Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:37:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222962 пъти)
 
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #105 -: февруари 28, 2011, 21:11:23 »

Искрено се надявам, че хората, които поканя, няма да приемат или отказват поканата, гледайки в менюто.
(има чипс който съдържа - картофи, олио, сол, и близалки със захар, вода и оцет - в нормални количества тези храни са си напълно ок.)

До каква и от каква възраст предвиждате детски менюта? Предвиждате ли бебешки столчета за най-малките? Предполагам, че дори те биха останали поне час.

Колко време всъщност се застояват децата по столовете, преди да им омръзне и да започнат да обикалят?

На моята сватба няма да се пуши, смятам да няма нито един пепелник в ресторанта. За сметка на това децата са добре дошли.

Предполагам, с цветни моливи вместо фулмастри поразиите ще са по малко. Някой има ли опит дали децата се заиграват с някакви игри, или предпочитат да тичат и танцуват?
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 01, 2011, 01:38:19 »

Според мен това е сватба и няма да отива да има играчки /колички, блокчета за рисуване и т.н/ - според мен ще им е достатъчно интересно да гледат и да танцуват - винаги има балони, с които да се заиграят. Като има и близалки и някакви залъгалки от типа "лапнеш нещо, глътнеш нищо" мисля, че ще се забавляват.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 01, 2011, 01:56:07 »

До каква и от каква възраст предвиждате детски менюта? Предвиждате ли бебешки столчета за най-малките? Предполагам, че дори те биха останали поне час.

ние бяхме предвидили менюта за децата над 3 годинки. Имахме само едно на годинка и друго на 2 и половина и родителите предварително ни предупредиха да не им правим меню понеже нямало да има нужда.Ако имаш малки деца под 3 годишна възраст може да питаш родителите какво може да им се предвиди като меню, а ако решат че няма смисъл ще си кажат  good

Цитат
Колко време всъщност се застояват децата по столовете, преди да им омръзне и да започнат да обикалят?


Не седнаха нашите! Сядане имаше само докато беше вечерята. В началото като са влезнали първата работа е била да свалят всички балони от тавана  sarcastic след което мамите са ги поскастрили да изчакат поне булката да си виси украсата  sarcastic после вечерта танцуваха сядаха в кръг около дансинга да гледат какво се случва или ако бяха на масата то не седяха а си играеха и си похапваха от тук от там. Но от деца до деца е различни, има някои които не спират да пречат, както се е случвало на други сватби...да се навират под масите, да досаждат на гостите и прочия.

Цитат
Някой има ли опит дали децата се заиграват с някакви игри, или предпочитат да тичат и танцуват?
ами ние нямаме, но ако са някакви диванета поне ще знаеш че з малко ще имате спокойтвие...докато им е интересно  pardon

CabuHka по принцип аз смятам че теизи заигравки са в случай че децата досаждат много на възрастните, за да може да се кротнат за момент поне.  pardon

ПП. grey Столчета нямахме предвидени понеже и ресторанта не знам дали и предлагаше де, но по принцип най малката ни сладурана си седеше при мамата или таткото, и то когато седеше. Тя тъкмо прохождаше и постоянно се вреше до каките и батковците и общо взето не се спря много много на масата за да има нужда от столче. А и като се замисля, ако ни се наложеше столче, щях да имам голям проблем да му намеря място  huhhuh.gif
« Последна редакция: март 01, 2011, 02:06:34 от BeRa » Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 09, 2011, 13:38:53 »

Ох и на нашата сватба ще има деца от всякакви възрасти и аз обмислям да им направя една маса ,специално за тях със всякакви вкусотии,за да може родителите им да не тичат след тях по време на цялата сватба ,ами да се забавляват със нас danceg
Иначе другото ,което сега ме затормозява са костюми за децата (понеже имаме едно наше и годеникът ми има още едно голямо момче от друг брак ) crazy
Главата ми се е запалила да подготвям сватбата да търся костюми и за тях и не знам вече.... girl_impossible
Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #109 -: март 18, 2011, 20:58:47 »

Здравейте и от мен! И на нашата сватба ще има доста деца. Едно от тях ще е нашето danceg! Тя е на 5 годинки, така че събирам мнения всякакви!
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 22, 2011, 01:17:26 »

Според мен, Отделна маса за по-големите дечица е хубабо да има ако са повече от 3-4, а при нас имаше и 2 по-малки на които рано им се приспа и се размрънкаха, нямало е кой да ги гледа sad иначе големите си танцуваха и веселиха заедно с нас без проблеми, беше им интересо и забавно и търчаха любопитни smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 27, 2011, 15:05:35 »

Здравейте и от мен! И на нашата сватба ще има доста деца. Едно от тях ще е нашето danceg! Тя е на 5 годинки, така че събирам мнения всякакви!

Според мен няма по -подходяща шаферка от нея  good
Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #112 -: март 29, 2011, 19:49:05 »

Благодаря за мнението, но проблема ми е в това, че ще има многоооооо деца (а аз и искам да присъстват).
По някакъв начин да им окажа нужното внимание.
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #113 -: април 09, 2011, 09:22:56 »

Сега зачитам тази тема и като гледам при мен ще е лудница. Ще има много малко деца на нашата сватба, но са страшно различни.
Едното е на 4 и не говори български, другото е на 5 и е много енергично дете, моя племенник е на 7 и е доста муден, и последното дете е на 3, но майка му не се отделя за него и минута. Не виждам как ще се заиграят тези деца shok. Иначе за храна ще питам подителите им, да не стане грешка.
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #114 -: април 09, 2011, 10:16:50 »

Здрвейте и от мен. Имам едно питане за децата. Не имаме няколко до 3 годинки, две на по 4 и едно на 9. Въпросът ми е за столовете в ресторанта. Ще ги сложа до родителите им, но на големи столове ли? Най - малките незнам как ще се чувстват. Другото е че на една от масите ще има 4 от тези деца и незнам как да нередя трима гости, едно дете, пак трима гости и пак едно дете. Вие как ги нареждате по масите.
За менютата питах майките на всички и ми казха да не им поръчвам порции (ще има само за най-голямото). Мисля само за някакви сокчета, че ще има само газирано иначе.
Активен
lesito_999
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 10, 2011, 14:21:22 »

Аз мисля че трябва децата да се забавляват .  Да хубави предложения дадохте . Обаче аз мисля че трябва да бъдат децата при нас защото на една свадба която ходих бяха направили кът за деца ама те само плакаха да отидат при нас . Затова по добре да направите само маса за малкита кадето да ядът а да си играят из нас ще им много весело .
 Wink Wink Wink
Активен
olina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #116 -: май 04, 2011, 14:31:09 »

другата седмица съм на сватба на брат ми, относно децата сме предвидили детско меню.
за занимавки още не сме, затова ви чета .но мисля отговорност на всеки от нас е да си занимава детето, така че да не пречи на гостите,та ако младоженците ми подготвят маса с лакомств абило те и вредни .......ще съм само благодарна.
 :danceg:аз ще разпечатам картинки за оцветяване и ще купя моливи ,за да занимавам моето момиче,ако й е скучно и за други деца ако проявят интерес.засега това съм измислила .моливите не цапат толкова колкото фулмастерите, понеже моето момиче ще е шаферка и трябва да пазим красивата рокля . good girl_wink
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юни 20, 2011, 21:31:06 »

Реших да потърся и вашето мнение по този въпрос. Иска ми се за децата да организирам фейс пейнтинг, имам и желаещ кой да го направи. Това, което ме притеснява е, че децата обичат да играят около булката и да не се залепи някое боядисано личице върху роклята. Как мислите има ли голяма вероятност това да се случи или ще съмуея да се пазя...като булката-беглец?  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юни 20, 2011, 21:38:06 »

Princess_of_the_Dawn, идеята ти е готина, но аз не бих рискувала.  pardon Тези забавления аз лично ги оставям за детските рождени дни. На сватбата ще им е забавно и без допълнителни занимания. Но ако мислиш, че ще се справиш и държиш да го направиш, защо не! smile
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #119 -: юли 02, 2011, 17:28:13 »

Princess_of_the_Dawn както ти е казала Monikamaria това не е детски рожден ден ,нито пък увеселителен парк...все пак като има и други деца те ще се заиграят.В такива ситуации,особено ако сватбата е лятна ресторанта да има отвън детски кът  smile(пързалки,люлки...) ако го има предполгам ,че родителите им няма да могат да ги намерят за да се нахранят ... biggrin Аз не се притеснявам за това ,ами какво да е тяхното меню? huhhuh.gif pardon
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines