Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:51:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222146 пъти)
 
gerimeri
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #90 -: декември 08, 2010, 23:08:43 »

Това с детски подаръчета за децата при нас беше пълен провал . Купихме различни за 4 деца ,а накрая се скараха . А аз бях толкова развълнувана ,че ще им подарим плюшени играчки . Идеята е страхотна ,но един съвет от мен . Взимайте еднакви за всички .
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 10, 2011, 02:12:21 »

Здравейте и от мен. Имам минимален опит с деца на сватба. Имам 2 по-големи сестри, които направиха сватбите си след като вече имаха деца. Съответно присъстват и още малчугани на тържеството. Те видаги се въртят около булката или тичат насам-натам. Мисля, че идеята с масичката за рисуване не е най-подходящият вариант. Може някоя булка да си тръгне по-шарена, отколкото е дошна. Обаче идеята за детските подаръчета е страхотна. Всички палавници ще ги харесат, стига наистина да са еднакви. В противен случай може да стане какафония  angry beating
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 10, 2011, 20:50:05 »

Това за "шарената булка" не се бях сетила! angry Чак смешно ми стана, колко трагично би могло да бъде! funnytooth
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 11, 2011, 00:40:42 »

Всичко си зависи от самите деца...на нашата сватба децата бяха ангели  Party time
аз мислих тогава за подаръчета и за тях ама така запецнах...то всяко си бе с предпочитанията...имах някои които не оичат плюшени играчки  pardon мислих за някакви хубави книжки за оцветяване с фолмастери...ама като се замислих за последиците които може да доведат на сватбата  girl_impossible и от мислене мислене се отказах да им подарявам каквото и да било...и дето ше е нещо тъпо , по добре да не им подарявам и си остана така...ама от тях по доволни нямаше...не се блъскаха не само в булката а на никой възрастен в краката...така си паснаха и се заиграха че не ги усетихме че са там...на отделната маса си имаха отделно меню и заемаха дансинга когато беше свободен... girl_in_love girl_in_love girl_in_love
не съжалявам за това че бяха там а съжалявам за децата които не бяха докарани от родителите си...не ги игнорирайте като гости...дори и да направят пакости то си истава хубав спомен...а улката и да я нашарят...ми че не е болка за умиране...поне моето мнение е такова...този ден е да се хареса на всички и всеки да се забавлява а не да търси кусури особено младоженците...нямаше по хубаво от това да видя доволните лица на родителите и семействата с деца които смятаха да дойдат за малко а останаха до края...и малчугани които трябваше да си ги прибират за да си лягат а не им се прибираше...и друго момиченце което бе с температура и цялото време си седя на стола но не му се тръгваше...пак дойдоха за малко и останаха до последно...така че...аз съм доволна от децата на сватбата си...  good good good
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 21, 2011, 16:05:36 »

Ние нямаме много малки деца на сватбата и за това сме направили само децки куверти( салата , пилешко и пържени картофи, торта и лакомства) За игри и по-специални подараци не съм мислила още
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 22, 2011, 01:21:34 »

За игри и по-специални подараци не съм мислила още

то за по специални игри за децата няам и да има време...освен ако няма някой който да се занимава специално с тях...ние единственото което бяхме предвидили за тях беше по времето на вечерята им бяхме пуснаи детски песнички на които те си умряха от кеф...идеята ни дойде спонтанно след като ги видяхме какви са ни сладури и добре че диджея имаше някоя и друга в запас та им пусна... danceg
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 22, 2011, 01:24:34 »

Понеже при нас ще има доооста малчугани, една приятелка на сестра ми се съгласи да ги занимава. Идеята за песничките по време на вечеря ми хареса и ще я споделя с DJ-я, за да се подготви предварително  yahoo good
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 22, 2011, 13:44:20 »

Хе-хе, добре, че погледнах в темичката - идеята за детските песни е страхотна! Иначе мисля да не предвиждаме нищо специално за децата, те няма да са толкова много, а по-развълнуваните - малките шаферки, ще имат кошнички с розови листа за хвърляне и други подобни "задължения", които мисля ще ги зарадват. За лакомства също не се бях сетила, но мисля да си останем само със сватбената торта и сватбените шоколадчета, които ще раздаваме на гостите - просто за децата ще предвидим повече.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 22, 2011, 15:30:00 »

аз все си представях че на детската маса ще имаме ей такива близалки
или поне подобни...ама уви за наща сватба не стана...иначе са много весели и децата се подлудяват по тях ...но пък вместо близалки имахме много други чипсове, пуканки, бонбонки и други лакомства а най хубавото бе че всичко се изяде, което означава че им е харесало  danceg

на моите шаферки също бях дала задачки и кошнички...а милата ми едната в църквата беше натоварена с голямата задача да държи букета и чантичката ми, а както тежеше тоя букет после милата не си усещаше ръцете  laugh ама нали иска да помага и да е до булката  pardon ..с.ега като я гледам на видеото как въздъхва и прекляка от крак на крак и подмята букета от ръка в ръка ...   ROFL
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 26, 2011, 22:57:27 »

аз все си представях че на детската маса ще имаме ей такива близалки
или поне подобни...ама уви за наща сватба не стана...иначе са много весели и децата се подлудяват по тях ...но пък вместо близалки имахме много други чипсове, пуканки, бонбонки и други лакомства а най хубавото бе че всичко се изяде, което означава че им е харесало  danceg
Извинявай, ама ти на това "лакомства" ли казваш? Това за мен са, простете за грубия израз, БОКЛУЦИ и ако знам, че на нечия сватба ще сервират тази помия на детето ми изобщо кракът ми няма да стъпи на нея!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 26, 2011, 23:08:43 »

Posum, не си ли малко крайна? Това са си обикновени близалки и повечето деца (момиченца основно) им се радват. Ако са научени от родителите си, че това не е здравословно - ок, със сигурност на една сватба могат да се предвидят и плодове за децата, примерно. Но чак пък да не отидеш на сватбата на някой, защото дава подобни "боклуци" crazy
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 27, 2011, 09:52:07 »

Защо да съм крайна?
Мнозина са хората, които смятат, че оцветената захар във форма на близалки, чипсът и безалкохолните са биклуци, следователно аз като бъдещ родител няма да давам тази помия на детето ми. А ако знам, че на детето ми ще му бъде сервирано нещо подобно - няма да го заведа, а щом то няма да отиде - е логично и аз.
Не трябва да си защитил професорантура по химия, за да можеш да прочетеш съдържанието на 1 чипс и да си направиш правилните изводи.
Плодове и зеленчуци с фреш - става.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #102 -: февруари 27, 2011, 12:24:20 »

Всеки си има мнение и избира къде да води децата си. За мен лично, ако ходя на сватба, водещо е това дали искам да уважа събитието и младоженците, а не това дали за детето ми е осигурена бавачка и здравословно меню, все пак детето си е мое и аз трябва да се грижа за него, без това да вреди на отношенията ми с хора, които ми показват уважение, като ме канят. Сватбата е празник на младоженците, не само на гостите, така че и те би трябвало да се съобразят. Да не говорим, че поканите за сватба по принцип са за родителите, не за децата и ако само от детското меню се определя дали ще се уважи повода, то тогава явно тези гости и младоженците не са достатъчно близки, за да се налага да са заедно в този ден. Не ми се вярва, когато някой човек отива на сватба първо да разпитва за менюто и тогава да решава ще ходи ли, защото тогава излиза, че отива за яденето, а не за празника на едно семейство. По принцип булките се сещат дори и за детайли като детски менюта, но чак пък от това да им зависи идването на гостите на сватбата, ми се струва излишна грижа и показва отношение. 
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 27, 2011, 14:08:03 »

Извинявай, ама ти на това "лакомства" ли казваш? Това за мен са, простете за грубия израз, БОКЛУЦИ и ако знам, че на нечия сватба ще сервират тази помия на детето ми изобщо кракът ми няма да стъпи на нея!

Виж мила,
първо не сме тука за да се скандализираме и изказваме по този краен начин...след като не си съгласна с мнението ми ОК, но има хиляди начини да го изкажеш. Все пак тук сме за да изкажем мнение, да споделим идеи и на който му допада да се възползва, на който не да си прави своето  pardon
Второ, защо си мислиш че с това ще храня децата  funnytooth все пак моля ти се, предвидено беше и меню с вечеря и салата за тях, както и сокове вместо газирани напитки...не сме чак толкова неориентирани какво трябва да ядат децата  pardon  ти го изкара че едва ли не само близалки и лакомства им е менюто.  laugh

Не знам дете което да не е яло в живота си поне веднъж някаква такава близалка. Дали точно такава или различна. Пуснах точно тези понеже на тези снимки попаднах, което не означава че ще са абсолютно същите, но както и да е... С една близалка която дори няма да бъде изядена цялата няма да му стане нищо на детето. Имахме пуканки и чипсове , но никой родител не си грабна детето и да се евакоира от сватбата, защото видиш ли не били полезни, а ако някой вземе да ме пита преди сватбата какво ми е менюто за да си прави сметка дали да идва...по добре да не си прави усилията не само да дойде ами и да ми се обади повече.  pardon
« Последна редакция: февруари 27, 2011, 14:19:51 от BeRa » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 27, 2011, 14:38:23 »

Я и аз да се изкажа тук  smile
Мисля ,че даже спора е безмислен :
1.Защото ако наистина уважаваш младоженците ще отидеш на сватбата им със и без детето
2.Ако заведеш детето и има такива неща като родител,който не иска отрочето му да ги консумира ще го ограничиш и просто няма да  му дадеш близалка.
3.Има близалки и близалки.Има близалки и лакомства от цигански сергии има и близалки ,произведени от реномирани фирми ,които съдържат само разрешените вещества.
Така,че ако сте майка с дете ,на което му е предложена такава близалка просто прочитате етикета ,вуждате кой е производител и преценявате дали става за консумация или не .

Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines