Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 12:51:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 223144 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 02, 2011, 22:05:51 »

На нас ни предложиха отделно детско меню, което се състои то пилешки филенца, картофки, салатка и сокче. Мисля, че е подходящо.  smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #121 -: август 05, 2011, 14:27:21 »

най-добрия вариант преди да поръчвате специално меню за децата да се консултирате с родителите. те си познават децата и навиците им и знаят най-добре.

за отделна детска маса-повечето родители искат децата да са при тях. а и зависи колко са големи, дали могат да се оправят сами. най-удобно е ако има едно (или няколко) по-голямо дете, което да занимава по-малките.
ако децата са много добър вариант е да се наеме аниматор. и децата ще са доволни и родителите ще могат да се забавляват.
рисунките по лицата според мен не са нужни, за децата самата сватба е голямо изживяване. най-много да осигурите нещо за рисуване/оцветяване и да, моливи  smile не фулмастери!
най-добре се запасете с балони  smile децата най-много им се радват на тях  good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 09, 2011, 13:19:31 »

Ние ще имаме някакви балони по дансинга, именно заради децата. Отделно им купихме играчки за сапунени мехури. smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #123 -: август 09, 2011, 19:33:00 »

децата много им се радват на мехурчетата smile само да не пречат на другите гости.. защото все пак ще е в затворено поещение
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 10, 2011, 13:08:51 »

Ами и аз това се надявам, но ги пробвах и правят много малки мехурчета.  smile И течността вътре също е малко. Ето ги:
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #125 -: август 10, 2011, 17:59:10 »

не се притеснявай, децата ще се оправят веднага  Wink вие сте им подготвили интересно занимание, не е задължително да е много течността. няма цяла вечер да се занимават с това  smile на децата бързо им омръзва и най-интересното нещо  Wink важно е вниманието  good
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #126 -: декември 21, 2011, 00:23:16 »

Здравейте,на моята сватба ще има само две дечица:))Мисля да се посъветвам с управителката ,дали да не им сспретбнем детски менюта  или да ги оставим на свободна консумация:))Иначе съм запланувала книжки за оцветяване и шоколадов фонтан danceg
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #127 -: декември 21, 2011, 11:00:09 »

щом са само две няма да има проблем да са на свободна консумация  good книжките са добър вариант, а пък шоколадовия фонтан .... ще бъде кефф  Torte
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #128 -: декември 21, 2011, 15:42:42 »

ние все още не сме сигурни дали и колко деца ще присъстват. мисля, че ще е най-добре в самият ден родителите да решат какво да поръчат за тях.
идеята за аниматор, книжки, балони и т.н. е много добра.
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #129 -: декември 21, 2011, 15:50:14 »

Оф ами аз сега се замислям ,за двете деца не съм предвидила и столове и куверти ,сега трябва ли да говоря да сложат още два стола но без куверти или shok
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #130 -: декември 21, 2011, 16:13:42 »

място на масата и отделен стол мисля, че е задължително... за куверт прецени дали ще са на възрастен, детски или свободна консумация
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: декември 21, 2011, 17:50:33 »

при мен ще има само една малка гостенка, но ако реша да е тип бюфет pleasantry почерпката, мисля че тя с помощта на майка й, сами ще могат да си изберат в този случай от кое и колко да й се сипе. smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: декември 22, 2011, 00:17:01 »

Оф ами аз сега се замислям ,за двете деца не съм предвидила и столове и куверти ,сега трябва ли да говоря да сложат още два стола но без куверти или shok

Обикновено в ресторантите когато е за сватба имат и специално детско меню, тъй като дечицата не ядат колкото възрастните и обикновено избраните три или четири ястия никак не са подходящи за тях. Попитай във вашия ресторант какво са предвидили или дали вие можете сами да си съставите такова меню. Цената на детските менюта често е много по-ниска от нормалните. Ние имахме 2 дечица и за тях бяхме поръчали такива. А ако са под 5 години със сигурност трябва да им се осигури и собствено седящо място. За най-малките понякога осигуряват от ресторанта и специални детски столчета, при нас имаше. Пак трябва да се пита. Успех!  smile
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 22, 2011, 01:43:05 »

Ние имахме малки дечица с моята сестричка общо 7 деца.  smile За по-големите имаше детски куверт и бяха ги сложили на отделна маса.  smile Нямаше никакви проблеми през цялата вечер и си играха танцуваха, тичаха в закритата тераса на ресторанта и около нас често обикаляха на видеото няколко пъти са ги заснели в супер сладки пози и как ни зяпат, много интересно големи сладури. Хубаво е като има малки дечица на сватбата, но все пак трябва някой да ги наблюдава да не вършат пакости. Бяхме предупредили охраната на ресторанта да ги наблюдава да не излизат навън, че и басейна на хотела беше пълен. Проблеми с децата нямаше и няколко пъти като си гледаме вече видеото от сватбата има даже един много интересен момент на една моя приятелка нейното момиченце се целува с едно от момченцата  smile Bravo, явно много са се харесали и после с тортичка ги хранихме всичките.  :)Определено си е забавно, като има малки дечица сладурчета на сватбата. smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #134 -: декември 22, 2011, 10:27:09 »

Мария, шоколадовият фонтан специално за децата ли е предвиден? Аз лично бих ги държала по-далеч от него, защото доста ще се поизцапат lol Зависи и на каква възраст ще са разбира се smile
При нас се очертава да има деца, но смятам ,че всяко, което не е в количка и може да седи самостоятелно на стол, трябва да си има място. За менюто -или ще имат детско меню, или ще са на свободна консумация. Повечето ни деца се очертават около 3 години, предполагам, че родителите ще кажат предпочитанията за храната им.
Ако се съберат повече от 5 фъстъка, сигурно ще има аниматор.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines