Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 02:37:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 192021 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 10, 2008, 00:03:58 »

kopche хайде де, отиди ги снимай тайно Hide photograph

Teddy_  права си че някой ден може децата да ги ползват. Готино би било. Нашите чаши например са от един от подаръците за сватбата на нашите  pardon
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #76 -: май 10, 2008, 00:47:06 »

Мискаприз, ако не работят утре, в понеделник. Че тук сега е празник (Възнесение Христово) и както обикновено няма да работи нищо. То не че през уикенда нещо работи, ама сега пък съвсем  laugh Започвам да си мисля, че се чудят какви поводи да си измислят да не ходят на работа тия хора  girl_impossible
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 10, 2008, 09:51:38 »

Kopche, до колкото съм забелязала в Западна Европа, повечето продукти-като например чаши чинии вилици и т.н са на големи и утвърдени производители които имат и интернет страници, а не както в България малки фирмички тук и там които даже и да имат старница в Интернет тя е меко казано доста бедна на информация. Така като гледам доста хора се интересуват да видят чашите,така че просто запомни фирмата производител и потърси в Интернет.(предполагам качеството на снимката ще бъде много по-добро от колкото това на мобилен телефон.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #78 -: май 10, 2008, 12:31:07 »

Отлична идея, Гери  good Само че както предполагах, магазинът е затворен днес. В понеделник ще отида и ще видя. Съгласна съм, че на сайт с професионални снимки ще има по-добра видимост smile
Активен
snowdrop
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #79 -: май 10, 2008, 20:28:46 »

Момичета, имам си чаши!!!! DANCE DANCE DANCE Бях си харесала едни на V&G и се обадих и ми казаха да ходя в Сватбения център, че там имало най-голямо разнообразие. Еми не ги намерих. Но си намерих моите чаши. Само като ги видях и си ги познах. Ама то май всички сме така. На снимката от каталога даже не са толкова хубави, колкото в действителност girl_in_love Та ето ги:  Girl_hide Пак са на V&G де. И са малко по-скъпички отколкото бях чула, но са прекрасни. Не съм се замислила и за миг  pullpigtails


* my_glasses.jpg (11.95 KB, 204x272 - видяно 3285 пъти.)
« Последна редакция: май 10, 2008, 20:33:59 от snowdrop » Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #80 -: май 10, 2008, 20:46:53 »

Браво, снежинке, много са хубави и най-важното - познала си си ги!  laugh Със здраве да си ги ползвате още 100 години занапред!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 11, 2008, 10:17:21 »

много са хубави чашите. Някой знае ли фирми във Варна, които да се занимават с рисуване или гравиране на чаши.
Активен
snowdrop
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #82 -: май 11, 2008, 13:20:18 »

Снежинке, сигурно се изкушаваш да ги гледаш нон стоп, но по-добре да стоят някак опаковани, ако не са, и да не се пипат много, за да не изпопада броката  blush
Абсолютно така правя  pullpigtails. Изваждах ги 5 пъти от кутията уж да проверявам нещо  girl_haha. И всеки път всичко става в брокат  laugh. Чудех се дали да не ги мина с безцветен лак или нещо подобно. Но предполагам, че ще им се изгуби част от блясъка. Сега са много нежнички и като заскрежени girl_in_love.
А и нещо друго се зачудих. Искам да си ги гравирам. Но не искам да са имената както на халките- на едната моето, а на другата неговото. Искам да показват че вече сме си семейство. Затова си мисля да сложа и двете ни имена на едната, а на другата някакво посланийце от сорта на "Любов завинаги.." Искам да се допълват, а не да казват едно и също нещо. Само че каквото и да мисля само това "Любов завинаги.." ми е в главата, а ми се ще да е нещо по-различно... Така, че ако имайте идеи, милички, помагайте  give_rose give_rose give_rose
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 11, 2008, 13:51:17 »

Ако може да ми кажете някой магазин, където да разгледам кристални чаши в София ще съм много благодарна  give_rose
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 11, 2008, 14:15:26 »

snowdrop прекрасни са ви чашите good Bravo.може ли дадеш някакви цени girl_wink
Активен
snowdrop
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #85 -: май 11, 2008, 14:35:40 »

snowdrop прекрасни са ви чашите good Bravo.може ли дадеш някакви цени girl_wink
Разбира се radinka. Всички чаши на V&G в Сватбения център струваха 43лв. Взех си и панделки за столчетата на двете чашки за 7лв. Така са го натамънили да идва точно 50лв. laugh. Но имаше страхотни чаши. Та едно съветче от мен: ходи да си ги разгледкаш на живо. Съвсем различни са. На снимката не се вижда дори половината от броката и цветовете и разните им там украси. Повечето имаха цветченца и рисувано и долу на столчето, което няма как да се види на снимка. Може би ако си ги поръчаш директно от V&G е по-евтино. Някой беше споменал 28лв. Но пък аз им писах и ми казаха, че работят главно с клиенти на едро, но изявиха готовност да ми изпратят желаните чашки ако ги няма в Сватбения център. А най-големият абсурд е, че се размотавах до Младост вчера да ходя до този Сватбен център, пък накрая се оказа че предлагат техни чаши и в един сватбен салон, който е на бул. Сливница, на 10 мин пеша от нас  sarcastic. Да не говорим, че можеше и да са по-евтинки там. Ама..  pardon.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 11, 2008, 14:49:09 »

ето ти идея за надпис

И любовта ни вечно ще цъфти.

Заедно завинаги

Венчавам се за теб

Рамо до рамо в живота

Заедно ръка за ръка спеделяме ние любовта

Любими завинаги

Любов в сърцата ни гори

Любов....Страст....Слети души....Завинаги
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 11, 2008, 14:51:27 »

snowdrop  а за нещо на латински мислила ли си?  blush аз мн. исках нашите халки да имат надпис вътре на латиница, но освен имената и датата не се събра нищо друго  angry и чак сега се сетих, че поне на чашите можех да сложа...
Активен
snowdrop
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #88 -: май 11, 2008, 15:16:45 »

gucci "Заедно завинаги" звучи прекрасно. Точно това исках.. нещо простичко, но съдържателно  give_rose give_rose give_rose. Мисля, че това ще е един от фаворитите ми за надпис.. Мерси, мерси..  danceg DANCE goody

Wienerin за латинския много ми харесва като идея, но любимия е малко  *crazy*на тема БГ. Нали е в САЩ, та иска всичко което може да е на български. Аз му бях предложила поне имената на халките да са ни на латиница, най-малкото ми изглежда малко по- хм.. scratch one-s head елегантно да го кажем, но той беше категоричен : Не, та не!   pardon. Но така или иначе бях толкова очарована, че поне има мнение по въпроса, та реших да го послушам  Girl_sing.

Дали пък да не сложа на двете чашки някакви допълващи се мисли и въобще да не пиша имената  scratch one-s head scratch one-s head scratch one-s head.. Нещо, което да звучи добре и самостоятелно, но като се съберат и прочетат да се допълват. Имам предвид нещо от сорта на: "И в щастие и в трудност.." "..завинаги един до друг"..  nea Нееее, като че ли се претрупва много. Май ще отложим гравирането до предпоследния ден, както е тръгнало  laugh. Изтормозих ви момичета с моите чаши  blush. Ама нали си нямам други емоцийки, че само подписване ще си имам, та съм се заинатила поне те да са ми хубавки  girl_in_love
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 11, 2008, 17:50:23 »

Ето и от мен за чашите: едната с двете имена , а на другата примерно:

един за друг

слети в едно

две души в едно

любов и нежност

любов завинаги
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines