Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:05:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222186 пъти)
 
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 10, 2009, 23:22:34 »

Здравейте, наистина е много интерсна темичката и смятам, че доста бъдещи младоженци не са замисляли за заангажираността на най-малките гости. Момичета, предложенията ви наистина са много интересни, но докато четох постовете ви се замислих за тези малки сладури, с тези толкова цветни и хубави флумастри на какво биха заприличали без някакъв родителски контрол. А какво би станало, ако децата решат да отидат с с пастел/флумастер при мама или хубавата какичка, която е булка да й покажат своите творения? Все пак колкото и егоистично да звучи всички на този ден буха желали да са издокарани и красиви, а допълнителната декорация от малкото съкровище може да не им допадне  особено много върху чисто новият костюм. За това си мисля, че идеята за допълнителен човек, който да ги наглежда е невероятна.
това с детегледачката  pleasantry е добър вариант...така или иначе даваме цял човал с пари та 50-100 лв с тях и без тях...а и със сигурност и родителите ште останат много доволни а и децата ште се забавляват и ште изкарат един по различен ден...и п интересен...  blum
Напълно те подкрепям, като ще правим нещо да е както трябва.
Относно детските менюта, повечето ресторанти предлагат "съкратен" вариант на това за останалите гости, тъкмо децата няма да ровят в чиниите на мама и тате, защото в тях има нещо по-различно girl_wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 04, 2009, 15:46:00 »

Здравейте,според мен проблема с палавите дребосъци е на родителите,защото те ще тичат подир тях през цялото време.Ако те решат да ги вземат на сватба със себе си,значи са си направили сметка,че ще имат ангажимент да ги гледат да не направят някоя беля.А за меню за деца се сещам за Макдоналдс,има си и играчка и на децата им харесва,само да не е в оригиналните макдоналдски опаковки,а в чинийки.
Не съм много съгласна, защото собствената ми сестра има малко дете, а повярвай ми той е изключително живо и игриво дете и не бих искала сестра ми цяла вечер да се притесняма и да търчи след него, а да се забавлява заедно с мен. Аз също съм решила да има детско меню, както и вегетарианско. Отделен кът за децата за забавление, защото те не са никак малко, а и са горе долу на една възраст. Но варианта за човек, който да се грижи за тях и да ги занимава е най-приемлив. Все пак  50лв. за аниматор мисля че не са много, а и така ще бъдат доволни и родителите им.  Вариантите за забавление на малчуганите са наистина много и може да се измислят такива, с които да не се цапат или наранят. Едно време имаше една много забавна книжка с детски игри, а и аниматорите сигурно ще имат цял чувал с предложения puppets
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 04, 2009, 15:52:27 »

И забравих още нещо. Понеже нашият ресторант е с две зали, но са в общо помещение едната, която няма да ползваме мисля цялата да я направя за децата, като наемем надуваеми фигури и пързалки, малък батут и подобни неща  с които ще им е забавно, но бих искала първо да се допитам за мнение до 1-2 майки за тази идея.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #33 -: март 05, 2009, 14:58:15 »

valia_diva Искам да съм дете (на години, защото сега ще продъня батутчето) и да съм на твоята сватба!  blush
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 06, 2009, 16:23:03 »

valia_diva Искам да съм дете (на години, защото сега ще продъня батутчето) и да съм на твоята сватба!  blush
ако взема голям батут дали сватбата няма да се премести направо в детският сектор и горките малчугани да има да се редят на опашка  goody hurrah laugh
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 06, 2009, 16:28:42 »

и още нещо, за което моята майчица ме подсети. Понеже сватбата ще е в друг град, а ще имам доста малчугани - от групата на ходещите памперси, в хотела ще вземем няколко стаи, където ако им се приспи да има къде да легнат, а бабите ще се включат в наглиждането за да могат родителите им да се позабавляват повече. А и не всички от гостите ми ще остават в хотела, но най-малките са на почит.
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #36 -: март 09, 2009, 22:48:29 »

valia_diva, направо ти се възхищавам за колко неща си помислила  Bravo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 11, 2009, 10:35:46 »

valia_diva, направо ти се възхищавам за колко неща си помислила  Bravo
благодаря. надявам се обаче да не забравя нещо от най-важните
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #38 -: март 22, 2009, 15:50:48 »

Здравейте, момичета!
На нашата сватба ще има деца по малко, но от различни възрасти. 2 на по 8-9, 3-4 на по 15, 2 на по 17-18/едното емомче и ще е при момчетата/, които май на са деца, ама аз към малките ги слагам. Какво да правя? Не са много, че да имат "детски кът", ако ги сложа на една маса няма ли да им е тъпо на по-големите, че стоят с лапетата на една маса. Какво да сложа на тая маса като са големи за моливи и оцветяване и т.н. Какво да измисля за тях???

Аз мислех за тях да има близалки, бонбони и целувки в купички, да има балони на столовете, да им подаря по някаква плюшена играчка на всички  и да има хвърляна на букета за тях отделно с друго малко букетче. Все пак не може при хвърлянето на букета да го хване 9 годишно хлапе. Вие как мислите? Дали ще им хареса? Какво друго мога да направя???

И последно ще имам 18-годишно момиче и него към коя група за букета да го сложа? Към "големите" или към "малките"? Май към големите, а?
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #39 -: март 22, 2009, 16:12:08 »

Амелия, 18 годишните са към големите вече... а вместо да хвърляш букет за децата... можеш да хвърлиш една плюшена играчка... която водещия или DJя да изтълкува така - ако я хване момче - първото ви дете ще е момченце, а ако я хване момиче - момиченце... Иначе децата могат да се включат като асистенти на водещия в някои игри, за да не им е скучно. Но говоря за най-малките. 17 годишните обичат да се правят на големи, така че може би не ги слагай на една маса с децата. А за тези по 15... може да поговориш родителите им... за да не се окаже, че после ще се сърдят задето  са попаднали в "детската градина". Така мисля аз.

Иначе могат да им се измислят викторини, лотария... или пък някакъв конкурс...
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #40 -: март 22, 2009, 16:41:23 »

Идеята е добра. Проблемът ще е, че имаме само мом chee *happy*иченца и нито едно момченце. chee kezz  Не знам как така се получава, но имаме големи момчета около 20 годишни и момичета от най-различен калибър. Сега си написах списъка с гостите и видях децата - 3 на по 9-10 /на 8 до тогава няма да има, не знам и аз какво мислех преди малко/ и 3 на по 15. останалите ще са наистина големи и хубавото е, че се събират  точно на по 1 маса и момчетата, и момичетата и лапетата. Май няма да има проблем ако са на една маса така 6-те?

идеята за викторините е добра, друго мислех да им надуя балотите на столовете и вътре да има пожелания, късметчета и т..н и като ги пукат да им е интересно. Просто неми се ще да се правят някакви игри с тях и да се занимава цялата зала с лапешорите. Все пак не сме на детски рожден ден. За това нещо много кратичко - някаква бърза викторина или нещо такова е добра идея. Оххх, по-лесно е с по-малките деца. Тях поне знаеш с каккво да ги занимаваш. А 15-годишните?!? С какво?
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 24, 2009, 11:47:48 »

Момичета, а моето чудо? Очакваме 25 деца  shok. Ще бъдем на горско-градинско парти насред парка, ресторантът има детска площадка. Всички, като разбраха къде ще сме, писнаха в един глас, че ще дойдат с хлапетата. Според мен децата ще имат достатъчно къде да тичат и с какво да се забавляват и няма да им взимам аниматорка. От една страна тя ще се надвиква с ДиДжея, от друга.. абе хайде моля ви се, аз като бях малка съм ходила поне на 10тина сватби с нашите и никога не ми е било скучно. Може да има балони (не с хелий, защото сме на открито) и подаръци-играчки, обаче.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #42 -: март 25, 2009, 00:26:42 »

Мислих, мислих за 15-годишните и се сетих, че това, което ми беше интересно близо до тази възраст бяха лексиконите, които бяха плъзнали навсякъде. И мисля, че като им бях на гости последния път на две от момичетата, те са ми братовчедки, и едното ме преследваше с един лексикон, но бързо и отказах. Някаква такава идея ми се върти в главата. Примерно една красива тетрадка да я направя с въпроси, за да им отнема време и после да могат да рисуват, да пожелават разни неща на младото семейство...нещо такова. Как ви се струва?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 27, 2009, 15:36:10 »

Amelia от всичките ти идейки,последната ми звучи най-добре.
За мен 15 годишните вече не са малки деца и не е необходимо да им се създават специални занимания.
Освен това пишеш,че повечето са момичета-ами на тази възраст те всички ще мечтаят да са на твое място-онзи батко от 10 клас да им подари роза,да се влюбят и да стигнат до олтара.


Успех!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 27, 2009, 23:52:50 »

Мислих, мислих за 15-годишните и се сетих, че това, което ми беше интересно близо до тази възраст бяха лексиконите, които бяха плъзнали навсякъде. И мисля, че като им бях на гости последния път на две от момичетата, те са ми братовчедки, и едното ме преследваше с един лексикон, но бързо и отказах. Някаква такава идея ми се върти в главата. Примерно една красива тетрадка да я направя с въпроси, за да им отнема време и после да могат да рисуват, да пожелават разни неща на младото семейство...нещо такова. Как ви се струва?
Това е симпатична идея и много мила ! Нещо като сватбената книга в която пишат по големите гости / хихихи/ само че в по детски вариант ! Харесва ми не бих се сетила !  banana DANCE
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines