Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 05:23:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашият лекар акушер-гинеколог  (Прочетена 399296 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 11, 2008, 10:29:49 »

Ами, Вики, доста труден въпрос  tease И двете са много мили и много добре обясняват. Знам само, че Лекова не изражда, а само следи бременността (нямам инфо за Павлова). Може би Павлова ми е по-симпатична, иначе като лекари... ходила съм само по веднъж и имам много добри впечатления и от двете.
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #76 -: ноември 15, 2008, 16:10:38 »

момичета,моля ви можете ли на лични да ми дадете координатите на д-р Павлова и да ми кажете как става записването при нея, а и каде се намира кабинета и!Много ще съм ви благодарна наистина!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 17, 2008, 10:40:29 »

Влез в страницата на МБАЛ Св. София и там можеш да си запишеш час на телефона на регистратурата за д-р Павлова.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 19, 2008, 20:35:04 »

Понеже има много мами от сливен имам един въпрос дано можете да ми помогнете
Искам да знам някой познава ли док Костадинов и може ли да ми каже нещо за него дали в момента е в града защото му звъня но му е исклюмен телефона а ми трябва доста спешно
Моля ви мами от Сливен помагайте give_rose
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 02, 2008, 21:28:21 »

А някой има ли впечатления от акушер-гинеколозите от Вита - по-специално много ми хвалят Антоанета Илиева (до края на месеца няма свободни часове  Oh my ...)? Много се чудя между Вита и Токуда, ама и за Токуда няма много отзиви...
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 03, 2008, 10:25:56 »

Според мен най-добре да отидеш и да добиеш лични впечатления от лекаря. Много важен е и факторът кое ти е по-близо.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 03, 2008, 11:13:17 »

Да, така е, Вита ми е по-близо, обаче Токуда някак си ми се вижда по-"надеждно" място. Не знам и аз. А не може да ходиш всеки месец при разлчини лекари само за да ги пробваш  pardon
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: декември 03, 2008, 13:27:13 »

Зависи за какво искаш да ходиш. Ако е за следене на бременност - в Токуда само 2 лекарки работят по здравна каса, а ако е само за преглед - записването става поне за месец напред и чакането е дълго, което е малко изнервящо.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #83 -: декември 03, 2008, 13:52:44 »

А някой има ли впечатления от акушер-гинеколозите от Вита - по-специално много ми хвалят Антоанета Илиева (до края на месеца няма свободни часове  Oh my ...)?

На мен ми препоръчаха същата лекарка и то лекар от самата болница и също ме предупредиха, че е тежък график  good Явно си заслужава.
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: декември 04, 2008, 09:52:07 »

Момичета ,аз имам впечатления от др. Илиева.Самата тя като специалист е много добра и внимателна, но това с този натоварен график е пълен ад. Аз бях при нея на първия си преглед -(бременна в 6 г.с.), чаках за прегледа около 4 часа, защото имаше хора доста пред мен ,някаква родилка ,която тя се качваше да наглежда и хора идваха с часове ( аз не бях успяла да си запазя час). Прегледа ме ,видя бебчето, вземи микробиология и ми каза ,че иска да ме погледне пак след една седмица .След няколко дни се обадих да си запиша час този път, а тя ми каза ,че за месец и нещо напред няма свободни часове ,тогава се замислих ,че ако е така през цялата ми бременост ще полудея и се отказах да ходя при нея. Отидох да си взема само резултатите ,а пред кабинета и хора с записан час за 8 ч. ,чакаха вече 1 час.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 04, 2008, 13:42:55 »

Момичета ,аз имам впечатления от др. Илиева.Самата тя като специалист е много добра и внимателна, но това с този натоварен график е пълен ад. Аз бях при нея на първия си преглед -(бременна в 6 г.с.), чаках за прегледа около 4 часа, защото имаше хора доста пред мен ,някаква родилка ,която тя се качваше да наглежда и хора идваха с часове ( аз не бях успяла да си запазя час). Прегледа ме ,видя бебчето, вземи микробиология и ми каза ,че иска да ме погледне пак след една седмица .След няколко дни се обадих да си запиша час този път, а тя ми каза ,че за месец и нещо напред няма свободни часове ,тогава се замислих ,че ако е така през цялата ми бременост ще полудея и се отказах да ходя при нея. Отидох да си взема само резултатите ,а пред кабинета и хора с записан час за 8 ч. ,чакаха вече 1 час.


Много кофти.  girl_impossible И ти в крайна сметка при кой лекар си? Има и една - Кълвачева май се казва. Също я хвалят.
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 04, 2008, 21:37:32 »

Накрая се записах при док. Клисурски в Майчин дом и за сега съм доволна.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 04, 2008, 22:13:27 »

ето моите впечатления за доктор Кълвачева, Вита. 2 пъти ходих при нея през престоя си в БГ.

Самата докторка познава всяка пациентка по именно (шапка и свалям за това!), НО когато дойде твоя час ти не влизаш, а влиза човека който каже докторката. Няма никакъв ред. beating

Първият път чаках 5 ч. angry Влязох в кабинета, след като се бях залепила за вратата и казах на лекарката, че сега е моя ред. Това, което ме потресе бяха думите на Кълвачева: "Как може небременно момиче да пререди бременни жени!". Права е, но 5часа без храна, вода, почти без въздух в малкото коридорче, претъпкано с 20 момичета поне - не е лесно да се издържи за които и да е.

За прегледа - беше внимателна, да. Но през цялото време беше на телефона с руското консулство по личен въпрос. Телефонният разговор, както и прегледа ми продължиха 30 мин.

Излязох от кабинета и казах на мъжа ми - сега разбирам защо някои момичета си вземат болнични от 3-ти месец - няма как да успееш с подобно чакане и работа.

Вторият път отидох, когато докторката ми каза, че е по-спокойно (четвъртък след 6 вечерта). тогава всичко беше ОК.
Налагаше се разговор с нея по телефона след 1 седмица- вярно, даде си мобилен и служебен телефон, но така и не успях да я открия. А доста упорито звънях 2 седмици.

Въпреки различните емоции, мисля че тя е добър доктор с прекалено много пациенти.
съжалявам за дългия пост....
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #88 -: декември 05, 2008, 11:00:49 »

Помощ от мамите в БУРГАС!!!!!!!!!!  shok Търся си добър доктор, който да ми наблюдава бременноста  girl_impossible
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 05, 2008, 13:30:50 »

Аз специално ходя при д-р Душепеев,но той е частник и не работи с здравна каса и друг доктор ще ми води отделно картона.Иначе всеки път,когато го посещавам ми струва 30лв. nea,но като цяло съм много доволна за сега,невероятен човек е и голям майтап пада с него DANCE
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines