимум 10-15 лв на дете, и то защото имам малко. При над 10 деца сигурно по 5 лв.
Тъй като освен това има и балони, лакомства, общи играчки за забавление, евентуално аниматор...само децата ако излизат към 4-500 лв, ми се вижда абсурд...
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 09, 2012, 12:52:25 »

При нас дечицата не са много. Със сигурност ще бъдат по- малко от десет. Може би ще са около седем, максимум осем, като момчетата ще са най- много три. Това е по сегашните сметки, може да има промяна.
« Последна редакция: март 09, 2012, 12:54:10 от sunset » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 09, 2012, 17:16:34 »

emocia_wa разбира се лакомства ще има за всички, даже от ресторанта ни казаха, че могат да отворят една малка конферентна зала и да им окачат едно платно да рисуват на него...smile

И един въпрос търсим костюм за 2 годишно и 6 годишно момченце, занете ли къде продават или дават под наем, но съответно на приемливи цени. Аз видях в два магазина, но цената беше 120лв.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #169 -: март 14, 2012, 13:06:25 »

На нашата сватба също ще има деца.....15бр. са за сега. Като даваме поканите им казваме, сами да си преценят дали ще взимат децата. Но им казвам, че ако ги вземат и заради тях не могат за се веселят и си тръгнат рано, защото детето трябва да си ляга... nea да не ги взимат. Може да е грубо, но все пак това си е нашият ден и искам вс да са "свободни" и да се забавляват. Подаръчета за децата ще мислим.  pardon
Активен
kami_bonbona
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #170 -: април 20, 2012, 11:44:01 »

Привет мацки,
ето че дойде време и аз да мисля за детския кът на нашето празненство...Първо да кажа, че не бих си представила денят без децата..толкова си ги обичам всичките/колкото и да са палави/! Сигурно ще имаме 7-8 деца на възраст 3-4год. и сега като носим поканите ще кажа ''децата -задължително''!
Имам детски магазин и от опит знам че момиценцата на кукли не се радват- веднага си събличат, раздърпват и оставят.. момчетата биха им обърнали повече внимание smile А хеликоптера е добра идея, ако ресторанта позволява и задължително трябва да са заредени и готови за използване!
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 20, 2012, 11:51:40 »

emocia_wa разбира се лакомства ще има за всички, даже от ресторанта ни казаха, че могат да отворят една малка конферентна зала и да им окачат едно платно да рисуват на него...smile

И един въпрос търсим костюм за 2 годишно и 6 годишно момченце, занете ли къде продават или дават под наем, но съответно на приемливи цени. Аз видях в два магазина, но цената беше 120лв.
Здравей, ние онзи ден бяхме за лов за роклички и костюми за малките:) Купихме от илиенци, от магазин за конфекция, шити в БГ страхотни. Костюмчетата бяха от панталон, риза, вратовръзка, елек и сако и струваха само 28 лв., ние купихме светло сиви на раета smile Вижте там със сигурност има и други цветове smilesmilesmile Дано съм била полезна smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 20, 2012, 12:32:27 »

Момичета, друга идея за подарък е 3D пъзел. Тези пъзели са подходящи за по- големи деца (над 6г.), но са много интересни. То и аз така се запалих, че вкъщи вече си построих Великата китайска стена, Триумфалната арка и Пантеонът. blush

Ето и снимка как изглеждат.


* IMG_0314.jpg (72.66 KB, 1127x845 - видяно 236 пъти.)
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #173 -: април 24, 2012, 14:39:22 »

Ние купихме подаръци за децата-имаме 3 момичета и 3 момчета, по 1 на 3 години и по 2 между 7 и 9 години. Взехме на момичетата- булка и младоженец (11 лв в Джъмбо), на момчетата- състезателни коли (по 8 лв пак там) и отделно за всяко дете по едно за правене на сапунени мехури. Ще има и 10-15 балона в тяхната детска част. Отделно дано се сетя скоро да купя/намеря пъзели и книжки.

А детското меню какво ви е? Нашето е половин салата, картофи със сирене, пиле с корнфлейкс и по 2 сока, за 15 лв, не е зле според мен smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #174 -: май 11, 2012, 11:07:32 »

Аз не исках никакви деца на сватбата да ви кажа честно, но няма как. Нашите кумове имат дъщеря на 3 год. сега знам, че ще ме нападнете, ама такова разглезено дете няма. Те ще вземат тяхната тъща да гледа дъщеря им докато кумуват. Днес ме хванаха дяволите понеже те няма да могат да дойдат с нас до ресторанта понеже детето им е болно  bqsnasym Знам, че е дете, че не е виновно, обаче пак ме е яд  bqsnasym Изпитвам ужас да не вземе да се разболее за сватбата, че като нищо ще си останем без кумове докато си гледат детето. Имам гости дето ще дойдат с бебето си ( на 4 месеца е) обаче е пълен кротушан, щяло да спи, нямало да пречи. Една друга приятелка имам , нея също поканихме, те са с дете на 3 год , ще го водят и него - то също в последно време е все болно. Имам една приятелка, която има дете на година и тя няма да идва заради детето си, честно в казвам тия деца почват да ми бъркат в здравето  bqsnasym Знам, че не съм права, но не мога да сдържа яда си просто - знам, че не съм права, ама пак ме е яд.
Няма да им купуваме никакви подаръци, нито ще им поръчвам менюта, който си води детето да си поръча на ресторанта каквото си прецени и каквото детето му яде.  bomb
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #175 -: май 11, 2012, 11:31:57 »

Не си права, ти си знаеш. Ако кумовете ти знаят отношението как са се навили да ви кумуват?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 11, 2012, 11:53:35 »

Имам гости дето ще дойдат с бебето си ( на 4 месеца е) обаче е пълен кротушан, щяло да спи, нямало да пречи. Една друга приятелка имам , нея също поканихме, те са с дете на 3 год , ще го водят и него - то също в последно време е все болно. Имам една приятелка, която има дете на година и тя няма да идва заради детето си, честно в казвам тия деца почват да ми бъркат в здравето  bqsnasym Знам, че не съм права, но не мога да сдържа яда си просто - знам, че не съм права, ама пак ме е яд.

Няма ли на кого да остави тази твоя приятелка детето си- мъж, баби, лели? Какво ще й стане, ако го остави за няколко часа? Говоря за тази която детето й е на година. Не мога да разбера, оправдава ли се с него за да не дойде?
А аз лично и да ме канят , ако имам дете, ще го оставя да се погрижи някой от семейството за него,няма да го водя на сватба. Това си е мое становище.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 11, 2012, 12:00:10 »

На нашата сватба се очертава да има доста дечица. Много обичам децата и това че ще щъкат наоколо ми харесва. Все пак са деца, не можеш да ги вържеш за стола, за да не ти пречат shok

Няма да им купуваме никакви подаръци, нито ще им поръчвам менюта, който си води детето да си поръча на ресторанта каквото си прецени и каквото детето му яде.  bomb

Tsutsi , (не искам да звуча, като човек, който те напада)но децата не са виновни за това че ти явно просто не харесваш децата. Не бих си представила човек, който ги харесва да говори за тях по този начин  nea На всеки може да се случи, да няма на кого да остави детето си, а да иска да отиде на сватба на близък за него човек. Момичета, това наистина е НАШИЯ ден, но не можем да бъдем толкова големи егоисти. Децата не са вещ!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #178 -: май 11, 2012, 12:01:00 »

Tsutsi , аз няма да те нападна Wink, плюс това ти не си забранила на децата да идват. Когато нашите деца бяха малки, или не ходехме на събития по ресторанти, или намирахме кой да ги гледа. На мен ми е жал, като ги гледам да спят по столове или да беснеят из дансинга, а родителите им да не могат да подвият крак и да крещят по тях. Ако има детски кът и специални хора да ги гледат и забавляват е друго, но пък иска и доста средства. Стискаме палци малката кума да не се разболее и кумовете да се отпуснат и да се забавляват с вас! Излей си мъката, поне пред нас! Виждам, че съжаляваш, че го казваш, ама и да лицемерничиш - все тая. И самата ти, когато имаш собствени деца, пак ще те нападат такива "грешни" мисли и ще те е яд на тях. Хаха, една моя роднина казваше по този повод, преди да има деца, че ако правиш нещата с любов, няма да ти тежи. Ама сега си има две и като я попитам, всичко ли прави с любов, само се залива от смях, какви ги е говорила.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #179 -: май 11, 2012, 12:01:13 »

Честно да ти кажа изобщо не съм мислила, че детето ще се окаже някакъв проблем. Или просто късметът ми изневерява, ядосах се просто днес и реших да си излея яда, а вие да ми се накарате и готово.
Да кажат булките с минали сватби, как е протекло с децата положението. Ясно ми е, че за един родител детето му е на първо място, но все пак ... Тревожи ме и фактът, какво ще се случи ако ден преди самата сватба детето вземе да се разболее, като кумове те са главните действащи лица и явно трябва да обсъдим въпросът с тях, какво правим ако детето се разболее. Ето това ме тревожи. Вероятно от напрежението, че нещата наближават и искам всичко да е е перфектно и преувеличавам  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines