Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:16:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страхотна сватба в Стара Загора - Благодаря!  (Прочетена 28581 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« -: април 09, 2008, 14:32:22 »

Едно голямо благодаря на Светлана от студио "Фокус" и невероятните снимки, които ни направи-не само професоналист, но и страхотен човек give_rose give_rose
Благодаря на Митко Димитров за толкова хубавия филм!!!

Благодаря и на "Стелина" за това, че изпълни всичките ми желания, както и на Ники Колев за страхотно настроение, което създаде!
 air_kiss air_kiss
« Последна редакция: април 09, 2008, 14:34:21 от Valentinka » Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 09, 2008, 14:39:08 »

Митко и Светлана също бяха хората, които пресъздадоха денят ни в прекрасни снимки и филм...
Благодаря им!!! give_rose

Вале, хайде показвай снимките де!!!
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 12, 2009, 08:02:15 »

Олеееее....... Oh my ...
Чак сега я виждам тази темичка.....  good
И аз се присъединявам към мненията на Valentinka и Jungle
Митко и Светла са страхотни....  yahoo yahoo
Активен
Dobi_S
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 26, 2009, 16:11:38 »

Аз също се присъединявам към вас те са страхотни  smile
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 06, 2009, 01:02:49 »

Аз благодаря много на Стелина - бяха прекрасни и на фото Венци - не изпуснаха нито един момент от сватбата , наистина са невероятни. Останахме изключително доволни от ресторант Орфей - превъзходни са!!!!!!!!Менюто, обслужването , отношението им -нямам думи, спазиха всичките ни уговорки че и повече!
Активен
25042504
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #5 -: април 19, 2010, 13:27:45 »

Здравейте искам да предупредя всички, какъв ЛЪЖЕЦ е DJ Веско Василев.Запазихме го за нашата сватба и той в последния момент отказа да води таржеството.Били сме две семейства за тази дата-така останахме без dj. мили хора не му се доверявайте ако искате да имате dj на сватбата.
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #6 -: април 21, 2010, 17:19:30 »

Във връзка с последния постинг - аз имам съвсем противоположни впечатления, ние имахме уговорка с Веско почти половин година преди сватбата и не сме имали никакви проблеми. Напротив - отношението му, както и на колегата му Йовко винаги е било коректно, изпълниха всичките ни желания, не пускаха нищо от жанра, който изрично подчертахме, че не желаем да присъства музикално /попфолк/, създадоха невероятно настроение и не съжаляваме, че им се доверихме.
Съжалявам, ако съм прекалено подозрителна, но повечето от съфорумниците от старозагорския форум вече са писали, всички с по-отличителни псевдоними и ми се струва, че последната писмена изява, скрита под номер, е преднамерена.
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #7 -: април 21, 2010, 17:23:17 »

Забравих да упомена, че повечето водещи в Стара Загора имат изключително коректно поведение - и предварително отказват ангажимент, ако вече имат уговорка за дадена дата, дори и да е само устна и некапарирана! Ако трябва да уточня - Николай Колев и Лета от "Ами сега" са сред тях.
Активен
zlatomir
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #8 -: юни 13, 2010, 09:22:18 »

Здравейте, ние от фирма Златни рози можем да сбъднем всичките ви мечти и желания.Ние сме най-голямата рентал компания в Старозагорска област и ви предлагаме само сега уникални промо пакети - за сключване на граждански или църковен брак сред природата или на което и да е място по ваш избор, разбира се ние ще и предложим няколко екзотични и прекрасни места където да подпишете с любимият. За повече информация - www.google.com


Забранена е рекламата в този форум. Четете правилата!
« Последна редакция: юни 13, 2010, 17:32:01 от Teo » Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #9 -: септември 17, 2010, 23:08:17 »

Здравейте! И аз искам да изкажа случилото се с нахвалената фотографка Светлана.  Става въпрос за сватбата на моя прителка в Стара Загора през миналата есен. На предварителната среща аз бях с нея когато ни показа  снимки, които наистина бяха разкошни , много ефекти. .. След сватбата измина ха повече от три месеца и тогава получиха снимките . Поне чакането да си заслужаваше . Сложила им е по една рамчица и нищо общо с това , което беше обещала. До ден днешен ги лъже, че ще поработи върху снимките и ще изпълни обещаното !!Много  се радвам, че тук имам възможност да разкажа за случилото се !!! Най - лесно е да вземеш парите  на хората явно !!! Много ще се радвам ако Светлана чете форума и се надавям на отговор ......
Активен
toni_stz
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #10 -: март 29, 2012, 15:34:18 »

Здравейте и от мен.Видях темата ви случайно, но много ми хареса.Предстой ми сватбено тържество, но нямам представа от каде да започна. Смятаме да е в края на август или началото на септември и тъй като нямам достатъчно време за организация сам в паника. Моля ви посъветвайте ме от каде да започна и какви са най - важните неща за подготовката на сватбеното тържество
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 30, 2012, 08:04:08 »

toni_stz, здравейте!
Ако можем с нещо да бъдем полезни, с удоволствие ще помагаме!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 21, 2012, 11:13:37 »

Не съм видяла темата покрай нашата сватба, но и сега не е късно да благодаря и похваля някого Wink

Изключително съм доволна от Sound the best - Галин и Галя, ДЖ и водеща. Той уважава музикалните ви предпочитания, следваше основно нашия списък с песни, а това което бяхме забранили (чалга) не се пусна нито веднъж smile
Галя е много мила и се справи страхотно с воденето на ритуалите и създаването на настроение.
« Последна редакция: април 21, 2012, 11:17:47 от sunray » Активен
baby0810
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #13 -: октомври 21, 2014, 15:59:04 »

Здравейте,аз също искам да изкажа мнение за една нова и нахъсана за работа сватбена агенция Приказен ден! Bravo
Точно с 2 срещи милите момичета ни разбраха,какво искаме.Украсата беше повече от страхотна.  Bravo продължавайте в същия дух и хъс,защото украсите ви са разкошни.Ако някой иска линк на агенцията да пипе на лични.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines