Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:55:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвместен живот с или без брак?  (Прочетена 218733 пъти)
 
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 05, 2007, 21:05:44 »

Mihi, нека изкажа и аз своето мнение по въпроса.Аз също съм студентка, вярно е че ще правя 23 год. тази година.Първата година от следаването си бях редовно, след това реших да се прехвърля задочно от финансова гледна точка пък и с милото бяхме повече разделени.Вече съм почти трети курс, сватбата ми беше на 21.04.2007 год., и сега чакаме и бебе.Та мисълта ми е че и аз ще съм студентка още 1.5 год. и дете ще гледаме живот и здраве.Както сметнете за добре така си направете, но добре пресметнете плюсовете и минусите.Между другото не съм се омъжила защото съм забременяла, бебчето си го направихме по наша преченка и желание с ясното съзнание че уча.С моя мъж си живее от 4 год., но сега решихме да станем семейство.Пак ти казвам вие си решавате и никой друг. good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 11, 2007, 16:32:34 »

Темата е интересна. не смятам,че бракът трябва да се приема като нещо негативно. Разбира се ,че той не е гаранция ,че винаги ще останем заедно, но презумпцията е такава , когато сключваме брак. Смятам ,че това е едно естетсвено продължение и на любовта. Въпреки ,че аз самата до преди 2 години мислех обратното и за мен беше един подпис и нищо повече.
С мъжа ми живеем заедно от 10 месеца, а скоро сключихме брак. дали се е променило нещо ?! Ами ДА!!! Чувството е по-различно , все едно започваме отначало всичко да градим , много е особено , но в положителен смисъл.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 19, 2007, 23:48:27 »

Привет и от мен,
реших да се включа в тази тема защото май бих могла да дам ако не отговор то поне мнение по нея.Ние с моя приятел живеем заедно вече 11 години и имаме 6 годишна дъщеря.До момента това,че нямаме брак по никакъв начин не ни е попречило нито в отношенията нито в обществото.Преди един месец моят приятел - мъж - вече не знам как да го наричам - ми предложи брак по възможно най-неочакваният и романтичен начи.Трябва да Ви кажа,че това ме направи много щастлива въпреки,че никога не съм държала кой знае колко на това.Има и друго предимство - моето прекрасно момиченце ще ми е шаферка и ще бъде още по-щастлива и от мен.А всичко това внесе в нашите отношение свежест и събуди романтиката във връзката ни.Не съжалявам нито за секунда,че не сме се оженили по-рано.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 21, 2007, 15:02:55 »

Кали това звучи прекрасно  Bravo Bravo Bravo Аз също мисля, че това направо ще възроди връзката ви  колкото и да се обичате и да сте щастливи заедно  DANCE Пожелавам ти една незабравима сватба и още по-незабравим и щастлив семеен семеен живот след нея  give_rose
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 21, 2007, 15:16:02 »

kali_gali  естествено че няма за какво да съжаляваш ,важното е какво ви предстой за напред give_rose give_rose give_rose
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 24, 2007, 18:11:07 »

Много ви благодаря,
имах нужда от подкрепа. Едни ми казват, ама ти след толкова години как ще се сложиш в сватбена рокля, други ми казват ама как без сватбена рокля, а моето момиченце ще е толкова щастлива д аме види булка. Малко ми е притеснено, но ще има рокля на пук на тези, които ми се чудят. Вие какво ще кажете?

Не пишете само с главни букви!
« Последна редакция: август 24, 2007, 18:13:48 от Bulechka_TS » Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 24, 2007, 21:28:39 »

Мила kali_gali, разбира се можеш да си сложиш сватбена рокля, както и всичко останало, което ще те накара да се чустваш специална! Това е твоят ден! Направи това, което искаш  заради себе си, а не заради някой друг. Мисля че най-близките ти хора ще бъдат щастливи да видят как сияш в този ден!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 24, 2007, 21:47:02 »

Привет и от мен,
реших да се включа в тази тема защото май бих могла да дам ако не отговор то поне мнение по нея.Ние с моя приятел живеем заедно вече 11 години и имаме 6 годишна дъщеря.До момента това,че нямаме брак по никакъв начин не ни е попречило нито в отношенията нито в обществото.Преди един месец моят приятел - мъж - вече не знам как да го наричам - ми предложи брак по възможно най-неочакваният и романтичен начи.Трябва да Ви кажа,че това ме направи много щастлива въпреки,че никога не съм държала кой знае колко на това.Има и друго предимство - моето прекрасно момиченце ще ми е шаферка и ще бъде още по-щастлива и от мен.А всичко това внесе в нашите отношение свежест и събуди романтиката във връзката ни.Не съжалявам нито за секунда,че не сме се оженили по-рано.
Здравей,kali_gali!
Всичко това сякаш аз съм го писала....с тази разлика,че дъщеричката ни сега е на годинка и пет месеца и......сватбата ни мина преди...само 6 дена!!И ние сме от 11 години заедно,и аз получих неочаквано романтично предложение,и за нас идеята за брак никога не е била на челни позиции,нещата просто се случват от само себе си и изживяваме невероятни моменти!Пожелавам ви ги от сърце и на вас!
Имахме една невероятна сватба,имах си и рокля,и всичко-както си му е редът.Не се лишавайте от нищо,което желаете и направете един страхотен празник на любовта!Въпреки че нашето детенце е още мъничко и тя все пак усети от емоцията на празничния ден,а пък вашата госпожица вече е голяма и сигурна съм ще бъде безкрайно щастлива и горда!Успех!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 24, 2007, 22:13:58 »

Много ви благодаря,
точно от това имах нужда.Rossistels наистина ми стана приятно,че има и друг с подобен случай.Наистина си мислех,че нама значение женени или не,но самата аз останах изненадана от това,колко се зарадвах от  предложението.Странно е защо жените толкова се радваме на подобно нещо.
Е трябва да призная,че половинката ми се беше постарал да го направи особено романтична.
Ние с теб май сме доказателство,че тръпката не изчезва след 3 години както казват.
п.п.ще си сложа роклята която ми харесва и ще си спретнем прекрасен купон drum violin Elvis,все пак съм на 32,а не на 50,а ако на някой му се струва странно да си организира своя сватба. drum violin Elvis
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 24, 2007, 22:16:56 »

Точно така,мила!Желая ви прекрасен сватбен ден и да пишеш!А насрочихте ли дата?!
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 24, 2007, 22:26:49 »

Пожелавам и на двете ви още по-щастлив семеен живот. Ние също живеем от 10 години и имаме син на 8. Разбирам вълнението на малката ти дъщеричка kali_gali, моят син гледа на шаферството като на много сериозна роля на сватбата blum.
 
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 24, 2007, 23:03:00 »

да имаме си  дата DANCE- 24.11.07
ние в същност за сега само това имаме.мисля си,че е рано,има време до тогава и все още само събирам идеи и чета в интернет.
а малката ми принцеса ще бъде много щастлива защото още преди година и половина когато ни попита кога сме се женили и ние казахне "не сме" тя само ни юрка кога сме щяли да се жениме и вече било ни време.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 27, 2007, 13:50:33 »

разбира се, че трябва да си със сватбена рокля - нали ще бъдеш едан красива булка и ще имаш незабравима сватба, която ще направи съвместния ви живот още по-щастлив!!!!Не се подлъгвай, че имаш много време - 2 месеца не са никак много за организирането на такова събитие...Събирай информацията, изгради си представа за себе си как искаш да бъде всичко, обсъдете го и започвай да дерзайш, че ей го куде е ноември  DANCE
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #103 -: октомври 29, 2007, 21:12:21 »

С брак, разбира се good good good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 30, 2007, 14:53:42 »

ами да, той отговора е ясен, щом всички сме във форума...  Girl_sing
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines