Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:42:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222155 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 31, 2009, 13:52:30 »

При нас се получават 6 деца - 3 момичета  и 3 момчета, като 2 са 4г., 2 на 6 год. и 2 на 10год. - решихме да ги дсложим на отделна маса с отелно меню - детско, подаръците също ще са отделни за тях...естествено детски.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #61 -: май 31, 2009, 15:18:25 »

Момичета, имам проблем! онзи ден се видях с братовчедките ми, които мислех д аса на детската маса....ами те сега са на по 14, тогава ще са на 15 и като ги видях направо онемях! Ми те са си момичета в пубертета, доста големички и не знам къде ми е бил ума да мисля при децата да стоят!  Oh my ... Направо съм в шок!

Проблемът ми, обаче, не е че те с апораснали, а че децата стават 3 и не знам къде да стоят!!!  GROAN GROAN Къде да ги сложа да стоят??? Не искам да са при майките си, не са големи, за да са при 20-годишните. Къде да ги сложа?  cray На отделна маса няма ли да се поучи гадно като са само 3??? Оххххх, помагайтеееее!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 31, 2009, 22:07:42 »

защо не попиташ първо дале ще ги взимат на сватбата, аз днес питах и едно дете ми отпадна от списъка
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #63 -: май 31, 2009, 23:57:54 »

Вале, ще ги вземат 100% е сигурно. Едното е от родата, другото е на кумата сестричка и ще дойдат с майка и 1000%, а третото ще е с цялото си семейство - родители и сестра. Няма мърдане. Поне да са повече дечурлига, но не са и не знам какво да правя.  girl_impossible girl_impossible
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 07, 2009, 00:49:18 »

Amelia и при мен се получи нещо такова...
и аз смятах децата на отделна маса и в един момент като стигнах до братовчедите ми да ги сложа на детската маса и майка ми ми каза каква детска маса и какво детско меню като те ядат повече и от мен...децата си растат и като не съм ги виждала много време вече и от къде да знам на какъв акъл са и колко са пораснали...и смятам да питам родителите им как предпочитат...дали да садо тях на масата или да са отделно по някакъв начин...а аз си мислех и жена да наемем примерно за да ги занимава а то се оказва една съвсем друга...
по добре питай родителите в такъв случай дали за тях и за децата няма да е по удобно да са си заедно защото има и деца които са залепени до дупетата на майките сии не се делят а по някое време може и да си се отделят в някой ъгъл в който да се заномават...
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #65 -: юни 07, 2009, 20:45:22 »

Ами май така ще направя - като не мог ада измисля друго, ще ги турна при майките им. Единственото, което съм решила е да не са при хората наша възраст.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 07, 2009, 20:52:44 »

определено ще е по добрия вариант да са при майките защото по ще има да си кажат нещо с тях от колкото с някой на нашата възраст  good
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 13, 2009, 08:12:22 »

Ние имахме 6 деца общо-най- малката на 5 год, най-голямата 6-ти клас.Всички бяха на отделна детска маса, с детско меню( краставички на ивички, доматки на малки пърченца, палачинка, пил.шишчета, пастички,детско шампанско,натурални сокчета и ананас, набучен с най-различни плодове).Децата са останали много доволни, особено от ананаса.. good
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 13, 2009, 08:59:31 »

И ние имахме дечица на сватбата - 4 момченца, най-големия на 4 години. Много се забавляваха, тичаха, танцуваха. Естествено племенникът ни беше неотлъчно до мен - или за ръка или седнал в мен. Всичките откараха до към 1 часа с родителите си. За тях бяхме оставили майките да поръчват каквото преценят от менюто, а като видяха сватбената торта направо залепнаха. Не разбирам булките, които не искат деца на сватбата. Аз лично им се радвах страшно много.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 17, 2009, 20:14:20 »

Ние имахме 6 деца общо-най- малката на 5 год, най-голямата 6-ти клас.Всички бяха на отделна детска маса, с детско меню( краставички на ивички, доматки на малки пърченца, палачинка, пил.шишчета, пастички,детско шампанско,натурални сокчета и ананас, набучен с най-различни плодове).Децата са останали много доволни, особено от ананаса.. good
и аз така реших всички деца на отделна маса, с отделно меню - даже точно такова каквото си писала. Дано и при нас останат доволни. Успокоих се като прочетох....
Активен
sonya_georgieva
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #70 -: юли 11, 2009, 11:09:20 »

Доста от ресторантите в София предлагат детски менюта и кътчета, тай че и малките гостенчета да се чувстват комфортно. Може да се измисли и  нещо по въпроса  за подаръчета им blum
Активен
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #71 -: юли 15, 2009, 14:48:07 »

При мене момичета ще има аниматор или аниматорка  , която ще забавлява децата .... Много съм доволна , агенцията ми го предложи като опция , понеже ще има около десетина дечица и ние решихме да се възползваме за да може всички страни да са доволни  - Ние , гостите , децата ........
Активен
nikol_80
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #72 -: юли 22, 2009, 15:45:13 »

Ние също бяхме помислили са тази част от гостите Kinder Kinder, аниматор , спец. меню, е те са най-важните blum
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 24, 2009, 14:05:17 »

А пък аз, като по-глупава, хич не бях помислила за отделни работи за хлапетата. Бях Мимата - на 8 вече, две момченца на 10, 12, още 2 момченца на 4 и 7 и момиченце на 10. Еми, не спряха да търчат заедно цяла вечер. По-големите пасяха по-малките, наговаряха си се, имаше реплика "хайде да ги оставим тези да си вдигат дандания" и заминават заговорнически да търчат навън в градината. Мимата, която беше в специална шаферска рокличка, до първия ни танц се беше преоблякла, защото хлапето е фръцла и не искало да си изцапа рокличката, пък му се играе.
 Така че, те дребните ще се забавляват, големите са по-трудни
Активен
delpierod
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 30, 2009, 08:38:42 »

момичета,помагайте.на нашата сватба ще има около 10 дечица и всичките са малки-под 10 години,даже като се замисля най-голямото е на 5.като в това число слагам  сина ми,който тогава ще е на 1,3 години.как да ги забавлявам?някакви идейки?аз си мислех за аниматор,ама в дряново където ще е сватбата няма такива екстри.явно ще трябва в търново да  търся,ама  не съм сигурна дали и там има????моля ако се сетите и за някакви други забавления за малките да споделите.+
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines