Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 20:26:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята!!!  (Прочетена 293276 пъти)
 
alexandrina_alexandrova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #375 -: юни 07, 2011, 14:38:47 »

Ето и ние като новодомци да покажем спалнята smile  Дано ви хареса!

http://prikachi.com/images/80/3423080F.jpg
http://prikachi.com/images/81/3423081X.jpg
http://prikachi.com/images/82/3423082r.jpg
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юни 07, 2011, 16:24:48 »

Сууупер! Отдавна се каня да нарам мъжа ми да ми сложи такова рефтче на стената до огледалото. Много практично и красиво.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 08, 2011, 06:16:11 »

Алекс, на мен много ми харесват лалетата ви  girl_in_love Как ги направихте? Фототапет ли е? И съм ти виждала снимките и на друго място  blum
Активен
alexandrina_alexandrova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #378 -: юни 08, 2011, 09:14:54 »

Благодаря ви. Емили,виждала си снимките ми в албум сигурно,бях от класа на Криска smile
А иначе фототапет е. Тук в монтана ги има тези фототапети в магазина на китайското кръстовище, отляво,ако отиваш към плиските(има и автобусна спирка мисля там),ако го знаеш - там продават ламинати,тапети и т.н.
  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юни 08, 2011, 11:26:43 »

По повод последните снимки,имам въпрос-хубаво ли е огледалото да е срещу леглото ? Нали уж според фън шуй било лошо или се бъркам. Лошото е ,че вкъщи само срещу леглото има място,другото място е да го залепя за гардероба и съм в голяма чуденка къде да го сложа  blush

Цитат
* Огледала в спалнята
Огледалото открай време се счита за магически предмет. То улеснява нахлуването на лоши енергии и според Фън Шуй. Но чрез него могат да ви дойдат и добри “гости”. Огледалата са фино-материална “врата” към други светове. През тях могат да проникнат нежелани “посетители”, т. е. енергии. Това е опасно, особено по време на сън, затова не е желателно тялото в легнало положение да се оглежда в огледало. Експертите по Фън Шуй не препоръчват огледала в спалнята, но ако много искате, може да ги поставите от вътрешната страна на гардероба или така, че да не виждате себе си, когато сте в леглото.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 08, 2011, 11:59:05 »

Не само според фън шуй. Баба ми и свекърва ми ме тормозиха "да не взема да сложа огледалото срещу леглото".
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 08, 2011, 13:01:28 »

Знам, къде съм виждала снимките  good И магазина знам, той е до нас give_rose А даже май татко ти е бивш колега на Благо  blum
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юни 09, 2011, 11:03:05 »

Наде, за всичко ще чуеш "за" и "против", важното е на теб да ти е добре и да се чувстваш удобно в спалнята си. Ако не те притеснява чувството че има някой друг в стаята докато дремеш си сложи огледало срещу леглото, ако ли пък не- сложи го на гардероба, на интериорната врата, на място на което няма да се отразява леглото в него.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 09, 2011, 11:46:07 »

Ечи ,притесняваме. Някак го свързвам с погребение/то тогава нали се покриват де/ ,не знам защо точно такава ми е асоциацията и едва ли ще го сложа срещу леглото,може би на гардероба ще е,че пък без голямо огледало не може.
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #384 -: юни 09, 2011, 14:37:27 »

Също имайте предвид, че не е добре леглото да е между стената с огледалото и стената с прозореца. Тоест огледалото да е срещу прозореца и леглото да е между тях. Не знам как да го обясня... Ако намеря снимка ще я пусна. Енергията от прозореца се отразява в огледалото и човек не може да спи спокойно.  pardon При наще в спалнята беше така и те си бяха взели нещо подобно http://s4.thisnext.com/media/largest_dimension/EE588C99.jpg и вечер просто затваряха крилата.
Аз не искам да има огледало в спалнята ни.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #385 -: юни 09, 2011, 15:46:29 »

Sandri А нашата спалня е точно така. Гардероба ни е с огледало и е срещу прозореца за жалост. И аз съм чела, че не е хубаво, но няма начин да извартим спалнята.
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #386 -: юни 09, 2011, 20:38:44 »

Mishi то като е на гардероба няма и как да го покривате вечер сигурно...  sad Аз искам спалнята ни да е възможно най-изчистена и съобразена с Фенг Шуи (или Шуй?). Няма да имаме телевизор, компютър... Ако все пак сложим огледало ще от вътрешната страна на гардероба, за да не се отразява нищо в него. При нас все още текат ремонти и за сега нямаме нищо купено и никакъв точен план за обзавеждането, но горе-долу знам какво искам и не искам да има в стаята  pardon . Като се нанесем ще пусна снимки.
А какъв цвят мислите, че е подходящ за спалня? Аз си мислех за светло зелено, защото се води успокояващо, но любимия каза, че ще е като в болница, така че отпада. Синьо също мисля, че е подходящо, но пък банята ни ще е синя  pardon . Може би светло лилаво няма да седи зле...
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юни 09, 2011, 22:09:42 »

Аз имам много голямо огледало в спалнята, точно над леглото. Много си го харесвам, но понякога ми е едно такова...както казва miss™ някак го свързвам с разни страшнички неща.  pardon Все пак държа да имаме такова и не бих го махнала.  smile
Sandri, лилавото е добра идея! good
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #388 -: юни 10, 2011, 10:25:19 »

 Да лилавото е добър вариант спалнята на родителите ми е светло лилава и седи много добре. А моята детска стая беше ( и все още е ) в светло синьо поне на мен ми действаше много успокоително. Винаги се събуждах много отпочинала. А сегашната ни спалня е в светло розово. Предимно светли цветове, но зависи кой какво харесва.
Активен
MissMelly88
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #389 -: юни 28, 2011, 08:25:56 »

Леле, това с огледалото ми хареса. И ние го мислихме преди време, но мъжо каза, че ще падне върху нас и ще ни нареже като кучета и мен ме хвана страх, а и имам страх, ако остана насаме с огледалото ще получа инфаркт, затова си имаме пилон точно пред спалнята. Просто много исках едно от двете и реших това да е. Ама лошото е, че по някое време ще трябва да го махнем, докато огледалото може да си стои винаги.
Подкрепям за лилавото!
Едни приятели си направиха така спалнята и стои много нежно, такова бледо лилавко и всичко са си комбинирали.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines