Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:43:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за младоженеца!  (Прочетена 167900 пъти)
 
ivan_petkov2
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #135 -: септември 03, 2010, 14:35:53 »

Според мене най- добре е да се дадат парички на младото семейство те сами да си изберат от какво имат нужда. Все пак вече са едно цяло и не може за сватбата да се правят подаръци поотделно. Това не е рожден ден а сватбен ден.
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #136 -: януари 27, 2011, 23:03:27 »

Момичета, спешно се нуждая от идея какъв подарък да купя на бъдещия ми съпруг за сватбата? Вие какво сте намислили?
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: март 07, 2011, 15:37:06 »

Super_bianka, след като прочетох темата, и на мен ми се прииска да подаря нещо на бъдещия ми съпруг - уви, вероятно няма да ми стигнат финансите и за това nea Моят съвет е да си помислиш какво би го зарадвало, всеки мъж има нещо, което тайно (или не толкова) желае (моят например примира за телефон HTC, но това ми е абсолютно непосилен подарък, а и не е тип подарък, който според мен е подходящ за сватба), хубаво е да има и някаква сантиментална стойност за него, т.е. да е нещо, което остава във времето - предмет, свързан с общата ви история или изобщо подарък, който по възможност да му напомня и в бъдеще за деня на вашата сватба.
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #138 -: март 07, 2011, 20:22:29 »

Soulless аз измислих подарък, който не е много скъп- до 100 лв. Покрай Свети Валентин бяха напускали какви ли не неща, сувенири и т.н. Аз намерих една много семпла кутия за вино с надпис "Обичам те"- (20лв). Сега търся човек, който да ми изпише (гравира) дата на сватбата и имената ни от вътрешната страна на капака и мисля да купя някое по- хубаво вино около 70-80 лв. И двамата предпочитаме уиски или хубаво вино и мисля, че това ще е семпъл, стилен и сантиментален подарък. Защото иначе той си е харесал 2-3 модела фотоапарати за по 1700-1800 лв., който няма как да му го купя, пък и той със сигурност ще си го купи до тогава.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 07, 2011, 23:11:24 »

Ами значи ти си имаш вече концепция за подарък Wink - идеята ти е чудесна, толкова ми харесва, че чак се чудя да не я открадна blum Но няма, де, ще измисля нещо подобно, но не съвсем същото, все пак авторска идея Wink Мисля, че е далеч по-подходящо дори от фотоапарата - просто техника тепърва ще си купувате наистина, а и техниката има това свойство да се чупи и заменя, докато хубавите спомени от сантименталните подаръци са неизтриваеми smile
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #140 -: март 08, 2011, 12:06:04 »

 give_rose Радвам се, че ти харесва идеята ми. Кради я, аз ще се направя, че незнам. Wink А като измислиш нещо споделяй. smile
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #141 -: януари 28, 2012, 21:07:38 »

Аз лично за първи път чувам за подобна традиция. За родителите - не знам. Всичко пазят в строга тайна!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 19, 2013, 11:43:01 »

Здравейте,
Искам да споделя с всички, за едно прекрасно изживяване на моето семейство.
Преди време имахме личен празник и получихме малко странен подарък – ваучер за ветроходно приключение.   
С началото на лятото решихме да го използваме и макар, че не бяхме никак ентусиазирани, си изкарахме чудесно! Един неусетно изтекъл и много приятен час се носихме по вълните, запознаха ни с основните принципи на ветроходството, а накрая дори управлявахме лодката за кратко и се научихме да правим повороти т.е. завои.
Подобен не традиционен, но толкова вълнуващ подарък, не бяхме получавали до сега! Горещо го препоръчвам на всички съфорумци, които искат да направят изненада или подарък на някого! особено на хората, за които казваме: "Има си всичко!"
Това изживяване ще ми остане спомен за цял живот и със сигурност и аз ще зарадвам някой с такъв различен подарък.
Скоро сме на сватба, иииии... ДРЪЖТЕ СЕ МЛАДОЖЕНЦИ!!!
Само да знаят какво сме им намислили... Wink
Ако някой се интересува от подобен род нетрадиционни, нематериални подаръци, които доставят прекрасни емоции и оставят незабравими спомени, можете да пита тук или на лични  Wink
Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #143 -: август 15, 2013, 14:31:28 »

Нещо малко, евтино и сантиментално е бутила вино от мен, която е с картичка с любовно послание и да го отвори, когато раждам първото ни дете.
Активен
vesta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #144 -: август 31, 2013, 22:09:09 »

Моят човек е като малко дете и както казва винаги -се радва на материални подаръци. Намислила съм да подготвя нещо , в малка кутийка, да сложа или ключ, или сърце. Посланието е "Давам ти ключ към сърцето си" или "Давам ти сърцето си"...Не съм решила още.
А материалния подарък няма да избяга, предстоят ни много Коледи, рождени дни заедно, а и меден месец...  blush
Активен
aninini
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #145 -: септември 16, 2013, 15:43:10 »

Много е готина идеята за тениските
Активен
milebai
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #146 -: октомври 29, 2013, 18:11:40 »

За младоженец най-добрия подарък е стриптизьорка!
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #147 -: октомври 30, 2013, 11:08:36 »

Тази традиция не съм я чувала,но ще ви следя за идеи.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 30, 2013, 12:20:07 »

Това не е ли свързано по-скоро с новата традиция на ергенските партита?

Аз на моя ще му подаря спомен. Супер символичен, но ще го помни цял живот. Няма да пиша какъв е, че може да влезе и да види biggrin
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #149 -: ноември 01, 2013, 15:28:32 »

За младоженец най-добрия подарък е стриптизьорка!

Преди сватбата, ДА, но след брака най-добрия подарък е вече съпругата му. Евентуално в ролята на стриптизьорка вечерта насаме smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines