Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:24:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222151 пъти)
 
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 09, 2012, 01:25:59 »

Аз искам да вметна,че на първия рожден ден на синът ми имаше 7 деца(рождения ден беше повече за нас хах),ходих до Джъмбо купих книжки за оцветяване и флумастери,вързах ги с панделка и ги подарих на децата,цяла вечер е мръднаха от столчетата.Искам да кажа,че книжката за оцветяване е много добър варянт:)да ви попитам как казвате на гостите да дойдат ,но без децата,на мен ми е някак неудобно blush
Амиии какво да ти кажа. След като си дала поканата, след време ще питай дали ще идват и децата им за да знаеш дали да има детско меню и така  blush
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 09, 2012, 14:04:00 »

На мен също ми е неудобно. Ако бройката на децата е приемлива за младоженците, по- добре нищо да не се казва на гостите. Ако пък са твърде много, може да се помисли за аниматор, който да ги забавлява.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 09, 2012, 14:12:20 »

момичета вие мислили ли сте за подаръци за най-малките и тук говоря за деца от 3-4 годинки нагореее.. на тях ще им подарявате ли нещо?
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: февруари 09, 2012, 14:18:05 »

Ние сме взели само за момиченцата.


За момчетата още се чудим какво да купим, но със сигурност ще имат подаръци и ще гледаме да са хубави, за да могат да си играят с тях. Подаръците за възрастните се дават от уважение и са символични, но тези за децата трябва да стават за игра, за да ги оценят. Само да добавя, че тези кукли са за момиченцата над три години. За по- малките ще има нещо друго, което да е подходящо за възрастта им.
« Последна редакция: февруари 09, 2012, 14:38:21 от sunset » Активен
juliet
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #154 -: февруари 09, 2012, 14:32:03 »

Да ви кажа едни мои познати как го изиграха с децата. Дадоха поканите и предупредиха, че сватбата е вечерна и в заведението ще се пуши и родителите сами да си преценят дали да си водят децата. Като трябваше да уточняват точната бройка се чуха с родителите за потвърждение на бройката.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: февруари 09, 2012, 14:37:12 »

След влизане в сила на забраната за пушене на обществени места това няма как да се използва. Все пак за тези, които ще се омъжват преди юни, това е добро средство.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #156 -: февруари 09, 2012, 19:30:28 »

sunset на момченцата може да подарите колички  smile всички им се радват. Другия вариант е да вземете на всички еднакви подаръци-например нещо за рисуване-всички деца обичат да рисуват  Wink
famille за вас най-добрия вариант е аниматор... за 23 деца няма как да измислите занимание...да не говорим, че дори и 3 луди-търчащи деца могат да се "забележат" от гостите  pardon да не говорим за 23  smile
Не винаги е удобно да се каже на гостите да не водят децата.. nea но пък може при потвърждението да питате кой ще ги води за да се подготвите. А за менюто-не винаги е удочно да се поръчва. ако децата са по-малки не ядат всичко, не ядат много... ако децата са малко, може да поръчват в самия ден-само трябва да съгласувате с ресторанта. така е най-добре-родителите си познават децата и знаят кое какво и колко яде  good
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 02, 2012, 10:27:22 »

sunset, идеята с куклата много ми хареса! Аз ще имам две малки сладуранки засега - едната е прекалено малка за такъв подарък - на годинка и половина, а другата ще е на 3г. По - голямата е дъщеричка на кръстницата ми. Близки хора - ще потърся и аз някакви куклички, наистина много ще се зарадва, сигурна съм, всяко малко момиченце би се зарадвало на хубава кукла!  Bravo
Въпросната малка принцеса има и братче, пак на 3г. - за него ще е по - сложно... предполагам ще огледам в JUMBO, там има адски много кукли и играчки.
Според вас задължително ли е куклата да е като булка или мога да избера всякакъв модел? Мерси!  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 02, 2012, 10:46:46 »

Mystique, можеш да избереш всичко, каквото поискаш. При нас се получи така, защото майка ми и баща ми, докато обикаляли из магазините, видели тези кукли. За съжаление в магазина били останали само три бройки и майка ми се обади да ме пита дали да ги вземе. Аз много се зарадвах, понеже исках нещо подобно за децата, но никъде не намирах хубави кукли на приемливи цени. Тези наистина са много качествени и ако имаше още, щях да й кажа направо всичките да ги купи, за да имам да подарявам на децата на моите приятелки (ако някоя роди момиче,де, защото все момчета раждат blum). За момчетата нищо не сме решили още. Между другото, ако си се насочила към такива кукли, в повечето магазини продават отделно и дрехи, например няколко рокли в отделен пакет на ниски цени. Така че, ако ти хареса куклата, но не харесаш роклята, с която е, винаги можеш да прикрепиш към кутията и такъв пакет с дрехи. Ние ще имаме три момиченца, които са над три годинки, а за останалите ще трябва да търсим нещо друго. В Jumbo е царството на играчките, там няма начин да не намериш много неща. Аз ще обикалям пак магазините и обезателно ще ти пиша, ако видя някъде нещо хубаво. good

Малко Offtopic, но аз съм направо изумена какви играчки има по магазините. Като дете имах страшно много кукли, играчки, къща на кукли. Просто имаше много голям избор и всичките бяха красиви. Сега ги правят едни несъразмерни, ставите им не се огъват хубаво. Когато бях малка, нашите ми бяха купили Ариел и куклата беше едно към едно с русалката от филмчето. Сега виждам същата Ариел с глава колкото картоф, абсолютно несъразмерна с тялото.
Да не говорим изборът за момчета колко е ограничен. За празниците подарихме на племенника на моя мъж хеликоптер с дистанционно управление. Много му се зарадва, макар че аз си играх повече с него, отколкото детето. Този подарък е подходящ за деца на около 5-6 години, но играта трябва да става на открито място, че иначе ще има отнесени лампи.
« Последна редакция: март 02, 2012, 11:12:16 от sunset » Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 02, 2012, 11:28:54 »

Благодаря, sunset, ако намериш нещо сподели. Аз попаднах на ето тези хубави кукли в интернет, но не зная дали когато получа куклата ще е точно толкова красива като на снимката.






Затова първо ще обиколя магазините за играчки и ако там не намеря това, което търся може да се пробвам и по интернет, но се съмнявам, понеже по магазините вече има толкова голям избор, че сигурно даже ще се колебая между няколко модела.

И аз като теб съм останала със същото впечатление за днешните играчки. Много са креативни, много идейни, но в повечето случаи са наблегнали повече на оригиналността, отколкото на качеството. И аз съм виждала въпросната Ариел, дори Жасмин и т.н., които нямат нищо общо с красивият образ, който можем да видим в рисуваните филмчета. Между другото, то вече дори детските филмчета не са същите... Нито Том и Джери, нито Снежанка, нито никой имат същото изражение. Всичко е изменено и според мен не към добро. Много пъти дори съм се шегувала, че ако имам дете /живот и здраве/ няма да му пускам тези филмчета, а ще намирам старите, които бяха по моето време. Днешните не водят към нищо добро. В старите имаше хумор, докато тези са откровено глуповати...
Съжалявам за OFF - топика   give_rose
« Последна редакция: март 02, 2012, 12:24:29 от Mystique » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 06, 2012, 19:11:14 »

момичета вие мислили ли сте за подаръци за най-малките и тук говоря за деца от 3-4 годинки нагореее.. на тях ще им подарявате ли нещо?
Ние ще имаме също доста деца около тази възраст, но не сме мислили за подаръци за тях. Те нали ще си ловят от късметите, ние мислим да не купуваме, защото при нас децата са около 16 на брой и са различни възрасти и не може да им купим еднакви неща и за да няма сърдити, решихме да не правим подаръци.   pardon
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #161 -: март 09, 2012, 09:22:27 »

emetoem децата винаги ще се зарадват на нещо сладко за хапване   blum good без значени от годините  Wink ако намерите хубава шоколадова фигурка или просто пакетче с бонбони/сладки/меденки...  pardon торбичка с лакомства  smile за децата си е съкровище  yahoo
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #162 -: март 09, 2012, 11:06:06 »

Ние сме първата сватба в компанията и като цяло повечето ни приятели са по-малки от нас...затова ще имаме само 5-6 дечица. 4 от тях са на почти еднаква възраст- 7-9 години, 2 момчета и 2 момичета, има и по едно момче и момиче на 2-3 годинки. Мисля за момиченцата да взема и аз булка, която по нещо да напомня за мен (например да е с дълга тъмна коса, ако има такива изобщо), че да помнят винаги откъде им е...евентуално и с младоженец...дали в Джъмбо ще има евтини?
За момченцата се чудя какво да е, че пак да е в сватбена тема...идеи? Може по един младоженец,а ма някои момчета са презрителни към куклите и не знам...
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 09, 2012, 11:48:03 »

Ние сме първата сватба в компанията и като цяло повечето ни приятели са по-малки от нас...затова ще имаме само 5-6 дечица. 4 от тях са на почти еднаква възраст- 7-9 години, 2 момчета и 2 момичета, има и по едно момче и момиче на 2-3 годинки. Мисля за момиченцата да взема и аз булка, която по нещо да напомня за мен (например да е с дълга тъмна коса, ако има такива изобщо), че да помнят винаги откъде им е...евентуално и с младоженец...дали в Джъмбо ще има евтини?
За момченцата се чудя какво да е, че пак да е в сватбена тема...идеи? Може по един младоженец,а ма някои момчета са презрителни към куклите и не знам...

Ние също се чудим какво да вземем за момчетата. Джъмбо си струва да се посети, има много играчки на най- различни цени. Моето мнение е, че кукла не е подходящ подарък за момче. Едва ли ще иска да си играе после с нея, а идеята е играчките да са такива, че след това децата да си играят с тях.
Иначе нашата цел не е играчката да напомня за сватбата ни, а просто да е такава, която ще се хареса.
Аз много се запалих по детските хеликоптери с дистанционно управление, ама ме е страх децата да не започнат да ги пускат още в ресторанта.
« Последна редакция: март 09, 2012, 11:49:55 от sunset » Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #164 -: март 09, 2012, 12:11:04 »

О, 100% ще започнат Wink

Тези хеликоптери не бяха ли много скъпи- от 30 лв нагоре? Поне преди бяха така...

И аз не искам кукла за момчетата. може би количка...
Мислех си и за книжки или списания- различни за всяо дете и после ад си ги разменят?

За оцветяване не смея- не се знае как ще изцапат маси, дрехи, гости с тези флумастери...Нещо по-безопасно трябва smile

И да кажа пак, че балоните са голяма радост за децата. Аз още не знам дали ще имаме балони като украса, но в детския кът ще има поне по 2 на дете...На миналата сватба играха с тях цяла вечер smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines