Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:34:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите!  (Прочетена 228622 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 07, 2008, 10:41:16 »

roumyana ами не знам дали е нахално, но нали идеята е да им се обясни че няма да минем по масите, за да може всички да знаят, че тогава трябва да ни ги дадат. Защото ако пише че се приемат поздравления някой може да не се ориентира че трябва и подаръците тогава да даде. Ох, да ти кажа не знам и аз. Хем така, хем иначе  huhhuh.gif А за допълнителната информация, на отделно листче ще е, иначе няма да има място на поканата  pardon И тъй като поканата ще е в кутия, отдолу ще сложа това листче.

Шатрата е супер идея, ще се опитам да го приложа в нашия ресторант, макар че нашата управителка е малко ината... Offtopic
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 07, 2008, 16:49:32 »

fiamaa много е хубава, сама ли си я правила или е готова?

И да питам, дайте идея за изпитана и не много скъпа печатница в София. Искам да ми нарежат поканите и да изпринтят текста. После сама мисля да си ги сглобя. Те нали са от 100 части, ужас направо. Аааа, и кутиики ми трябват. Та принт, рязане и кутийки... Ако някой се сеща за хубава печатница, да сподели моля ви.  give_rose give_rose give_rose
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 07, 2008, 19:08:19 »

misskapriss - за рязането на поканите - пробвала ли си в Office 1? Не знам какви са цените, но имам съмнение дали в печатница ще се съгласят за рязането. Иначе за печатане - в Сватбения център знам, че печатат покани... Аз моите ги дадох на по- скъпа печатница, ама предните две дето бяха "по- евтини" никаква работа не свършиха...
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 07, 2008, 21:55:25 »

момичета, и аз това с масата и подаръците се опитвам да измисля как ще го направя, защото и ние ще имаме такава. Може би ще помоля хората, които ще настаняват гостите по масите, да им казват за масата с подаръците, също и шаферите могат да го правят. Нещо такова ми се върти в главата. И много се извинявам, защото съвсем съм  Offtopic  disappear
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 07, 2008, 22:05:53 »

Момичета отдалечавате се от темата.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 07, 2008, 23:43:13 »

мерси за идеята skylife. Ако в Оffice 1  ми ги нарежат, мога и сама да си ги напечатам на домашния принтер  pardon
Активен
borislavaa
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 08, 2008, 08:33:46 »

skylife ще ти дам още една идея. посети рекламните агенции или там където правят визитки. те имат големи машини където влизат листите формат А3 и става за минутка среза. Така е и много равно. Аз моите така ги направих и те взимат на срез. т.е. 10листа на купчина например влизат в машина и тя прави един срез - ти плащащ само за 1, а всъщност вече 10 листа са готови. Ще ти излезе хем евтино хем ще е равно и красиво.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #142 -: май 08, 2008, 10:12:28 »

Fiamaa точно такъв шрифт ни трябва като на вашите, но нито един кирилски шрифт не върви на моя компютър. Не разбирам в шрифтовете ли е проблема или в компютъра. Любезна съфорумка ми изпрати 700 и кусур шрифта, щом ги сложа на кирилица излизат като обикновен печатен шрифт. Видяла съм се в чудо  crazy  А вече започва да става наложително изпращането на поканите ...

Някой има ли идея какво да направя ?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 08, 2008, 10:19:33 »

Момичета някой знае ли в Пловдив да се продават или печатат табелки за масите с имената на гостите, разбрах че в София имало на цена от 0.05 , което е супер., ако има и в Пловдив, моля за инфо.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 08, 2008, 10:24:30 »

Ами шрифтовете най- вероятно не са кирилизирани, за това излиза така. Трябва да си намериш кирилизирани шрифтове. Има един сайт, дето да си дърпаш шрифтове, някои са безплатни. Пиши в google - free cyrillic fonts или само cyrillic fonts и виж какво ще излезе. Ако успея да намеря сайта, ще ти го пусна на лични
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 08, 2008, 11:45:22 »

Ето тук има много шрифтове на кирилица  Wink

http://www.lenagold.ru/tool/font/font1.html
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #146 -: май 08, 2008, 12:09:48 »

Gerka най-после нещо дето работи на моя скапан компютър. Не стига, че ми трябва кирилица, пък и съм с Мак - две несъвместими неща  angry

Но в този сайт всичко работи  yahoo yahoo yahoo

Плюс това шрифтът, който ми хареса се казва "Екатерина" - аз полудях от търсене пък да се окаже, че имало един създаден специално за мен  pardon

Последен проблем е, че на Фабио неговата буква му изглеждала като чудовище с огромни очи  biggrin Но ще трябва да го преживее.

Благодаря МНОГО  Flower и започва  Mail
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 12, 2008, 12:24:16 »

Колко струва ориентировъчно цветното принтиране на лазерен принтер на страница?

Милото ми казва 1 лв., проверил по разни рекламни агенции, аз си мисля, че в разните копирни центрове, ще е по-евтино, но трябва да проверя.
Аз исках вкъщи да разпечатваме, но милото е категорично, че на мастилено-струен принтер нямало да стане хубаво, защото се размазвало.
« Последна редакция: май 12, 2008, 12:37:14 от Kiksi » Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 12, 2008, 12:58:23 »

 Kiksi, дали ще се размаже зависи от картона или хартията , на която ще печатате .

Аз нашите покани ги печатах вкъщи на малтилено- струен прентер и не се размазваха . Аз ги промених малко от тези  в галерията и има сега на паус един слънчоглед с едно стихотврорение / цветни/, които също не се размазаха .... така че можете да пробвате  pardon
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #149 -: май 12, 2008, 13:02:52 »

1. зависи върху каква хартия ще печаташ
2. зависи какво изображение също

4. в агенциите взимат различно в зависимост от това какъв процент е свтното. - но за малък тираж около 2,00 за лист с размери 50-70см. Което не е никак много.
5. Не ходете в офис уан ( съжалявам за кирилицата на думата) - там освен че е скъпо и са мн неприятни
6 Успех -
Един съвет ако това което искаш да печаташ е цветно пусни го на притера ти да видиш как ще излезе , но много зависи и от това какъв притер имаш  - имам в предвид като качество.
« Последна редакция: май 12, 2008, 13:52:16 от bibsi » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines