Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 04:36:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 192063 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #105 -: май 16, 2008, 12:52:15 »

Момичета имам един въпрос. Има ли някакъв "закон" какви трябва да са чашите. Виждам, че на всички са ви типичния стил за шампанско. Аз съм си харесала много един модел и незнам дали мога да си ги взема. Нямям снимка но приличат много на чашата за църквата на Клео. Какво мислите. Стават ли за сватбени чаши?
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 16, 2008, 12:56:00 »

 Diavolitsa , важното е на вас да си ви харесват. Не се влияйте от мнението на околните. НЯма никакво значение размера и формата на чашата. Поне според мен де!  blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 16, 2008, 12:57:29 »

Момчета, нали ви бях разказала за сватбени чаши, които видях тук? Е, не били сватбени, а чаши за шампанско (което май е същото като се замисли човек). Ето линк да видите, макар че аз нещо не можах да видя точно тези, които съм харесала. А ги бяха преместили на по-висок рафт и не ставаха и да се снимат  pardon

http://www.ritzenhoff.de/index.php?n0=produkte&n1=alle_kollektionen&n2=kollektionen&gruppe=10&lang=en&server=
Някой от тези модели ги има в един магазин във Варна.Ако някой търси такова нещо да пише на лични за да му обясня къде.
Diavolitsa няма закон каквида са чашите.каквито си харесате.Има и други тук които не бяха със стандартните чаши за шампанско.По принцип са такивма защото именно шампанско се пие в тях.Но всичко е въпрос на избор и вкус.
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 16, 2008, 13:09:30 »

А това са нашите чаши - на мястото на бялото топче, което се вижда на снимката, всъщност има инкрустиран камък.

Нашите чаши много приличат на вашите. Не си спомням дали съм ги показвала, може да се повторя:
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 17, 2008, 10:21:49 »

Момичета имам един въпрос. Има ли някакъв "закон" какви трябва да са чашите. Виждам, че на всички са ви типичния стил за шампанско. Аз съм си харесала много един модел и незнам дали мога да си ги взема. Нямям снимка но приличат много на чашата за църквата на Клео. Какво мислите. Стават ли за сватбени чаши?

Естествено че можеш. щом ти харесват, няма причина да не ги вземеш smile Аз също се бях насочила към такъв тип чаши първоначално pardon
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 17, 2008, 10:28:26 »

Здравейте момичета, имам питане - има ли в София и друго място за гравиране на чаши, освен в Малкия Цум
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 17, 2008, 12:08:52 »

Момичета, няма никакъв закон за избора на чаши за сватбата. По принцип (но това е само по принцип) в ритуалната зала се пие шампанско, и затова моделите чаши, които се предпочитат са чаши за шампанско. Ако искаш да пиеш шампанско от бирена халба никой не може да те спре. Това са си твоите чаши, за твоя сватбен ден  good

а ето и нашите чаши:
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 17, 2008, 12:24:26 »

Дяволица  give_rose аз бях харесала чаши за шампанското пак с разтопено сребро/така ги водеха/същите като тази за виното в църквата но високи  *THUMBS*в последствие понеже ние с мъжа ми ги купувахме решихме че няма смисъл да даваме толкова пари след като само веднъж ще пием от тях!Бяха безкрайно красиви и щяха да са комплект с тази но уви pardon
Видяхме ги в Сити центъра в София! good
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 17, 2008, 17:09:49 »

misskapriss много сладки късметчета  Bravo

Момичета аз имам 2 въпросчета:

1.За къде точно се изпозлват двете красиви свещи (че ако е само за църквата ние нямаме такъв ритуал и може и да не купувам, ама ако трябват за ресторанта да знам да не се изложа  girl_wink) ?

2.Кога точно се използват сватбените чаши- тези двете по- специалните, а не тези дето като отпиеш и после ги чупиш? 
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 17, 2008, 17:14:29 »

двете свещи са в църквата,а сватбените чаши ги има както в ритуалната зала (за първата наздравица като семейство), така и след това в църквата, но там е само една (т.е. различна от тази в ритуалната зала) и от нея се отпива червеното вино  girl_wink
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 17, 2008, 17:31:34 »

Wienerin мерси за свткавичния отговор  give_rose значи свещите при нас отпадат, ама с чашите незнам какво да правя- ние в ритуалната ще подпишем предния ден за 5 минути, и няма да има почти никой там, а самия тържествен ритуал ще го направим в градината на ресторанта пред всички гости и предполагам че като вдигаме наздравица трябва и кумувете да участват в нея. Та се чудя как ще е по хубаво ако на всички чашите са ни еднакви, или нашите едни а техните други? И като цяло дали ще е добре наздравицата в ресторанта да отпадне и да остане само тая в градината след подписите и там да хвърляме чашите?...
Активен
soksi77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #116 -: май 17, 2008, 19:13:48 »

а това са моите чаши


* 4a6i.jpg (58.01 KB, 450x600 - видяно 375 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #117 -: май 18, 2008, 13:00:53 »

И ние имаме чашки. Като на Gery_79 са (горещо й благодаря, че ми даде тази насока) :



Много съм щастлива ! Същите са като мен - семпли и асиметрични. Поръбени с платинена лента, да го докараме до платинена сватба.
На едната има микроскопичен дефект - като мехурче въздух в кристала, почти незабележимо е. Фабио като се хвана за него - да съм ги била сменила. Не можел да повярва, че АЗ, която съм искала винаги всичко да е перфектно, съм била безразлична пред този дефект. Че ние да не сме идеални ?! И той ме изненада. Той, на който не му пука за нищо, се вторачи до такава степен в едно невидимо с просто око джвътче  funnytooth
Май няма да ги сменям. Не ми се занимава  pardon
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 18, 2008, 13:55:42 »

krasunkata , и аз като тебе се чудя за чашите, защото знам, че се използват в ритуалната зала, а после в ресторанта при посрещането се използват други и те се чупят.
Ама аз като ще съм с изнесен ритуал в ресторанта, направо ще си ползвам сватбените, ама после не искам тях да чупя и как ще ги сменям "в движение" акълът ми не стига?  shok
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 18, 2008, 13:59:59 »

ами момичета, просто като влезете в ресторанта нека на таблата на сервитьора, който ще ви поднесе шампанското да са сложени 4 чаши за шампанско (за вас и за кумовете), за които няма да ви е жал като ги счупите!

 Offtopic ние не сме чупили чаши  Offtopic
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines