Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 02:00:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от Англия  (Прочетена 23068 пъти)
 
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 22, 2011, 16:43:37 »

Ох, и аз го получих, ама съм такава шматка, че си мислех, че съм ти отговорила, пък не съм  blush crazy

Ами между 12 и 1 е добре, ние май към 12 ще гледаме да дойдем, че да има време после навреме и да се приберем, че то ще си е доста пътуване до вас като гледам  drive

До скорооооо  gu6

ПП Ще чакаме и Ели и Иван  blum blum blum
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 25, 2011, 11:06:19 »

   Охххх милички, ако знаете как ми се идваше  sad. Ама нали беше на Иван деня и той поиска да си го прекараме само тримата, та излезнаха на голяма разходка почти цял ден. Не можех нищо да му кажа, все пак е негов празника. Надявам се да се съберем пак след като свършат почивките на всички ни, за да може да сме всички заедно.
   Хайде сега казвайте как си прекарахте и да ми покажете снимки задължително!
Павла, съжалявам че заради нас си имала разправии с Жорката  sad Много гадно ми стана като прочетох  angry
Целувам ви всички!
 heart 
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 26, 2011, 21:17:49 »

Eли, жалко, че не сте успели да дойдете, но си права, че това си е денят на Иван и той решава smile

Ние си изкарахме прекрасно - хиляди благодарности на Павла и на Жорката, които бяха подготвили страхотно барбекю  give_rose give_rose give_rose Малката Изи е мноооого пораснала и много различна от предния път, когато я видяхме  heart heart
Времето беше с нас - слънчево и топличко, но както Жоро казва, то до огъня на барбекюто прогнозата е за целогодишно лято. Все пак беше хубаво да се попечем на слънце и да се излежаваме на полянката...

Снимки Павличка е публикувала във фейсбук, така че там можеш по-подрбоно да видиш какви сме ги вършили  blum

И следващият път вече всички!!!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines