Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:28:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите!  (Прочетена 228648 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 12, 2008, 13:37:54 »

Gerka, моля те, пусни снимка на новата ти покана, аз също искам слънчоглед на поканата и си умирам от нетърпение да видя твоята!

bibsi , благодаря за изчерпателния отговор!

Милото вчера пусна един работен вариант на домашния принтер и не беше никак лошо, нито се размаза, освен ако не го разтъркаш с мокър пръст, както той направи в последствие, за да ми докаже колко лесно можело да се размаже и затова трябвало на лазерен принтер. Е, то като се намокри, много ясно, че така ще стане ....   
 
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 15, 2008, 07:41:37 »

Kiksi, аз пък си мисля, че на мастиленоструен е по-добре. Особено ако сложиш настройките на принтера за конкретната хартия. Например за паус аз първоначално си го печатах нормално, но количеството явно беше прекалено голямо и изсъхна твърде бавно и още е възможно да се размаже, въпреки че мина много време оттогава. Вчера печатах един допълнителен лист паус, но този път го сложих на хартия: Transparent. Е, беше си идеално.

А за лазерния - не винаги е подходящ, тъй като при него мастилото се "рони" на определени видове хартия. Например, в началото 5 от пликовете за поканите ги печатах на лазерен (просто така се случи) и само да ги пипнеш и вече са се размазали.
Останалите пликове ги печатах после на мастиленоструен, като сложих за хартия: "Matte Photo Paper" настройка. Станаха перфектни - не се размазват.

Просто си поиграйте малко с тези настройки според типа хартия, на който печатате.
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 15, 2008, 08:31:17 »

Момичета искам да ви попитам, мога ли да си намеря оризова хартия А4 формат и дали тя ще става за принтер, защото нали самите принтери са със специална хартия, т.е. трябва да е определен грамаж.
Активен
picasso
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 15, 2008, 09:57:37 »

Момичета, някои от вас да е писал покана за малка шаферка (6г.), за малко щях да я забравя, ужас. Не мога да й дам покана като на голям човек.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 15, 2008, 10:01:58 »

picasso, ами аз нямам малка шаферка, но ако имах, просто тя автоматично щеше да е на една покана с родителите си. На мен ми се вижда излишно,  blush но незнам, другите момичета също да кажат.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #155 -: май 15, 2008, 10:05:50 »

Аз имам четири и всяка е заедно с родителите си.
Ако държиш на нея и искаш да й доставиш специално удоволствие, направи й специална покана, защо не. Може да й нарисуваш нещо или да й купиш подходяща детска картичка и да я надпишеш на ръка, тя едва ли ще обърне внимание на шрифта и печата  Wink
Активен
Kleo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #156 -: май 15, 2008, 10:24:00 »

Момичета, някои от вас да е писал покана за малка шаферка (6г.), за малко щях да я забравя, ужас. Не мога да й дам покана като на голям човек.

На мен ми предстои да правя такава но за по-голямо момиченце (11г.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 15, 2008, 11:20:16 »

Ами да ви кажа ми се вижда малко излишно да има толкова различни покани-за родители, за братя , за сестри, за шафери.
просто си мисля да имаме отделни покани за кумовете и това е. Допреди да чета този форум въобще не знаех, че някой му минава тази идея през ум дори. Нито пък някой от моите познати,който се е женил е правил отделни покани.
picasso ако държиш да имаш отделна покана, има толкова хубави картички за деца, избери някоя подходяща и я надпиши дори на ръка, с нещо лично и не на висок стил и на момиченцето ще му хареса много сугурна съм.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 15, 2008, 11:36:35 »

Ами да ви кажа ми се вижда малко излишно да има толкова различни покани-за родители, за братя , за сестри, за шафери.
просто си мисля да имаме отделни покани за кумовете и това е. Допреди да чета този форум въобще не знаех, че някой му минава тази идея през ум дори. Нито пък някой от моите познати,който се е женил е правил отделни покани.
picasso ако държиш да имаш отделна покана, има толкова хубави картички за деца, избери някоя подходяща и я надпиши дори на ръка, с нещо лично и не на висок стил и на момиченцето ще му хареса много сугурна съм.
абсолютно те подкрепям, и аз мисля че е излишно, то така ако тръгнем трябва на всеки по отделно да се прави, не че е лошо но е излишно поне за мен, в крайна сметка поканите после ги забиваш в някой шкаф, аз също държа всичко да е ок, но и аз бях на две сватби тази година, само в първия момент гледаш поканата и после изобщо забравяш за нея.
|И за картичката съм съгласна, детето дори би повече се зарадвала.
Активен
Kleo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #159 -: май 15, 2008, 12:14:43 »

абсолютно те подкрепям, и аз мисля че е излишно, то така ако тръгнем трябва на всеки по отделно да се прави, не че е лошо но е излишно поне за мен, в крайна сметка поканите после ги забиваш в някой шкаф, аз също държа всичко да е ок, но и аз бях на две сватби тази година, само в първия момент гледаш поканата и после изобщо забравяш за нея.
|И за картичката съм съгласна, детето дори би повече се зарадвала.

Прави сте, но зависи от броя на гостите!
Тъй като ние сме решили да е в тесен семеен кръг общо 12 човека, мисля че мога да си позволя да направя на всеки индивидуална покана! В ситуация 30-200 човека естественно че е безумие!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #160 -: май 15, 2008, 12:26:01 »

Нашите покани са почти еднакви, просто в някои детайли се различават съвсем мъничко, но иначе са еднакви. И според мен е малко ненужно да са на всеки различна покана. Но ако имаш време и желание, действай  good
Активен
picasso
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 15, 2008, 12:39:27 »

Ние направихме два вида покани, за гостите  и за кумувете. Тази на кумувете беше доста чувствена, тъй като ние устно ги бяхме поканили и общо взето им благодарихме чрез поканата и ги уведомихме за последователноста на церемониите. За съжаление не мога сега да ви я покажа, тъй като файла не е на раб. ми комп.
Колкото до шаферката, наистина искам да се почувства специална. Това е важно за едно малко момиченце, поне за мен беше важно, когато бях на нейната възраст. Разбира се поканата ще бъде различна и текста ще бъде разбираем за нея. Затова реших да ви попитам дали някои от вас е писал такъв, ако не ще измъдра нещо сама.
От този форум съм получила толкова ценни идеи, че сватбата ми без негова помощ щеше да бъде провал.Представете си булка от сутрин до вечер на работа и младоженец в постоянни командировки - истинска катастрофа  girl_wink . Но благодарение на вас всичко е по-лесно. Благодаря ви за всички идеи по всички теми.  give_rose
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 15, 2008, 22:35:43 »

picasso аз имам 6 малки шаферки и също искам да им направя индивидуални шаферски покани, даже съм решила да са розови  girl_wink Обаче и на мен текста ми липсва още. Ако успееш да измислиш нещо сподели моля те, че и аз го мъдря още  blush И аз ако измисля нещо, веднага ще си кажа  pardon
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 15, 2008, 22:40:56 »

Ели защо не вкараш някакъв приказен текст от типа :принцеса ... и принц.... щом са момиченца,това може да им хареса и да ги впечатли blush....лошото е,че не мога да намеря текста ,които имам впредвид,но ще взема да го потърся в другата тема...
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 15, 2008, 22:47:44 »

Ели защо не вкараш някакъв приказен текст от типа :принцеса ... и принц.... щом са момиченца,това може да им хареса и да ги впечатли blush....лошото е,че не мога да намеря текста ,които имам впредвид,но ще взема да го потърся в другата тема...

Може би имаш предвид нещо като текста на поканата на Дидка. Там ставаше въпрос за принцеса и принц, а шаферката беше наречена фея. Много приказно беше. Въпроса е че не знам как да я започна... Само едно ми идва на ум и то в тъпо:

Миличка Силви,

Както знаеш с Дани ще се женим
и ни трябва малка фея,
която да с нас .......(и тук ми идва кажа: която да е с нас до края  crazy)
и ........

И нищо друго не ми хрумва. То и това си е достатъчно смотано, но знае ли човек, някой може да успее да измисли нещо от моите нескопосани опити. blush
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines