Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 10:16:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвместен живот с или без брак?  (Прочетена 219201 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 30, 2007, 18:35:44 »

С брак, разбира се good good good

ами да, той отговора е ясен, щом всички сме във форума...  Girl_sing

Да, така е! Wink good
Аз съм живяла с милото и без брак, сега като женени, нищо не се е променило!!! Dance girl_wink air_kiss girl_in_love kiss2
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #106 -: октомври 30, 2007, 23:45:00 »

Да, така е! Wink good
Аз съм живяла с милото и без брак, сега като женени, нищо не се е променило!!! Dance girl_wink air_kiss girl_in_love kiss2


Bulechka_TS, абсолютно съм съгласна с теб good И при нас с милото нищо не се е променило!  Dance girl_in_love
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #107 -: ноември 01, 2007, 12:19:50 »

Аз живея с моя приятел от около година и половина , но след предложението се чувствам по-обичана и по-сигурна.  heart heart heart Надявам се след сватбата той да не започне да ме приема като даденост и да продължи да ми засвидетелства любовта си. Според мен отношенията се променят в една или друга посока чак когато се роди дете.  Baby
Активен
Tanche
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #108 -: ноември 07, 2007, 13:31:42 »

АОз лично не смятам, че нещо ще се промени след брака. Има ли любов - с или без подпис е все тая. smile
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #109 -: ноември 16, 2007, 15:12:47 »

Ние с милото живеем заедно без брак вече година,много го обичам и да живея с него толкова ми хареса,че реших,че не искам да се разделяме.Предложих му да се овеним и той се съгласи,а сега декември чакам и неговото предложение  yahoo girl_in_love Понеже и двамата сме със сериозни намерения един към друг си мисля,че бракът ще е началото на още по-стабилни и хубави взаимоотношения.Но определено съм на мнение,че двама души трябва да поживеят заедно преди сватбата,за да видят как се справят с навиците си.Защото иначе след сватбата може да има кофти изненади.
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: ноември 20, 2007, 16:21:47 »

Аз лично съм ЗА брака,макар още да не сме женени с милото,но от близо 3г.живеем заедно,и мисля,че след сватбата едва ли нещо ще се промени.Ние се чувставаме семейство  и без подпис.Като се има предвид,че имаме и дете.Каква по-силна връзка от това. yahoo
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 21, 2007, 21:09:01 »

Mishlence, мисля че нещо се променя. И ние бяхме така. Живяхме дълги година без брак, с дете, и нищо не можеше да ме убеди че брака има значение. Съгласих на него само заради венчавката. Много приятелеки ме питаха дали усещам разлика - все пак при нас нямаше промяна на някакви фактически обстоятелства, но нещо във въздуха около нас е по-различно. Не мога да го опиша с думи но определено има разлика. Положителна, разбира се  smile
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #112 -: ноември 22, 2007, 15:00:04 »

Важното е да е положителна,защото при някои хора е отрицателна  sad
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: декември 10, 2007, 15:38:14 »

и аз мога да кажа, че единственото, което се промени при нас след сватбата е чувството между нас!Сякаш се обичаме повече, сякаш сме по-щастливи, че сме засвидетелствали пре приятелите и Бог любовта си!И сякаш имаме още по-силна връзка сега!А ще видим какво ще стане и бебо като се появи на бял свят дай Боже живо и здраво!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: декември 10, 2007, 16:02:12 »

Според мен е хубаво да поживееш с човека до теб първо за известно време и тогава да предприемете решителната крачка. Макар че и това не е гаранция за успешен брак. Моите родители са се оженили за 15 мин буквално. Майка ми искала да си ходи от един купон и баща ми не я пускал(действието се развива на втората им среща). И майка ми му казала: Ако се ожениш за мен ще остана, давам ти 30 мин за размисъл. И тои на 15 мин казал ДА.  Имат вече 26 години щастлив брак.

Според мен всичко е въпрос на личен избор и усещане.  heart
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: декември 10, 2007, 16:31:19 »

Супер! :bravo:Невероятно звучи, но ето!!!Явно им е било писано!Дано винаги се обичат така! smile
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: декември 10, 2007, 17:40:54 »

Аз съм ЗА съвместния живот преди брака на 100000 процента, и в общи линии подписа не прави нещата различни за мен поне  good good good По-важно като че ли е факта, че е имало предложение от едната или другата страна и то не толкова като засвидетелстване на сериозни намерения, колкото като емоцията, която смятате че заслужавате да си доставите. heart heart heart Романтиката, блясъка в очите, милия факт, че той е избрал пръстен, който знае, че ще ни хареса, това са незаменими моменти в живота на всяка една двойка  Dance LOVING LOVING LOVING А сватбата след предложението е въпрос на желание от страна на двамата, на финансови възможности, на съобразяване със семействата на двамата ..... те такива нещица.
Ама и пост спретнах само, егати  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Аааааа, забравих да кажа за мен като стоят нещата, ами никак, след сватбта при нас различното е в пръстените. Аз имам още един, а той просто започна да носи такъв. Друго няма. Точно толкова готино, забавно, мило и романтично е, както от първия ден в който сме заедно.  cap cap banana banana funnytooth funnytooth
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 18, 2008, 16:16:48 »

Аааааа, забравих да кажа за мен като стоят нещата, ами никак, след сватбта при нас различното е в пръстените. Аз имам още един, а той просто започна да носи такъв. Друго няма. Точно толкова готино, забавно, мило и романтично е, както от първия ден в който сме заедно.  cap cap banana banana funnytooth funnytooth

много ми хареса описанието ти за след брака Bravo danceg

Ние живеем заедно от 4 години и нещо вече, имаме планове за сватба както споменах в другата темичка. С или без брак важното е да има любов heart heart
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: януари 18, 2008, 16:19:13 »

Invisible,
и ние живяхме 4 години заедно без брак.
това, което казва Ина, на 100% важи и за нас, а имаме и малко снимки от сватбата и меденото пътуване.
иначе се обичаме все толкова много heart heart heart heart heart
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 18, 2008, 17:19:06 »

ние сме заедно от близо 6 години заедно и си направихме ремонт в неговия апартамент, за да си имаме самостоятелна стая и така живяхме 2 години преди да решим да подпишем, но и двамата знаехме, че рано или късно това ще се случи. А бракът определено при нас не промени кой знае какво, защото така или иначе видяхме че можем да живеем заедно, да се грижим един за друг! Аз определено съм за брака!!! good Wink
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines