Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:53:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвместен живот с или без брак?  (Прочетена 216065 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 19, 2007, 07:56:25 »

Здравейте, ние с моя приятел сме гаджета blum от осем години, а от шест години и половина живеем заедно, самостоятелно. Все отлагахме сватбата и преди две седмици се скарахме жестоко, като едва ли не се изправихме пред дилемата или се женим или се разделяме. И да ви кажа напълно съм се убедила, че всяко зло е за добро. Ако не се бяха стекли така събитията може би и догодина нямаше да се оженим. Надявам се обаче нищо да не се промени между нас след брака, а аз винаги съм си мечтала да бъда булка. И така ще видим след 30 юни, когато ще е свтабата как ще се развият нещата. Но да ви кажа честно още даже не мога да повярвам, че ще се женим, а си представям реакцията на приятелите ни, ще ни скъсат от бъзик, :DANCE:защото ние дефакто си бяхме като женени. Но пък родителите ни са страшно радостни и искат наследник вече,но пооооо този въпрос още няма да работим. crazy
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 21, 2007, 23:15:41 »

goldi хубаво е че сте се решили да направите голямата крачка.А и според мен много необвързани с брак двойки рано или късно
Цитат
се изправихме пред дилемата или се женим или се разделяме
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #62 -: април 25, 2007, 07:49:24 »

ние си живеем заедно около месец след като се видяхме за пръв път, сега просто така си решихме да се женим, нито имам нещо против да живеем без брак, нито той, всъщност за мен той е най- важното и не вярвам нещо такова да се окаже проблем girl_in_love
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #63 -: април 25, 2007, 07:54:20 »

всъщност за мен той е най- важното и не вярвам нещо такова да се окаже проблем girl_in_love

Според мен щом обичаш един човек с цялото си сърце--със или без брак, си съгласна да правиш компромиси, а и някак си е по-лесно да не обръщаме внимание на дребнавостите.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #64 -: април 25, 2007, 08:15:55 »

да ти призная и че той ме научи да не обръщам внимание на много неща около нас Dance винаги е подхождал много внимателно и ми е обяснявал нещата така че да съумяваме да си " гледаме кефа" не да се ясоваме за глупости girl_wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 16, 2007, 08:56:32 »

така е!, на мен не ми пука за брака, само да съм с него, а може да прозвучи старомодно но всяка иска да се види в бяла рокля, та така и ние решихме, иначе и брака не е гаранция, толкова хора се развеждат, че........
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #66 -: май 16, 2007, 10:28:52 »

така е!, на мен не ми пука за брака, само да съм с него, а може да прозвучи старомодно но всяка иска да се види в бяла рокля, та така и ние решихме, иначе и брака не е гаранция, толкова хора се развеждат, че........

е ти пък, хората да се развеждат, нас не ни късае yahoo иначе наистина май ще се женим защото като подхванахме темата и котето като видя как ми светнаха очите като заговорих за роклята, за грима, за прическата... girl_in_love
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 16, 2007, 10:34:15 »

Аз съм твърдо ЗА брака, от опит го казвам, според мен брака си е брак, и рано или късно трябва да се сключи. Особено пък когато има и деца.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #68 -: май 16, 2007, 10:36:14 »

дано и двамата сте на това мнение, но незнам аз смятам че е желателно, но не задължително, малко или много хората са възпрепятствани от куп обсоятелства good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 16, 2007, 10:38:47 »

Ами дори и само подпис със свидетели, не виждам какво ще е препятствието. Ние винаги сме се канили да се оженим, но така си минаваха годините, докато накрая един ден си казахме - женим се и това е.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 16, 2007, 10:43:16 »

За мен е важно да имаме дете, но не беше въпрос на живот и смърт дали ще сме женени за целта. Моето момче обаче каза че първо искал да види блясъка в очите ми когато ми предложи брак и после искал всичко да си е по реда и така. Но хубавото е, че не сме се настъпвали да бързаме, аз не съм била някаква нетърпелива такава, когато-тогава.Така и стана.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 16, 2007, 11:55:04 »

И аз си мисля,че няма много голямо значение дали сме женени или не!!!Важното е да има любов,уважение и разбирателство!!!Когато моето момче ми подари годежния пръстен и заговорихме за сватба,той ми каза,че знае,че всяко момиче мечтае да бъде булка,както и аз самата!!!Каза,че не би ме лишил нито мен,нито себе си от подобно удоволствие!!! girl_in_love *INLOVE*И така го решихме,но не смятам,че ако не се женим това ще промени нещо между нас!!! smile
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 16, 2007, 11:57:14 »

И аз смятам, че няма да се промени нещо съществено след сватабата, защото ние живеем много време заедно. Просто това събитие трябва да се състои в живота на хората, защото им остава един от най-краситивет моменти в живота
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 16, 2007, 11:58:19 »

Ами точно така си е.Той се шашкаше за сватбата, че как щял да издържи цяла вечер всички него да гледат и аз го успокоих че никой няма да гледа него , а мен.Смяхме се много.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 16, 2007, 12:04:15 »

И аз смятам, че няма да се промени нещо съществено след сватабата, защото ние живеем много време заедно. Просто това събитие трябва да се състои в живота на хората, защото им остава един от най-краситивет моменти в живота
Аз като "бракувана" вече и имайки предвид, че преди сватбата живяхме с милото 3 години, мога да кажа, че наистина нищо не се е променило  pardon
Все пак един подпис или една халка не може да промени човек, а като си живял с този човек дълго време, му знаеш и положителните и отрицателните черти и след сватбата си идва пак старото ежедневие  pardon
Остават само хубавите емоции от деня, в който сме се видели като булки  girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines