Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 07:44:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашият лекар акушер-гинеколог  (Прочетена 398191 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 06, 2008, 02:38:31 »

За Бургас - вчера приятелката ми е ходила на 3Д при Калчева и е очарована от отношението й  good Много мила, професионалист, обръща внимание, страшно доволна е останала, но за съжаление и тя не работи с касата.
Иначе бременността й я следи Гамишев, принципно е доволна, ама все имал много пациенти и не бил много по обясненията. Но иначе бил мил, ама ако не го питаш - не обяснявал.

На Luv4e Ризова май й следеше бременността, пиши й на лични, ако се интересуваш.
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 11, 2008, 11:43:18 »

За Ямбол , мога да кажа, че съм страшно много доволна от д-р Янчева.Много е мила, добра и води бременноста като не пропуска нищо!Само има един минус, това е че тя НЕ изражда.Сега си я смених заради това, защото тя ми каза къде да отида и отидох при д-р Кънева в Сливен в болница Хаджи Димитър ходила съм само веднъж, но останах с добри впечатления...
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 07, 2009, 17:39:57 »

Знаете ли нещо за д-р Кузманов,Торакс Пловдив? Някакви отзиви? give_rose
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 07, 2009, 23:27:48 »

Аз досега съм ходила само при д-р Румен Велев. При него раждах преди доста години в Майчин дом, а в момента разбрах че е зам. директор на Шейново, но аз ходя в частният му кабинет. Мога да му се доверя изцяло  good, а аз не съм лесен пациент, защото ходенето на гинеколог никък не ми е приятно smile.
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 07, 2009, 23:32:37 »

Знаете ли нещо за д-р Кузманов,Торакс Пловдив? Някакви отзиви? give_rose
Magivs е от Пловдив, тя може да ти каже.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 08, 2009, 09:33:39 »

Цитат
Цитат на: preslava_82 в Вчера в 17:39:57
Знаете ли нещо за д-р Кузманов,Торакс Пловдив? Някакви отзиви?

Мисля ,че една моя позната ражда при него ,ще поразпитам и ще пиша  good
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: януари 08, 2009, 10:31:24 »


Мисля ,че една моя позната ражда при него ,ще поразпитам и ще пиша  good
Благодаря give_rose Аз тази сутрин ходих при него за преглед,признавам,че ми обърна внимание за всичко,което го попитах обяснява good Но е хубаво да знам и друго мнение pardon
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 08, 2009, 13:15:27 »

Момичета аз днес съм на доки и мисля да се запиша при д-р Бранимир Градинаров - Варна. Някой можели да ми каже нещо за него
Активен
liali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


Вещица и половина


« Отговор #98 -: януари 08, 2009, 21:51:59 »

darling и аз съм решила да раждам при  него, при Велев....

отидох при него сега накрая на деветия месец, защото определено ми го препоръчаха, дори и лекарката, която ми следеше цялата бременност!

Би ли ми разказала нещо повече за него, за отношението му повреме на  раждането... въобще всичко което се сетиш ще ми бъде от полза... give_rose

тъй-като съм го виждала само няколко пъти, не знам много за методите му.... а истината е, че колкото повече наближава раждането ми (а то идва съвсем скоро) все по- голяма паника ме хваща  pardon pardon pardon
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: януари 09, 2009, 22:23:54 »

 Liali, аз раждах при него преди доста години, но още десет пъти на да ми се наложи, пак при него ще раждам. Казват че таксите му са малко високи, но аз нямам база за сравнение. Той ми следеше бременността от 4ия месец и доколкото съм разбрала от него не е привърженик на секцио ако не е наложително. Една идиотка от Сливен ми беше изкара ъкъла докато бях на гости на родители ми и ме вкара в болница за задържане. Аз излязох срещу подпис и си дойдох в София, тогава той ме успокои че няма опасност и не се налага зашиване, както искаше тази лекарка. По време на раждането стоя при мен през цялото време, убеди ме за упойка, защото исках да се правя на героиня и на края със завидно спокойствие извади моя Жорко с форцепс, от който той имаше само малко зачервено на челото. На бързо ме вкара в родилна зала и явно там възникна проблем но той през цялото време ми говореше нещо, така че чак по-късно си дадох сметка за проблема. После идваше при мен всеки ден.
Странно е също че той помни пациентите си, а те не са малко.
Пожелавам ти бързо и леко раждане ! Не се притеснявай и мен беше страх но със с него се чувствам сигурна. Вие говорихте ли за цени и условия в Шейново ?
Активен
liali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


Вещица и половина


« Отговор #100 -: януари 14, 2009, 15:09:27 »

darling от сърце ти благодаря за подробната и разбира се положителна  информация, която ми даде...

по негова препоръка се разбрахме да раждам в Шейново, защото както знаем има вариант да ходя и в "Света София"- на Мазнейкова с него, но той съвсем ясно и подробно ми обясни, че по настоящем в Шейново има по- добри условия... с оглед, екип, специалисти и най- важното апаратура...

Относно цените, разбира се също ми разкза подробно.... естествено не е евтино след като си избираш екип, стоя и т.н., но за един такъв момент като раждането на детето ти, едва ли някой би се поколебал да избере най- доброто... give_rose give_rose give_rose
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 14, 2009, 21:11:56 »

И аз ти препоръчвам Шейново. Даже мислех че вече не ходи в Св. София на Мазнейкова. Нямам лични впечатления но в нета има ужасни неща за тази жена и клиника. Наистина е важно да се ражда там където има апаратура иначе не дай си Боже се случи нещо, бебето ще трябва да го местят. Стискам ти палци за лесно раждане, че като гледам то не останало  Wink
Активен
liali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


Вещица и половина


« Отговор #102 -: януари 15, 2009, 23:49:47 »

darling а как се държи Велев по време на самото раждане???

обяснява ли какво птрябва да правиш??? как трябва да се напъваш??? и др.
и груб ли е ако нещо не се справяш????  blush


сори за спама, ама ей тва е нещо което напоследък много ме мъчи????
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 16, 2009, 12:50:38 »

Не е мила, изобщо не е груб. Раждането беше най-приятната част за мен, измъчи ме предродилно една акушерка. Много е спокоен. Шегуваше се през цялото време. Говорише ми различни неща, дори да ти кажа честно не помня с колко напъна излезе детето, но имам чувството че не по повече от 20 минути беше самото раждане. Пак ти казвам че той изкара Жорко с форцепс, но не останах с впечатление че вината е моя.
Активен
bebZz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #104 -: януари 23, 2009, 00:42:40 »

Rodi ходила съм веднъж при Градинаров, имах проблеми с гъбички, майка ми работи в тази сфера и й го препоръчаха много нейни колежки, наистина беше добър човекът, преди това с месеци ако не и с години си влачех инфекциите и все уж се оправяше и пак не.  good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines