Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:17:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За най-малките гости!  (Прочетена 222914 пъти)
 
gorska_feia
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #75 -: юли 31, 2009, 19:15:13 »

delpierod, най-добре според мен е да има отделен човек, който да се занимава с тях, или поне в по-голяма част от времето. Може това да е аниматор, може да ги настаните на отделна маса и да имат "детски кът" там. По този начин те ще се забавляват помежду си. smile
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 01, 2009, 21:22:23 »

Ей,сега като подхванахте темата за децата,може не само отделни подаръчета,а може и да се направи една отделна маса като детски кът,където да има примерно книжки за оцветяване и пъзел и така на дечицата няма да им е скучно и ще се занимават,а майките ще могат да се насладят на сватбата.

Еххехе това на мен много ми допадна Браво krisssy  Bravo
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 03, 2009, 23:01:35 »

момичета,помагайте.на нашата сватба ще има около 10 дечица и всичките са малки-под 10 години,даже като се замисля най-голямото е на 5.като в това число слагам  сина ми,който тогава ще е на 1,3 години.как да ги забавлявам?някакви идейки?аз си мислех за аниматор,ама в дряново където ще е сватбата няма такива екстри.явно ще трябва в търново да  търся,ама  не съм сигурна дали и там има????моля ако се сетите и за някакви други забавления за малките да споделите.+

според мен най голямото занимание за децата ще е някой клоун...той е най интересен за децата а и ако няма аниматори под ръка измисли някакъв костюм ...по куку магазините може и да има такива за клоуни и хвани някой който да се занимае с това...
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 08, 2009, 21:11:21 »

В крайна сметка на нашата сватба имаше само едно детенце и аз му бях подготвила подарък книжка с пъзели. То беше толкова толкова щастливо, че цяла вечер сочи ту мен ту книжката и определено не се нуждаеше от други забавления, постоянно си танцуваше около мен и младоженеца  smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 08, 2009, 21:15:32 »

Това с книжката с пъзели ми хареса.На моята сватба ще има само две дечица и много ми се иска да им купя нещо.При първа възможност ще погледна в книжарниците.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 06, 2009, 23:11:20 »

е...след като предполагах и мислих за децата какво да им измисля сега е момента да кажа какво всъщност се получи...
малко ги пренебрегнах накрая сладурковците защото всичко стана на бързо спрямо подготовката и когато ми дойде на ума че трябваше да измисля нещо просто нямаше време...беше деня преди сватбата и реших да оставя въпроса така и каквото това...просто нямаше как...в крайна сметка на самата сватба ми дадоха да разбера че ако бях им взела книжки и завагалки нямаше да е същото или нямаше кой да им обърне внимание...толкова бяха емоционални и така танцуваха че не седнаха през цялата вечер...в същото време когато имаше някаква игхра или ритуал те бяха насядали на земята и гледаха в захлас...
ето някои от тях  Bravo


а най голямото им занимание се оказаха балоните с хелий които докато да влезем в ресторанта ние почти се бяха погрижили да свалят ..  danceg и с тях дансинга никога не оставаше празен...дори когато минавахме за наздравицата бяха там и си играеха


общо взето...с две ръце съм за малчугани на сватбата...страхотни са  yahoo
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #81 -: януари 15, 2010, 11:30:44 »

И аз мисля, че е хубаво на сватбата да има дечица - макар и да създават суматоха, са много забавни и непосредствени! Освен това са добър знак за бъдещите младоженци  good
Ние още не знаем дали нашите гости с деца ще решат да си ги водят, но ще се радваме, ако стане така. По съвета на една приятелка няма да им поръчваме специално меню, а ще оставим майките и татковците им да им изберат на самото тържество.
Предишните постинги за балоните и пъзелите дават много добра идея - някой може ли да помогне с още съвети ?
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 09, 2010, 09:20:41 »

 Ние също ще имаме досто малки дечица - две по на 10 месеца /който май няма да присъстват на цялата сватба по някое време ще бъдат предадени на бабите си/ и другите са на по 2 и 3 годинки който са изпитани на купони с нас и се справят чудесно  smile Най-големите ще са мойте първи братовчеди -в 2 и 4 клас
Не съм мислила за забавления за тях - незнам мисля че ще им е най-забавно ако участват в купона заедно с нас  smile
Мога да им взема   детски балони във формата на някое животно или нещо такова  с хелии и ако оживеят  smile до края да си ги вземат за тях  smile Съмнявам се да седнат мирно и да си играят на масата с нещо -толкова място и възможност имат за щуреене  Girl Boy
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 09, 2010, 21:12:50 »

На нашата сватба, имаше малко деца, понеже беше малка сватба, само най-близките и приятелите, но децата се забавляваха с балоните smile
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #84 -: февруари 24, 2010, 12:55:26 »

Аз мисля че малки деца нямат място на сватбата. И без това нищо не разбират, защо да гълтат цигарен дим и да са подложени на такъв шум.
Активен
Vaqq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #85 -: февруари 24, 2010, 22:49:38 »

BeRa е съвсем права,че клоун би свършил чудесна работа,но по - добре да си е истински клоун,който се занимава с това да забавлява децата защото на никой от гостите няма да му се прави на такъв по време на сватбата,ако пък ресторанта ви има градина ще е още по - добре тъкмо ще са на въздух и ще се забавляват наравно със възрастните и родителите ще разберат нещо от сватбата.Мисля си,че е хубаво да има дечица на сватбата нали това е смисъла на живота. LOVING
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #86 -: май 24, 2010, 20:57:25 »

Трябват ми примерни менюта за дечица 3-4 годинки. От ресторанта ми предложиха да са на отделна маса, но майките предпочитат да са около тях. Сега аз трябва да избера, какво да им се сервира и кога. Притеснява ме, че на възрастните ще се сервират 5 различни неща и не искам децата да се почувстват пренебрегнати. Предложете ми какво ще им е интересно и какво биха опитали с удоволствие, защото редовните пържени картофки и сандвичи, не ми се виждат никак подходящи.
Активен
ivels
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #87 -: август 13, 2010, 10:09:07 »

Да се включа и аз в темата наистина е много подходящо за децата на сватбата да има една маса с разни сладки и бонбони като идеята може да се дообогати и с маса с разни фулмастри и книжки за оцветяване, хем няма да им е скучно и ще си се забавляват по техен си начин и няма и да пречат много на възрастните smile моята идея е да сложа и един шоколадов фонтан, който както разбрах и не е никак скъп с  кг шоколад  и котешки езичета излиза 50 лева smile


* 348210609_xAGQu-M.jpg (57.86 KB, 400x300 - видяно 2664 пъти.)
Активен
elivesko
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 29, 2010, 17:16:40 »

Отделна маса за децата е страхотна идея !  yahoo Детски подарьци и много лакумства .  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: ноември 02, 2010, 17:03:09 »

 huhhuh.gif Не мисля, че да ги сложите на отделна маса е добра идея. Те няма да се познават повечето. Ще бъдат и на различни възрасти. При децата 3 години разлика е много съществена. А и от 13 години нагоре те съвсем не са деца. Нима сте забравили?!?! Определено няма да се чувстват добре в началото никои от тях според мен. Когато са готови за това те сами ще си се обособят в групичка. Бъдете сигурни. Но аз нямам намерение да ги принуждавам от началото. Давам съвет като психолог. smile
 За различното меню и различните подаръчета за тези под 10 години обаче гласувам с две ръце! good Само се чудя коя идея е по-добра - на майките да се каже да си избират те свободно или да има специално детско меню.  scratch one-s head Ще има консултация с управителя на ресторанта със сигурност. smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines