Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:36:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашият лекар акушер-гинеколог  (Прочетена 396742 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 24, 2008, 21:03:04 »

Аз в понеделник съм на преглед при д-р Камелия Павлова в "Света София" ( ама не бившата Тина Киркова, а клиниката на Мазнейкови). Чух много добри отзиви за нея, дано да се потвърдят  good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 25, 2008, 07:55:59 »

Солесито ще те помоля после да споделиш мнение за болницата, че ми е на една крачка,но никак не ми вдъхва доверие. Откакто гледах един репортаж за Мазнейкови много се наплаших, а и четох в интернет разни отзиви на жени раждали там , заразени с разни инфекции и такива неща. А и още в самото начало когато болницата беше нова вадеха разни черни чували и вечерно време ги горяха в контейнерите пред нея, което според мен е много незаконно, тъй като си има специален регламент и отпадъците от болниците е забранено да се изхвърлят в обикновени кофи пък камо ли да се горят. Една нощ целия квартал миришеше на дим и се чудехме къде гори пожар, а се оказа, че те пак си горят нещо в контейнерите.
« Последна редакция: септември 25, 2008, 08:00:05 от Zahira » Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #47 -: септември 25, 2008, 09:10:12 »

Аз в понеделник съм на преглед при д-р Камелия Павлова в "Света София" ( ама не бившата Тина Киркова, а клиниката на Мазнейкови). Чух много добри отзиви за нея, дано да се потвърдят  good

solecito да не би да сменяш доктора, при който ходеше. Аз съм забравила да пиша след прегледа при него и наистина е внимателен.Нищо повече не мога да кажа, защото беше инцидентен прегледа. Ти да не си се разочаровала нещо от него!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 25, 2008, 20:24:38 »

solecito да не би да сменяш доктора, при който ходеше. Аз съм забравила да пиша след прегледа при него и наистина е внимателен.Нищо повече не мога да кажа, защото беше инцидентен прегледа. Ти да не си се разочаровала нещо от него!
mariana, не го сменям, мила. В работата си направих допълнително здравно осигуряване, в което при бременност ми влизат някои прегледи, включително 3 ултразвука, безплатно. Само че трябва да ходя в определени клиники/болници, а клиниката на моя доктор не е между тях  pardon а пък като ги имам безплатни, няма да ги изпусна я  blum blum blum

Zahira, ще споделя задължително. Аз за лекарите от тази болница много не знам, но една моя позната ходи при друга лекарка от там ( тя й следи бременността ) и е страшно доволна. Аз лично съм се убедила, че трябва да се ходи при млади лекари без прекалено много звания, защото само те са компетентни лекари. Тези с многото звания отпред обикновено вече лежат на стари лаври, не четат новостите и си попретупват работата. Лично мнение  pardon
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 26, 2008, 09:21:37 »

solecito много си права за това, което казваш за лекарите. И аз съм на мнение, че трябва да се ходи при по-млади лекари, защото това, което се учи сега е много много различно от това което са учили преди 30 години примерно. А старите лекари придобиват една рутина и едно си знаят едно си баят. Попрочетох разни неща за д-р Камелия Павлова от Св. София и бяха само положителни. А и хубавото е че работят със здравна каса. Ще те очаквам с повече информация. give_rose
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 26, 2008, 20:26:08 »

нямам търпение да отида, че не съм виждала бебчо вече 2 седмици  blum blum blum Ако не се лъжа, в Света София изражда и моят лекар (не съм го питала още, че е много рано, ама такива слухове стигнаха до мен), та така 2 в 1 - хем ще се видим с моята шушка, хем и на клиниката ще хвърля "един белтък"  girl_wink
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 26, 2008, 20:36:31 »

Солесито, там изражда доктора  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 26, 2008, 21:11:13 »

Момичета, бихте ли ми препорачали добър лекар - акушер - гинеколог за следене на бременност в Окръжна болница Св. Анна - София.
Може би има инфо в темата, но нямам време да чета назад pardon

Моята гинеколожка е шеф мисля на родилното в Окръжна болница. Аз не съм раждала все още  smile , но ходя в частния й кабинет на редовните прегледи от както живея в София и съм много доволна от нея - като професионалист и отношение. Казва се д-р Жекова, мога да дам телефон ако желаеш.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 15, 2008, 12:58:20 »

Да похваля д-р Юнакова от САГБ "Щерев". Много е внимателна,компетентна, обяснява всичко, което ни интересува, не претупва прегледа и преди него дълго време разпитва за всякакви фактори на здравословното състояние. За преглед с ехограф, нормален преглед и взимане на секрет за микробиология платих 30лв. по здравна каса - само микробиологията не се поема както и цитонамазка по желание, но тя е 20лв. в клиниката.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 15, 2008, 13:12:59 »

Да се разпиша и горещо да препоръчам д-р. Амалиев (старши, че и сина му е лекар:) ) в Пловдив, работи в Хирургиите на Пешерско шосе! Преди близо два месеца ме оперира и съм страшно доволна и от самата операция - да чукам на дърво, няма усложнения, а и за отношението нямаше грешка! Има си и частен кабинет, сега си ходя там! good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 27, 2008, 14:36:33 »

ameliaa , намери ли си нов гинеколог в Бургас?
Аз досега ходих при Гавазова, ама хич не си спазва работното време и ми писна да чакам, без да знам, дали ще се появи!  diablo Затова, сега и аз се чудя при кой да отида. 
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 27, 2008, 15:37:39 »

Моята гинеколожка е шеф мисля на родилното в Окръжна болница. Аз не съм раждала все още  smile , но ходя в частния й кабинет на редовните прегледи от както живея в София и съм много доволна от нея - като професионалист и отношение. Казва се д-р Жекова, мога да дам телефон ако желаеш.
Meрси, мила, тя и моята позната към нея се ориентира! good
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 28, 2008, 10:01:54 »

Аз по принцип си ходих при Петкова ( за Бургас) и толкова доволна съм от нея , за много неща ми помогна супер много! blush Инъче бременноста ми я води Ризова , засега нямам оплаквания girl_wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 28, 2008, 11:28:26 »

Luv4e, а къде се намира кабинетът на Петкова и работи ли по здравна каса?
По принцип за Ризова изчетох доста мнения и май повечето клоняха към негативни оценки, ама то човек обикновено сам трябва да се убеди, а не да вярва сляпо на всичко, което се пише. Пък и винаги има доволни и недоволни.
Искам да си намеря гинеколог, който да обръща достатъчно внимание, защото повечето "светила" в Бургас буквално те претупват, защото са затрупани от пациенти и все бързат, а и да е разбран като човек и да обяснява, а не да му вадиш думите с ченгел.. diablo
При Гавазова бях доволна в това отношение, ама ми писна от това безкрайно чакане и реших да пробвам при някой друг как ще е .
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 28, 2008, 11:49:59 »

Kiksi за съжеление Петкова не работи по ЗК, тя е вече по възрастна , затова и като ми установи бременността ми препоръча Ризова. Тогава и аз започнах да се ровя из нета за мнения и изчетах всякакви  както за нея, така и за всякакви други имена за Бургас. В крайна сметка реших да си запиша час и да си преценя сама , ако не съм доволна , имам право да се откажа и да я сменя. За седа 3-4 пъти сме се срещали и не съм видяла грубо отношение към мен , както прочетах из форумите.
Може би най-малко негативи съм чела за д-р Георгиев , за всички други все има недоволни...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines