Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:41:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвместен живот с или без брак?  (Прочетена 218495 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #255 -: август 18, 2011, 19:45:15 »

Ох момичета като Ви чета и... настръхвам. Аз все още не съм омъжена и така като гледам скоро може и да не мина под венчилото. И при нас е имало такива изцепки от рода " по-добре да ви дадем парите за сватбено пътешествие, отколкото да вдигаме сватба". Но коментара, който сподели Моника е върха на сладоледа. Абе хораааааааа след като не искате да се жените - недейте. Ама не се бъркайте и в живота на другите. Бъдещите младоженци най-добре знаят дали трябва или не трябва да правят сватба. Ако сте истински приятели ще се забавлявате и радвате заедно с тях на орпеделената дата. ( съжалявам, че така грубичко го написах, но наистина съм се наслушала на много неща по тази тема.) И момичета едно голямо БРАВО , че въпреки всичко вие и вашите половинки искате да минете през радостите и тревогите по пътя към венчилото.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 18, 2011, 19:54:16 »

Коментари всякакви...
При нас най-често се изказваха родителите му, че било "тъпо"  и по-добре да ни дадат парите...
А обикновено приятели като чуят вадят печалната физиономия или питат "бременна ли си".

Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: август 18, 2011, 19:58:36 »

Същото беше и при нас и двете страни заявиха не може ли да ви дадем пари за сватбено пътешествие и да си направим скромно тържествоно ние бяхме категорични че сватба ще има така както ние решим без те д се месят.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #258 -: август 18, 2011, 20:06:46 »

Значи това не го казват само при нас. Уф успокоих се smile Абе както казва милото " Щом аз искам значи няма какво да говорим. И те ще приискат" Дано някой ден се сети какво е казал, а не се подаде на тези изказвания.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 18, 2011, 22:25:30 »

Mishi, щом го иска, значи няма да се поддаде на никакви изказвания!  smile
Нина, ама защо се натъжаваш? Все пак ти може и да бъдеш булка!  good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 18, 2011, 22:40:24 »

Ооооооо Monikamaria малко ми е минало времето. Но пък съм щастлива,че мога да бъда между много булки. Вие поне не се отказвайте за да ви гледам после и да ви се радвам.  yahoo
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #261 -: август 18, 2011, 22:51:57 »

Нина, а не ти ли се иска все пак да изживееш тази емоция за вас. Доколкото знам, си направила прекрасни сватби и имаш много почитателки. Мисля си, че много момичета в Пловдив с радост биха ти асистирали за един истински твой сватбен ден smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: август 19, 2011, 11:27:46 »

Нина, а не ти ли се иска все пак да изживееш тази емоция за вас. Доколкото знам, си направила прекрасни сватби и имаш много почитателки. Мисля си, че много момичета в Пловдив с радост биха ти асистирали за един истински твой сватбен ден smile
Tonina разбира се че ми се иска.  yahoo Ако искате вярвайте от малка си давах парите за списания булка и моите родители бяха изпаднали в затруднение с мен. И в крайна сметка от много мерак за тази пуста бяла рокля накрая изобщо не я облякох. Вече съм се отказала от тези мечти,защото се чувствам на години и все си мисля,че сина ми ще ме гледа странно. Той е вече на 9 години и знае всичко за сватбите и ще ми е доста странно тепърва да правя сватба. Иначе знам до най-малката подробност,какво искам и много пъти съм си мислила,че ако имам този късмет,ще си поканя поне 10 шаферки и то мои бивши булки с които станахме близки през годините. Така,ще имам готови агентки,които вече са запознати с нещата и са минали по този път.  yahoo yahoo yahoo Но,засега ще се радвам на вас!  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 19, 2011, 15:23:15 »

Нина, според мен въобще не ти е минало времето! Не се отказвай от тази красива мечта!  good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: август 19, 2011, 16:05:15 »

Нина, според мен въобще не ти е минало времето! Не се отказвай от тази красива мечта!  good
Ако някога ми се случи вие първи ще разберете. Ще бъде голяма еуфория.  yahoo
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #265 -: август 20, 2011, 16:07:03 »

Аз съм по скоро неутрална по темата въпреки че подготовката за сватбата ни напредва smile.  Заедно сме от 7 години  heart, но никога не съм се съмнявала, че ще се разделим само защото живеем без брак.
Знаете, че хорските мнения са на двете крайности от "Няма ли вече да узаконите връзката си" до "Сватбата е равна на 100 гладни и 2ма луди". За тези 7 години съм чувала какви ли не коментари.
Но предложението за брак и самата подготовка несъмнено внесоха нова емоция във връзката ни smile. А въпросът дали съм бременна ми е задаван само от мъже  Oh my ....
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: август 20, 2011, 20:08:11 »

Susito funnytooth много ме разсмя ....
Добре ,че мен не са ме питали защото вече имаме едно детенце преди брака  blum даже неговите родители ни се зачудиха ,защо след 4 годишна връзка ,дете, чак сега сме се решили? crazy
Малко се ядосвам ,защото покрай подготовката никой не ни попита (от родителите му) имате ли нужда от помощ за нещо,или нещо от този сорта ,докъде стигнахте с подготовката?! Ама както и да е справихме се отлично и без тях . pardon
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: август 21, 2011, 14:06:57 »

Нина не е късно за такова събитие нито годините са от значение .При нас възникна същия въпрос защо първо 9 години съвместно съжителство ,дете на 3 години и чак сега сватба но ние не се поддадохме на хорските приказки и на мненията на родителите ни и си направихме нашия ден така както искахме .
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #268 -: август 22, 2011, 20:30:55 »

Малко се ядосвам ,защото покрай подготовката никой не ни попита (от родителите му) имате ли нужда от помощ за нещо,или нещо от този сорта ,докъде стигнахте с подготовката?! Ама както и да е справихме се отлично и без тях . pardon
щом имате възможност (финансово и физически) сами да се справите, по-добре не съжалявай.. моите наблюдения са, че родителите и близките колкото и да помагат доста и пречат..  pardon особено ако те плащат - имат страшно много изисквания.. те определят гостите (няма значение, че дори не сте виждали еди-коя си леля..трябва да я поканим!) по-добре че ти спестяват неприятни емоции..  good
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: август 22, 2011, 21:37:10 »

emocia_wa И ти си права  smile но малко помощ никога не е излишна  Wink
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines